Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
اعصابش رو در حال حاضر ندارم و اصلا سعي نكردم خودم بفهمم , همون بار اول كه رسيدم گفتم بيام اينجا بپرسم .
عليرضا جان هم سن شما و كم تر بودم خيلي حوصله بازي كردن داشتم , اما الان...
ممنون
GOOD LUCK

در هر حال اگه خسته هستی... همينطور که توی پيغام های اوليه بازی کوجيما گفته... بازی رو ول کن هر وقت خسته هستی... بعد از يه مدت استراحت دوباره شروع کن!

بايد اون عروسک ها رو بندازی .... اون قهوه اي ( فکر کنم ) ميگيری با اون طرف رو تحت کنترولت ميگيری..... بالا پايين ميکنی دسته رو ميکشيش ! به همين راحتی... به همين خوشمزگی!

درضمن اگه ميخوای آخر بازی رو هم تعريف کنم ديگه زحمت اون رو هم نکشی!

اقا متال گیر4 برایه ایکس بوکس اومده یا فقط برایه پلی 3 اومده؟

سعی کن کمی به خودت زحمت بدی بگردی...

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
در هر حال اگه خسته هستی... همينطور که توی پيغام های اوليه بازی کوجيما گفته... بازی رو ول کن هر وقت خسته هستی... بعد از يه مدت استراحت دوباره شروع کن!

بايد اون عروسک ها رو بندازی .... اون قهوه اي ( فکر کنم ) ميگيری با اون طرف رو تحت کنترولت ميگيری..... بالا پايين ميکنی دسته رو ميکشيش ! به همين راحتی... به همين خوشمزگی!

درضمن اگه ميخوای آخر بازی رو هم تعريف کنم ديگه زحمت اون رو هم نکشی!

ممنونم دوست خوبم
حالا خوب شد من يك چيزي گفتما... ;)
حق باتو هست دوست من . بايد بعد از رفع خستگي نشست پاي بازي :love:
يادش بخير قديما :love:
GOOD LUCK

آخرین ویرایش:

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
دوستان من بار اول بازی رو تو حالت خیلی آسون تموم کردم.تقریبا مثل Call of duty بازی کردم:cheesygri
ولی بازی که تموم شد از آخرین Save بازی رو شروع کردم این بار حالت آسون رو انتخاب کردم(از بالا دومی)
با اینکه توی هیچ ACT حتی یه ALERT هم نداشتم در پایان هر ACT برام یه ALERTثبت شده بود!
حالا گذاشتم توی حالت نرمال.این بار واسم دو تا ALert ثبت میکنه!در حالی که یه دونه Alert هم ندارم:(ممکنه به خاطر حالت خیلی آسون باشه که اونجوری بازی کردم؟

اینو شاید دوستان بدونند:
توی بشکه برید.توی حالتی اون رو قرار بدید که بشکه روی زمین قل میخوره.بعد همینجور بشکه رو این ور اونور ببرید یا به دیوار بکوبید.یهو اسنیک میاد بیرون و حالش بهم میخوره.

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,764
نام
کیارش
دوستان من بار اول بازی رو تو حالت خیلی آسون تموم کردم.تقریبا مثل Call of duty بازی کردم:cheesygri
ولی بازی که تموم شد از آخرین Save بازی رو شروع کردم این بار حالت آسون رو انتخاب کردم(از بالا دومی)
با اینکه توی هیچ ACT حتی یه ALERT هم نداشتم در پایان هر ACT برام یه ALERTثبت شده بود!
حالا گذاشتم توی حالت نرمال.این بار واسم دو تا ALert ثبت میکنه!در حالی که یه دونه Alert هم ندارم:(ممکنه به خاطر حالت خیلی آسون باشه که اونجوری بازی کردم؟

اینو شاید دوستان بدونند:
توی بشکه برید.توی حالتی اون رو قرار بدید که بشکه روی زمین قل میخوره.بعد همینجور بشکه رو این ور اونور ببرید یا به دیوار بکوبید.یهو اسنیک میاد بیرون و حالش بهم میخوره.
امکان نداره.حتما یه جا اون صدای آلرت دراومده و شما نفهمیدید.

emad_chris

کاربر سایت
Jan 31, 2007
61
تو پارت 5 یه قسمت هست که باید یه دری رو باز کنی و برای این کار باید از جنوب یه سالن به شمالش بری اما انقدر سربازای توش زیاده که نمیشه همشونو کشت یا شاید بشه گفت هر یه دونه که میکشی یکی اضافه میشه، راستی وقتب استارت رو میزنی که نقشه بیاد برای بار اول که استارت رو میزنی ازت میخواد که به فروشگاه بری اما نمیدونم چی باید بخرم چه کنم؟

لطفا راهنمایی کنید

gamper

کاربر سایت
Mar 13, 2008
108
نام
naser
لطفا راهنمایی کنید

داش اماد من دقیقا نفهمیدم منظور شما کجاست چون من این بازی خیلی وقت پیش تموم کردم ولی اگر منظورت از سربازها اون موجودات سیاه کوچیک اصلا اونها رو نکش به سرعت به سمت درب اصلی برو چون کشتن اونها خیلی سخته اینقدر زیادن میشه کشت اگه یه اسلحه خوب داشته باشی ولی فرار یه موقعی بهترین کاره

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
تو پارت 5 یه قسمت هست که باید یه دری رو باز کنی و برای این کار باید از جنوب یه سالن به شمالش بری اما انقدر سربازای توش زیاده که نمیشه همشونو کشت یا شاید بشه گفت هر یه دونه که میکشی یکی اضافه میشه، راستی وقتب استارت رو میزنی که نقشه بیاد برای بار اول که استارت رو میزنی ازت میخواد که به فروشگاه بری اما نمیدونم چی باید بخرم چه کنم؟

اگر بخوای بکشی خیلی سخت میشه، اونجا اصلاً نباید بکشی، باید مخفی بری ... 10، 15 بار بری دستت میاد !

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
این قدرتای اسلحه ها جریانش چیه؟همین a b c d ...
من نمیتونم بفهمم هر کدوم مربوط به کدوم قست اسلحه اس.لینکی چیزی ندارین که توضیح داده باشه این 6 خاصیت سلاحها رو؟
اون نموداره چیه؟

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
این قدرتای اسلحه ها جریانش چیه؟همین a b c d ...
من نمیتونم بفهمم هر کدوم مربوط به کدوم قست اسلحه اس.لینکی چیزی ندارین که توضیح داده باشه این 6 خاصیت سلاحها رو؟
اون نموداره چیه؟

جریان این A B C D ... رو نمیدونم ولی اون نمودار از 2تا محور ساخته شده که یکیش "مقدار برد اسلحه" هست اون یکی هم "قدرت اسلحه".

dani_game

کاربر سایت
Jan 2, 2009
74
دوستان سلام من اين بازي رو تازه شروع كردم و مبتدي هستم . اين جريان alert نبايد بگيريم و ادم نكشيم چيه؟ اخه من هم ادم كشتم هم الرت گرفتم حالا چي ميشه؟ مرسي اگه كامل راهنمايي كنيد

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
آخر بازی یک صفحه ای میاد که بهت میگه تو بازی چه چیز هایی رو تونستی باز کنی که هرکدوم فرق داره بعضی هاش میگه اصلا نباید بمیری بعضی ها میگه باید بیشتر از 45 بار مثلا بمیری :biggrin1:بیشتر نشون دهنده ی توانایی فرد هست.البته این نگرفتن آلتر خیلی سخته و باید چند بار بازی رو تا آخر بری تا تواناییش بیاد دستت(خود من بعد از 4 بار بازی کردن باز هم نتونستم آلرت نگیرم البته من حرفه ای نیستم و مثل شما و شاید بدتر از شما باشم :biggrin1:

dani_game

کاربر سایت
Jan 2, 2009
74
آخر بازی یک صفحه ای میاد که بهت میگه تو بازی چه چیز هایی رو تونستی باز کنی که هرکدوم فرق داره بعضی هاش میگه اصلا نباید بمیری بعضی ها میگه باید بیشتر از 45 بار مثلا بمیری :biggrin1:بیشتر نشون دهنده ی توانایی فرد هست.البته این نگرفتن آلتر خیلی سخته و باید چند بار بازی رو تا آخر بری تا تواناییش بیاد دستت(خود من بعد از 4 بار بازی کردن باز هم نتونستم آلرت نگیرم البته من حرفه ای نیستم و مثل شما و شاید بدتر از شما باشم :biggrin1:

مرسي از راهنماييت :love: من خودم بازي رو رو حالت نرمال دارم ميرم . نميدونم چي ميشه اگه هم الرت بگيرم و هم ادم بكشم؟ اگه اينجوري باشه بازي تموم نميشه مگه؟ :biggrin1: مهم تموم كردن بازي هستش ديگه حالا با الرت يا بي الرت درسته؟ :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر