Metal Gear Solid V: The Phantom Pain | Xbox 360

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
دوستان من کنسول الایت دارم هارد هم داره ولی هرچی سرچ میکنم از نسخه ایکس باکس ویدیویی ندیدم که گیم پلی و محیط بازیو نشون بده ببینم ارزش داره بخرمش یا بیخیال بشم کنسولمو بفروشم فعلا داره خاک میخوره ممنون میشم یکی کمک کنه

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوستان من کنسول الایت دارم هارد هم داره ولی هرچی سرچ میکنم از نسخه ایکس باکس ویدیویی ندیدم که گیم پلی و محیط بازیو نشون بده ببینم ارزش داره بخرمش یا بیخیال بشم کنسولمو بفروشم فعلا داره خاک میخوره ممنون میشم یکی کمک کنه

100درصد ارزش داره گرافیکشم برای نسل هفت عالیه

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
وقتی پادگان دشمن یا ایست باززرسیای بین راهی رو تصرف میکنیم دفعه بعد که رد میشیم از اونجا دیگه اونجا تصرف شده؟یا باز دشمنا برمیگردن تو پادگاناه؟

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
وقتی پادگان دشمن یا ایست باززرسیای بین راهی رو تصرف میکنیم دفعه بعد که رد میشیم از اونجا دیگه اونجا تصرف شده؟یا باز دشمنا برمیگردن تو پادگاناه؟
جاشون رو پُر می‌کنن با سربازای جدید.

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
255
نام
مسعود
سلام دوستان من این بازیو از توپخونه گرفتم طرف میگفت برنر مکس منتها شک دارم . دیسک یکش اتوماتیک تو خود بازی نصب میشه ولی دیسک دو که میخوام تو داشبورد نصب کنم گزینه ی instal disc نداره مجبورم در حالت چرخش درایو بازی رو اجرا کنم ولی در این حالت بازی اجرا میشه ولی لنز دسگاه به شدت کار میکنه تا حدی منصرف شدم از اجراش . کسی میدونه باس چیکار کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر