Metro 2033 | PC

Metro 2033
=============================
Developer: A4 Games
Publisher: THQ
Genre: Sci-Fi FPS
Platform: PC - X360
Release Date: 16 March 2010
ESRB: 18​

Metro-2033.jpg

مترو 2033
================
داستان بازی در متروهای شهر مسکو و آینده ای آخرالزمانی را بازگو می کند. مردان و زنانی که به عنوان نجات یافتگان جنگهای بشریت ,مسئولیتی سنگینی بر دوش آنان گذاشته شده و سرنوشت بشریت به دستان آنان افتاده.
در سال 2033 بر اساس اتفاقات ناگواری که بوجود میاید , جهان دچار یک ویرانی عظیم می شود و سطح زمین به یک بیابان مسموم تبدیل می شود. شما در نقش Artyom , یکی از بازماندگان این حادثه ی ناگوار که زیر زمین چشم به جهان گشوده اید , وظیفه دارید که خود را به سیستم مرکزی مترو رسانده و بقیه ی انسان ها را از اتفاق ناگواری که در حال وقوع هست , باخبر کنید...​

نکاتی از بازی:
=====================
++Metro 2033 یک بازی اکشن ترسناک با مایه های RPG است
++داستان بازی براساس رمان Metro 2033 نوشته ی Dmitry Glukhovsky ساخته شده
++در ابتدا پسوند The Last Refuge برای بازی در نظر گرفته شده بود که با درخواست ناشر برداشته شد
++موتور بازی همان موتور بازی Shadow of Chernobyl یعنی X-Ray است که بهبود داده شده - البته بعضی می گویند که خود شرکت 4A Games از موتور خودش برای این بازی استفاده کرده
++موتور بازی از قابلیت PhysX پشتیبانی می کند
++پشتیبانی از قابلیتهای DirectX 11​

وبسایت رسمی بازی :
http://www.metro2033game.com/en

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

hλdi

کاربر سایت
Mar 19, 2009
80
نام
هادی
تو استاکر وقتی داری راه میری. تک و تنهاتو شب یا دم دمای غروب، یهو یه صدای هوهوی بادی میاد و بعدشم تکون خوردن برگ درختا و زوزه چند تا حیوون اون دور دورا. طوری که عرق سردی رو تنت میشینه و زودتر دوست داری به یه جای امنی برسی که چند تا آدم باشن. :wacko::wacko:
البته موسیقی امبینت خوبی هم داره که خیلی رو جو بازی تاثیر میذاره.
اگه این مترو هم این جوری باشه کاملا می ارزه سیستمو براش آپدیت کنم.

jahanshahi

کاربر سایت
Sep 9, 2009
33
یکی به داد اونایی که گیرن تو اجرای بازی برسه:(:(:(:(

بازی میاد بالا وقتی میخوام برم برای استارت بازی بعد انتخاب اسون یا سخت بودن بازی پرتم میکنه بیرون مشکل کجاست در ضمن ویندوزم 7 , ورژن 197 نصب گرافیکم 275gtx

Aren

کاربر سایت
Jul 29, 2006
324
بابت جواب ممون کرک ورژن 1.1 SKIDROW رو دانلود کردم ردیف شد
==========
من تو مرحله ی DEAD cITY 2 موندم ماسک دیگه ندارم نفس کم می ارم میرسم به اون یارو که همرامون هست وقتی میرسم بش یه سرباز مردروداره چک می کنه منم داره جونم در می اد روی زمین هم یه ماسک هست که وقتی موس میبر روی یه علامت دایه مانند که فلش روشون هست می اد هر کاری میکنم اونو برداره عمل نمی کنه منم سریع می میرم
چی کار باید کرد؟

آخرین ویرایش:

mohsen_radec

کاربر سایت
Jul 8, 2009
116
نام
Mael Radec
سلام.من بازی رو نصب کردم همین که میخام برم تو بازی میوفتم بیرون.در ضمن گرافیکم ATI 4850هست اخرین update رو نصب کردم ولی جواب نداد.ویندوزم seven64 بیتی هستش اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

Aren

کاربر سایت
Jul 29, 2006
324
کرک مشکلی نداره و من دارم استفاده میکنم ازاش
شما درایور کارت گرافیک و آخرین ورژن PhysX رو هم نصب کن ببین درست می شه

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,250
با این کرک تا لود برای مرحله رفت بعد پرتم کرد بیرون.

شما برنامه QUICKSFV رو نصب کن و این فایل sfv رو هم دانلود کن و کپی کن تو فولدر بازی کنار metro2033.exe. بعد روی فایل sfv کلیک کن تا فایلهای بازی رو چک کنه. در آخر ببین کدوم فایل ها کنارشون ضربدر قرمز میخوره و اسمشون رو اینجا بزار یا از پنجره quicksfv یک اسکرین شات بگیر.

jahanshahi

کاربر سایت
Sep 9, 2009
33
شما برنامه QUICKSFV رو نصب کن و این فایل sfv رو هم دانلود کن و کپی کن تو فولدر بازی کنار metro2033.exe. بعد روی فایل sfv کلیک کن تا فایلهای بازی رو چک کنه. در آخر ببین کدوم فایل ها کنارشون ضربدر قرمز میخوره و اسمشون رو اینجا بزار یا از پنجره quicksfv یک اسکرین شات بگیر.

عزیز من همین کارای که گفتین انجام دادم اینم از عکس بفرمایید

q0flbaf19gvqelhrdi5l.jpg

حالا مشکل من چطور برطرف میشه بدجور تو کف بازیم

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,250
شما فایل sounds.us.vfs0 که صدای انگلیسی بازی هست رو ندارید که نشون میده بهتون نسخه روسی رو دادن و این نسخه با کرکهای نسخه انگلیسی مشکل داره. من فایل های کم حجمش رو آپلود کردم, اگه با اینا درست نشد باید دنبال تسخه انگلیسی بگردید.
http://www.mediafire.com/download.php?zyji1nnjjh3

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
سلام.من بازی رو نصب کردم همین که میخام برم تو بازی میوفتم بیرون.در ضمن گرافیکم ATI 4850هست اخرین update رو نصب کردم ولی جواب نداد.ویندوزم seven64 بیتی هستش اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
دوست من ، من این موضوع رو خیلی گفتم کسایی که بازی روی اولین لگو (4game) میپره بیرون باید physic 9.10 رو نصب کنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر