Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

L J A

کاربر سایت
Sep 12, 2009
494
نام
fake name
ببخشید اون بیگ باس بود یا اسنیک که میگفتین رای بدین؟:D من الان رفتم بیگ باس بود که:D
توضیحات بیگ ماما (همون ایوا) رو ببینی وقتی اسنیک میبینتش میفهمی چرا الان خودمم یادم نیست:D

L J A

کاربر سایت
Sep 12, 2009
494
نام
fake name
آقا گفتم شاید شبیه mgs بود این خاطره امروز تو مدرسه:D
اومدن جیبا رو بگردن گوشی بعضیا آوردن منم حواسم نبود عین اسنیک دستام تو جلیقم بود بعد خواستن بگردنم جلو نرفتم نزاشتمم کسی بگیرتم ببرتم جلو بعد حالا یادتون باشه maryl گفته بود we didn,t looking for this man حالا همسر مدیرمون هم اومد گفت دنبال این نمیگردیم بزارین بره بعد داشتم میرفتم کلاس اون جا رو تو mgs یادم اومد خندم گرفت:D :D :D

L J A

کاربر سایت
Sep 12, 2009
494
نام
fake name
خب مشن سلکت که فک کنم میشد کرد تو اون گوشه ی صفحه... یادم نمیاد الان ولی اولش mission داشت یکی از گزینه هاش...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
آره!آخر بازی تو مبارزه با یکی از باس ها استفاده میشد!
PSP!!!!!!نمیدونم :biggrin1:

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
خب مشن سلکت که فک کنم میشد کرد تو اون گوشه ی صفحه... یادم نمیاد الان ولی اولش mission داشت یکی از گزینه هاش...

mission select كه نداره . اون mission briefing هستش . اصلا mgs تو اين بحثا نيست . من save يه جاي ديگه رو نگر داشتم(مبارزه با ليكوئيد)وقتي مرحله اول نصب باشه . وقتي دوباره load ميكني بايد مرحله اخر هم نصب كنه.

اخه رو یه دونه سیو کردم قبلیاش نیست دیگه...یکی بگه چیییییییییییشده!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چون . بيگ ماما هم نميدونست اون زنده هست (به صورت كامل)و فك ميكرد solidus كه همون بدن اي كه تو اون مرحله با موتور ازش محافظت ميكردي بعدشم تو اون رود خونه سوخت . فك ميكرد اون بيگ باسه.(كه يكي از كلون هاش بود البته كاملترين كلون)
تازه وقتي كه مياد بيگ باش خودش ميگه كه gw بايد از بين ميرفت تا نانو ماشين هاش دوباره فعال بشن و زنده بشه. يعني از اون همه سال قبل فقط يه جسم زنده بوده كه مثل اينه كه تو كما بوده باشه

آخرین ویرایش:

L J A

کاربر سایت
Sep 12, 2009
494
نام
fake name
پس بد بختی زیاد کشیده:D
چن تا سوال(avanger تونستی جواب بده من حرف تو رو بهتر از بقیه میفهمم:D)
سالیدوس انسان بود؟
کلون چیست؟:D
ایوا چرا وسط 3mgs خودشو انداخت وسط؟:D
آسلات اگه بچه بیگ باس بود چرا بیگ باس نمیدونست؟:D
آسلات که بود؟:D
YOUR PRETTY GOOD دقیقا چه معنی ای میده؟:D
zero که تو mgs3 هم بود،تو اون دفتر نفهمیدم به هم چی گفتن میشه توضیح بدین؟اصلا رابطش با بیگ باس چی بود؟

و در پایان قصد دارم اشاره کنم که جرات دارین با درجه ی سختی the boss extereme(یه همچین چیزایی:D) برین:D
آها راستی ایوا بچه کی بود؟رایدن بچه کی بود؟روز بچه کلنل کمبل بود؟چرا مریل از کمبل بدش میومد؟نیومی آبجی ومپ بود کیش بود؟:D
مرسی از همه
اه یه سوال یادم رفت حالا یادم بیاد میگم:D
لطفا پاسخ داده شود!:D

LiQu!d OceL0T

کاربر سایت
Jun 11, 2007
332
نام
هاشم
1-سالیدوس انسان بود؟
2-ایوا چرا وسط 3mgs خودشو انداخت وسط؟
3-آسلات اگه بچه بیگ باس بود چرا بیگ باس نمیدونست؟
4-آسلات که بود؟
YOUR PRETTY GOOD5-- دقیقا چه معنی ای میده؟
6--نیومی آبجی ومپ بود کیش بود؟
با اجازه Avenger خان
1- بله , برادر لیکوئید و اسنیک بود
2- Eva خودش رو به جای رابط اصلی که میخواست با بیگ باس ارتباط برقرار کنه جا زد و در اصل Eva جاسوس چینی ها بود , که میخواست از طریق بیگ باس به Philosopher's Legacy دست پیدا کنه.
3- Ocelot بچه بیگ باس نبود. یجورای بچه The Boss و The Sorrow بود.
4- اسلات یه مامور دو جانبه بود که نقش اصلیش تو MGS3 مامور KGB . البته برای CIA هم کار میکرد.
5- ( YOUR PRETTY GOOD )من انگلیسیم زیاد قوی نیست :D
6- خیر , Naomi خواهر Gray Fox بود
تعریف ساده کلون : به سلولهای مشابه که از یک سلول بدست آمده باشن رو کلون میگویند . ( زیست شناسی سال اول دبیرستان )

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
آها مرسی
بیگ باس بچه ی باس و کی بود؟:D
گری فاکس کی بود؟:D
من هنوز کوچولویم شرمنده نمیدونستم:D مرسی

فقط ميدونم بچه ي باس بود اين "و" رو بايد از خودش بپرسي.(من شماره ي 3 رو بازي نكردم متاسفانه فقط اين چيزا رو از تو flash back ها فهميدم)

gray fox يا همون cyborg ninja يه نينجا بود كه اومده بود سازنده متال گير rex يعني otacon رو بكشه البته ماموريت اصلي اين بابا نابود كردن metal gear rex بوده . و در اصل اومده بود كمك اسنيك ولي خيلي با هم نمي ساختن چون يه جورايي شاس ميزد. naomi هم خواهر اين بابا بود كه , در كل برو شماره يك رو بازي كن من فك كنم با حالترين نسخشه.

you are pretty good هم يعني :خيلي كارت درسته

و در پایان قصد دارم اشاره کنم که جرات دارین با درجه ی سختی the boss extereme(یه همچین چیزایی:biggrin1:) برین:biggrin1:
آها راستی ایوا بچه کی بود؟رایدن بچه کی بود؟روز بچه کلنل کمبل بود؟چرا مریل از کمبل بدش میومد؟نیومی آبجی ومپ بود کیش بود؟:biggrin1:
مرسی از همه
اه یه سوال یادم رفت حالا یادم بیاد میگم:biggrin1:
لطفا پاسخ داده شود!:biggrin1:

من با اون درجه هم رفتم ولي .... شدم تا تموم كنم از 800 كيلو متري ميديدنت.

ايوا بچه باباش بود- رايدن هم همينطور.
روز خانوم رايدن بود و به خاطر اينكه رايدن قاط زده بود كمبل سرپرستي rose رو به عهده ميگره و همه فك ميكنن كه قضيه "سر پيري و معركه گيري" پياده شده و كمبل اينو(rose) زن خودش كرده . دليل اينكه مريل هم از پدرش يعني كمبل بدش ميومد همين بود و فك ميكرد يه زني هم سن خودش يعني دخترش گرفته باشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر