Metal Gear Solid Ground Zeroes | PC

Metal-Gear-Solid-V-Ground-Zeroes.jpg

• Metal Gear Solid V: Ground Zeroes

PC, Xbox 360, Playstation 3, Playstation 4, Xbox One
  • Published by Konami
  • Developed by Kojima Productions
December 18 (پنج شنبه، ۲۷ آذر ۱۳۹۳)

نسخه ی بازی Metal Gear Solid Ground Zeroes یک پیش در آمد از نسخه ی بازی Metal Gear Solid V The Phantom Pain که دارای 2 ساعت گیم پلی با روایت داستانی قشنگ در راه انتشار برای PC است .شخصیت اصلی داستان بازی Snake است .
شرکت Konami گفته است که بازی برای PC در 60 فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد ، همچنین گفته شده تنظیمات موس و کیبرد کاملا شخصی سازی شده و در ادامه گفته شده که از کنترلر مخصوص هم صاپورت میکنه .(در تصویر زیر میتوانید مشاهده کنید .
infograph_controller_steam_mgsvgz.jpg

نسخه ی PC بازی دارای تنظیمات خاص گرافیکی Nvidia خواهد بود که به شرح زیر است

Additional deferred lights per scene
Additional shadows per scene
Higher-resolution render targets
Higher-resolution shadows
Increased detail over distances
NVIDIA SLI Multi-GPU support
Options to adjust seven graphics features (Effects, Lighting, Screen ******ing, Shadows, Texture ******ing, Textures
Resolution support up to and including 3840×2160 (4K
Screen Space Reflections

همچنین شرکت Nvidia تصاویری از بازی منتشر کرده که در زیر مشاهده میکنید

گیف ها :

تصاویر :

سیستم مورد نیاز بازی و همچنین پیشنهادی بازی هم منتشر شده که در زیر میبینید

Minimum Specifications

Processor: Core i5 SandyBridge 4Core (4 Thread) 2.7GHz or above
Memory: 4 GB RAM or above
Graphics: GeForce GTX 650 or above
DirectX: Version 11 or above

Recommended Specifications

Processor: Core i5 SandyBridge 4Core (4 Thread) 2.7GHz or above
Memory: 8 GB RAM or above
Graphics: GeForce GTX 760 or above
DirectX: Version 11 or above

sajad021

کاربر سایت
Nov 29, 2012
524
نام
❤Sajad♛B!zar❤
سلام دوستان
اول بگم که کوجیما ترکونده:bighug:
اصلا فکر نمیکردم با i3 و GTX550 Ti بازیو بتونم ران کنم. ولی ران کردیمو با 45 50 فریم بازی میکنیم رو high
سوالم این بود : وقتی توی یه اتاق یا یه مکان یکیو میکشیم بعد دوباره از اتاق میریم بیرون و ب داخل اتاق برمیگردیم اون آدم زندس.این قضیه خیلی رو مخه /:)
آیا بازی واسه من فقط اینطوریه؟یا کلا اینطوریه؟

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
دوستان وقتی اون پسره آزاد کردم گذاشتم توی هلی کوپتر بعدش باید چیکار کنم دقیقا؟
هرچی دشمن بود زدم نفله کردم
اصلا نمیدونم کجا ماموریت نوشته و مقصد روی نقشه چطور علامت گذاشته تا بدونم کجا باید برم

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
دوستان وقتی اون پسره آزاد کردم گذاشتم توی هلی کوپتر بعدش باید چیکار کنم دقیقا؟
هرچی دشمن بود زدم نفله کردم
اصلا نمیدونم کجا ماموریت نوشته و مقصد روی نقشه چطور علامت گذاشته تا بدونم کجا باید برم
خوب شما گند زدی
هر دشمن که بمیره ۳۰۰ امتیاز منفی از رنکتون داره
بعد از اینکه چیکو با هلیکوپتر آزاد شد نوار صوتی ای که بهتون داد رو گوش کنید و صدا ها رو بررسی کنید و بعد سعی کنید جایی که صدا ها ضبط شده رو پیدا کنید و پاز رو پیدا کنید
پاز یه دختر ۱۸-۱۹ ساله هست با موهای طلایی رنگ کوتاه

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
خوب شما گند زدی
هر دشمن که بمیره ۳۰۰ امتیاز منفی از رنکتون داره
بعد از اینکه چیکو با هلیکوپتر آزاد شد نوار صوتی ای که بهتون داد رو گوش کنید و صدا ها رو بررسی کنید و بعد سعی کنید جایی که صدا ها ضبط شده رو پیدا کنید و پاز رو پیدا کنید
پاز یه دختر ۱۸-۱۹ ساله هست با موهای طلایی رنگ کوتاه

من تاحالا بازی نکرده بودم نمیدونستم دشمن کشی امتیاز منفی داره:d
بازی خوبی بود ولی من هنوز عاشق سام فیشر هستم امکانات و تجهیزات اون به مراتب بیشتر و بهتره :x

خب بنظرتون این مرحله تو نسخه اصلی که میاد هست ؟

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
من تاحالا بازی نکرده بودم نمیدونستم دشمن کشی امتیاز منفی داره:d
بازی خوبی بود ولی من هنوز عاشق سام فیشر هستم امکانات و تجهیزات اون به مراتب بیشتر و بهتره :x

خب بنظرتون این مرحله تو نسخه اصلی که میاد هست ؟
نه نیست :D
بازی رو باید نسخه های قبلیشو برید تا آشنایی بیشتری پیدا کنید :D
تو نسخه ی کامل هیچکدوم این مراحل نیستن و داستان چندین سال بعد ادامه پیدا میکنه :D
ببخشید که تو پست قبلی اسمایلی نزاشتم و لحنش توهین آمیز شد

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
دوستان یه سوال من میخوام سری متال گیر رو بازی کنم ولی خوب همونطور که میدونید تمام بازی های این سری برای PC پیدا نمیشه
الان من نسخه PW که برای PSP هست رو پیدا کردم که با شبیه ساز دارم بازیش میکنم
چند نسخه دیگه هم پیدا کردم ولی اسم این نسخه ها متفاوت هست با اسم هایی که تو مقاله داستان کل بازی هست
مثلا یکیشون Substance هست ممنون میشم راهنمایی کنید که این substance کدوم نسخه میشه ؟
یکی هم اینکه به نظرتون نسخه the twin snakes رو بازی کنم ؟ برای فهمیدن داستان کمکم میکنه ؟
کسی میدونه برای pc نسخه Snake eater هست یا نه ؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
چند نسخه دیگه هم پیدا کردم ولی اسم این نسخه ها متفاوت هست با اسم هایی که تو مقاله داستان کل بازی هست
مثلا یکیشون Substance هست ممنون میشم راهنمایی کنید که این substance کدوم نسخه میشه ؟
سری ACID و Portable Ops که مال PSP هستن.
اونهائی هم که Solid توشون نداره مال کنسول NES(میکرو).
Substance هم همون شماره 2 یا Sons of liberty هست که هیچ فرقی باهم ندارن.برا PC هم که ریلیز شده بود رسما.

یه نسخه دیگه هم هست به اسم Susistance که همون ورژن سوم بازی هست با این فرق که دوربین بازی تقریبا سه بعدی شده،توش هم یه سری شوخی با شخصیتها میشه.اگه شماره 3 رو بازی نکردی طرف این نرو.
یکی هم اینکه به نظرتون نسخه the twin snakes رو بازی کنم ؟ برای فهمیدن داستان کمکم میکنه ؟
کسی میدونه برای pc نسخه Snake eater هست یا نه ؟
اگه MGS 1 رو بازی نکردی صد در صد پیشنهاد میشه که Twin Snakes رو بازی کنی.چون گرافیک قابل قبولی داره.

اما اگه برا نوستالوژی میخوای بازی کنی همون ورژن PS1 رو برو.(کاری که خودم بارها کردم).

Snake eater برا PC ریلیز نشد،با امولاتور هم اگه بخوای میتونی بازی کنی(خودم اینکارو کردم) اما یه سری جاهاش گرافیکش بهم میریزه مثلا یه مرحله باید تو آب شنا کنی.تنظیم امولاتور هم یه کوچولو حوصله میخواد.

تو که PS3 داری پیشنهاد میکنم رو کنسول بازی کن صد در صد بهتره.
=========
برا کسی که میخواد شروع کنه بهتره همون MGS1,2,3,4 رو بازی کنی به همراه Peace Walker کفایت میکنه.

آخرین ویرایش:

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
سری ACID و Portable Ops که مال PSP هستن.
اونهائی هم که Solid توشون نداره مال کنسول NES(میکرو).
Substance هم همون شماره 2 یا Sons of liberty هست که هیچ فرقی باهم ندارن.برا PC هم که ریلیز شده بود رسما.

یه نسخه دیگه هم هست به اسم Susistance که همون ورژن سوم بازی هست با این فرق که دوربین بازی تقریبا سه بعدی شده،توش هم یه سری شوخی با شخصیتها میشه.اگه شماره 3 رو بازی نکردی طرف این نرو.

اگه MGS 1 رو بازی نکردی صد در صد پیشنهاد میشه که Twin Snakes رو بازی کنی.چون گرافیک قابل قبولی داره.

اما اگه برا نوستالوژی میخوای بازی کنی همون ورژن PS1 رو برو.(کاری که خودم بارها کردم).

Snake eater برا PC ریلیز نشد،با امولاتور هم اگه بخوای میتونی بازی کنی(خودم اینکارو کردم) اما یه سری جاهاش گرافیکش بهم میریزه مثلا یه مرحله باید تو آب شنا کنی.تنظیم امولاتور هم یه کوچولو حوصله میخواد.

تو که PS3 داری پیشنهاد میکنم رو کنسول بازی کن صد در صد بهتره.
=========
برا کسی که میخواد شروع کنه بهتره همون MGS1,2,3,4 رو بازی کنی به همراه Peace Walker کفایت میکنه.
ps3 اصلا دستم نیست یه جورایی دادم رفته
الان میخوام رو pc برم بازی رو ولی میخوام از اول اول بازی کنم مشکلی نیست اگر مجبور بشم با امولاتور هم بازی کنم گرافیک بازی هم مهم نیست میخوام فقط از داستان سر در بیارم ( یکبار تو تاپیک های مختلف و مقاله های مختلف حدود 10 ساعت فقط در مورد داستان بازی سرچ کردم و مطلب خوندم ولی به نظر خودم هیچی به خود بازیش نمیرسه )
الان چیزی که میخوام اینه که تو یک لیست بگید کدوم ها رو باید برم ( مهم هستن برای داستان ) که از اونها کدوم برای PC اومده و کدوم باید با امولاتور برم
شماره 4 هم روی PS3 رفتم ولی خوب چیز زیادی ازش نفهمیدم چون اون موقع اصلا داستان هم نخونده بودم
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
الان من Substance ( یا همون Sons of liberty ) و Twin snake رو برای PC پیدا کردم
PW هم که مال PSP هست و باید با امولاتور اجرا بشه
یه چیزی هم اینکه اگر میشه یکی بگه از نظر بازی کردن نسخه 1 و 2 و 3 کدوم هستن ؟

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
ps3
الان من Substance ( یا همون Sons of liberty ) و Twin snake رو برای PC پیدا کردم
PW هم که مال PSP هست و باید با امولاتور اجرا بشه
یه چیزی هم اینکه اگر میشه یکی بگه از نظر بازی کردن نسخه 1 و 2 و 3 کدوم هستن ؟
نسخه اول = Metal gear solid 1
نسخه دوم =Metal Gear soild 2:Sons of Liberty با همون Substance
نسخه سوم = Metal Gear soild 3 : Snake eater
بعدی هم که MGS 4 Guns of the Patriots هست.
ببین همه رو به ترتیب بازی کن.اصلا به فکر بازی زمانی نباش که داستان توش اتفاق میوفته.Peace Walker رو فقط بعد MGS 3 بازی کن.
4 رو اگه نمیتونی بازی کنی،تو یوتیوب ببین.

نسخه 1 برا PC اومده،البته شاید الان اجرا کردنش تحت ویندوز 10 محال باشه.پس Twin Snakes رو بازی کن که همون نسخه 1 با گرافیک بیشتر هست که برا گیم کیوب اومده بود.باید با دلفین که امولاتور گیم کیوب هست بازی کنی که کاملا قابل اجراست.
بعدش هم MGS 2 و بعدشم 3 رو به ترتیب بازی کن.سر آخر برو Peace Walker که اتفاقات قبل MGS V هست.

4رو هم تو یوتیوب ببین.این نسخه ها رو حتما باید بازی کنی.
بعدا اگه دوست داشتی Portable Ops هم که برا PSP اومد بازی کن اما چیزیو از دست نمیدی اگه نخواستی.

تو اینها MGS 3,Twin Snakes,Peace Walker و Portable Ops نیاز به امولاتور دارن.

آخرین ویرایش:

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
نسخه اول = Metal gear solid 1
نسخه دوم =Metal Gear soild 2:Sons of Liberty با همون Substance
نسخه سوم = Metal Gear soild 3 : Snake eater
بعدی هم که MGS 4 Guns of the Patriots هست.
ببین همه رو به ترتیب بازی کن.اصلا به فکر بازی زمانی نباش که داستان توش اتفاق میوفته.Peace Walker رو فقط بعد MGS 3 بازی کن.
4 رو اگه نمیتونی بازی کنی،تو یوتیوب ببین.

نسخه 1 برا PC اومده،البته شاید الان اجرا کردنش تحت ویندوز 10 محال باشه.پس Twin Snakes رو بازی کن که همون نسخه 1 با گرافیک بیشتر هست که برا گیم کیوب اومده بود.باید با دلفین که امولاتور گیم کیوب هست بازی کنی که کاملا قابل اجراست.
بعدش هم MGS 2 و بعدشم 3 رو به ترتیب بازی کن.سر آخر برو Peace Walker که اتفاقات قبل MGS V هست.

4رو هم تو یوتیوب ببین.این نسخه ها رو حتما باید بازی کنی.
بعدا اگه دوست داشتی Portable Ops هم که برا PSP اومد بازی کن اما چیزیو از دست نمیدی اگه نخواستی.

تو اینها MGS 3,Twin Snakes,Peace Walker و Portable Ops نیاز به امولاتور دارن.
خیلی ممنون از پاسختون ولی من twin snakes رو برای PC پیدا کردم یعنی مال PC هست و رفیقم رو ویندوز 8.1 اجراش هم کرده
تنها بازی که اصلا نتونستم پیدا کنم Snake eater بوده شما لینکی ازش دارید ؟ این بازی برای PS2 بوده ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر