Metro Exodus

نسخه جدید سری محبوب Metro در مراسم 2017 E3 و در کنفرانس مایکروسافت به طور غافلگیرانه ای معرفی شد!

وقایع بازی Metro Exodus در سال 2036 و در یک جهان آخرالزمانی که بیش از 20 سال پیش طی یک جنگ اتمی ویران شد جریان داد. بازی داستان نسخه قبلی یعنی Metro: Last Light و اندینگ 'Redemption' را ادامه می دهد. بازیکنان دوباره کنترل Artyom را بر عهده خواهند داشت که در خرابه های مسکو قدم میگذارد. شخصیت اصلی بعدی که در این نسخه بازخواهد گشت Anna هست که الان همسر Artyom شده است.

بازی توسط استودیو 4A Games در دست ساخت است و توسط Deep Silver در سال 2018 برای پلتفرم های PS4, Xbox One, PC منتشر میشود.

Last edited by a moderator:

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
سلام داداش رو ps5 بازی 60 فریم اجرا میشه؟
تنظیمات پروفرمانس و کوالیتی داره؟

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
سلام اره ۶۰ راحت اجرا میشه
تنظیمات یادم نمیاد داره یانه خیلی وقت پیش تمومش کردم

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام اره ۶۰ راحت اجرا میشه
تنظیمات یادم نمیاد داره یانه خیلی وقت پیش تمومش کردم
فدات داداش، پس حتما میخرم، نسل پیش بخاطر 30 فریم بودن و صدای فن ps4 pro نتونستم بازیش کنم

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
خب بازی رو تموم کردم
هم خوب بود هم بد:D گرافیک بازی خیلی تمیزه و زیباست بهترین نیست ولی خوبه واقعا
صحبت نکردن شخصیت اصلی یعنی Artyom رفته بود رو مخم در طول بازی! البته انگار حرف میزنه ولی ما نمیتونیم بشنویم!
سلاح های بازی خیلی متنوع نیستن ولی خوبه در کل. نقشه بازی هم به نظرم به شدت گنگ بود
داستان خوبی هم داره . من تو تخفیفات ژانویه خریدم و به نظرم ۶ . ۷ دلار ارزش داره

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
صحبت نکردن شخصیت اصلی یعنی Artyom رفته بود رو مخم در طول بازی! البته انگار حرف میزنه ولی ما نمیتونیم بشنویم!

اصلا قابل توجیه نیست این حرکت احمقانشون. (با استانداردهای 2010 شاید قابل چشم پوشی بود هنوز) یک تنه اتمسفر و ایمرژنی که اینقدر براش زحمت کشیده شده رو نابود میکنه.
Mute بودن کرکتر اصلی تو یه بازی دیالوگ محور مثل Skyrim هست که به چشم نمیاد، چون پلیر حداقل یکبار در ذهنش و با صدای خودش خونده دیالوگ مورد نظر رو. اینجا اما اینجا muteبودن کرکتری که در واقعیت قراره mute نباشه، سکانسهای Cringe و گاها کمدی خلق میکنه.(یکساعت anna داره درد دل و ابراز احساسات میکنه، artyom مثل خیار چنبر نشسته نگاهش میکنه)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر