Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

L J A

کاربر سایت
Sep 12, 2009
494
نام
fake name
من آخر نفهمیدم سالیدوس کی بود:D
یکی از اون باس ها بود؟
نه علی رضا جون شماره ی 823 بودش...
من یه چیزو از این بازی نفهمیدم که آسلات(همون لیکویید) اون یارو برقیه بود که تو 3 اش از دستش برق میومد بعد گلوله از دستش میریخت پایین یا اون آسلات بود که با تفنگاش زنبورا رو میکشت؟
آها راستی اونی هم که بیگ باس با خودش آورد the end بود یا اون یارو بود که بهش دستور میداد؟
مرسی:biggrin1:

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
ساليدوس يكي از كلنهاي Big Boss بود... در واقع اين 3 با هم برادر بودن ( Snake.Solidos.Liquid)
درسته.من حدودي گفتم.
ليكويد اصلآ به اسلات رخنه نكرده بود....اسلات براي اين كه از PATRIOT ها در امان بمونه رفتارش رو طوري كرد كه همه فكر كنن به خاطر پيوند زدن دست ليكويد به دستش ليكويد بر او مسلط شده كه اين طور نبود و در آخر معلوم ميشه كه اسلات يه دست مصنوعي به خودش زده...(راستش رو بخوايد اسنيك اين همه وقت بازيچه دست PATRIOT بوده و خودش هم نميدونسته)
اون موسس PATRIOT بوده ( zero) كه با كشته شدن همه اعضاي PATRIOT بيگ باس هم براي اين كه كلآ همه افراد اين موسسه از بين برن كپسول اكسيژن اون رو قطع كرد و به زندگي خفت بارش پايان داد و در آخر هم خود بيگ باس توسط ويروس Fox Die كشته شد و اعضاي PATRIOT همشون مردن.

nokia3259

کاربر سایت
Jun 11, 2009
66
سلام بر دوستان عزیز

من تو یه قسمت از بازی گیر کردم لطفا کمک (چون تعداد صفحات زیاد بود جال نداشتم بخونم :-") الان رسیدم به یه قسمت که یه یارو هست به اسم vamp من هر چقدر که میکشمش دوباره خیلی سریع بلند میشه لطفا بگین چکار کنم که این تیکه رو رد کنم؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
سلام بر دوستان عزیز

من تو یه قسمت از بازی گیر کردم لطفا کمک (چون تعداد صفحات زیاد بود جال نداشتم بخونم :-") الان رسیدم به یه قسمت که یه یارو هست به اسم vamp من هر چقدر که میکشمش دوباره خیلی سریع بلند میشه لطفا بگین چکار کنم که این تیکه رو رد کنم؟
شما از داخل item هات یه سرنگ هست بگیرش وقتی زدی بهش و جونش تموم شد و افتاد رو زمین برو پشتش و تا بلند شد سریع R1 رو بزن تا از پشت بگیرش بعد سرنگ رو انتخاب کن و سریع مثلث رو بزن تا بهش تزریق بکنه! فقط یادت باشه موقعی که میخوای بگیریش یه کلت بگیر دستت نه یه اسلحه سنگین...

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
اگه نسخه ی 2 رو بازی کرده باشین میفهمین چرا رفت اون جا...
نقش دربین منم موندم چی بود به هر صورت به درد نمیخورد

نقشش اتفاقاً خیلی مهم بود ... دربین با Fox Dieـه جدیدی که به اسنیک تزریق میکنه باعث مرگ Big Boss, Ocelot و Eva مبشه ...

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
انقدر راي نداديد كه باخت .
50-50 بودن ولي نميدونم چه جوري برد مرتيكه ....

اون بقل تعداد افراد رای دهنده رو میزنه دیگه یه 200 تای عقب بود
حالا فرقی هم نمیکن اسنیک تو قلب طرفداراش جای دار:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر