Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,764
نام
کیارش
یکبار که کشتیش اون سرنگ رو که تو item هات هست رو آماده کن و بعد سریع برو طرفش و پشتش وایستا وقتی که پاشد موقعی که کمی گیج میزد R1 رو نگه دار(cqc) و مثلث رو بزن تا نانوماشین های داخل بدنش از کار بیفته و ............ فقط سعی کن تیر آخرو زمانی بهش بزنی که نزدیکته نه رو اون آهن پاره ها.

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
خیلی ممنون از Kia_old_Snake عزیز.بازی بالاخره تموم شد.
یکی از دوستان لطف میکنن داستان MGS4 رو برام توضیح بدن آخه هیچی نفهمیدم این کی بود اون کی بود این چرا اینطور شد و.............

gamper

کاربر سایت
Mar 13, 2008
108
نام
naser
خیلی ممنون از Kia_old_Snake عزیز.بازی بالاخره تموم شد.
یکی از دوستان لطف میکنن داستان MGS4 رو برام توضیح بدن آخه هیچی نفهمیدم این کی بود اون کی بود این چرا اینطور شد و.............

عزیز اگه داستان یه مطالعه میکردی بعد بازی میکردی خیلی بهتر بود داستانشم اگه یکم بگردی پیدا میکنی تو همین سایت

emad_chris

کاربر سایت
Jan 31, 2007
61
تو پارت 5 یه قسمت هست که باید یه دری رو باز کنی و برای این کار باید از جنوب یه سالن به شمالش بری اما انقدر سربازای توش زیاده که نمیشه همشونو کشت یا شاید بشه گفت هر یه دونه که میکشی یکی اضافه میشه، راستی وقتب استارت رو میزنی که نقشه بیاد برای بار اول که استارت رو میزنی ازت میخواد که به فروشگاه بری اما نمیدونم چی باید بخرم چه کنم؟

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
اون غول كه 2 تا عروسك به خودش آويزون كرده (آدرس رو حال كن) رو چجوري بايد كشت ؟
همون كه مريل و آكيبا رو جادو مي كنه .
آره همون .
چجوري بايد كشتش ؟
GOOD LUCK

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
اون غول كه 2 تا عروسك به خودش آويزون كرده (آدرس رو حال كن) رو چجوري بايد كشت ؟
همون كه مريل و آكيبا رو جادو مي كنه .
آره همون .
چجوري بايد كشتش ؟
GOOD LUCK
نظرت چیه یکم زخمت بکشی و سعی کنی خودت راهشو بفهمی ؟! اینجوری بازی کردن چه لذتی داره ؟!
:confused:
توی همین چند صفحه پیش هم جواب شما برای بارِ 1000ـم وجود داره ولی ...
به هر حال ... تیر بزن به عروسک هاش و وقتی عروسک هاش افتاد اونا رو بردار و با همونا بهش شلیک کن ... اگر دیدی داره کنترلت میکنه، Syrinig بزن، اگر مریل رو کنترل کرد که تو رو بکشه، Grabـش کن و بهش سرنگ بزن ( مثل ومپ تو اکت 4 )

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
نظرت چیه یکم زخمت بکشی و سعی کنی خودت راهشو بفهمی ؟! اینجوری بازی کردن چه لذتی داره ؟!
:confused:
توی همین چند صفحه پیش هم جواب شما برای بارِ 1000ـم وجود داره ولی ...
به هر حال ... تیر بزن به عروسک هاش و وقتی عروسک هاش افتاد اونا رو بردار و با همونا بهش شلیک کن ... اگر دیدی داره کنترلت میکنه، Syrinig بزن، اگر مریل رو کنترل کرد که تو رو بکشه، Grabـش کن و بهش سرنگ بزن ( مثل ومپ تو اکت 4 )

اعصابش رو در حال حاضر ندارم و اصلا سعي نكردم خودم بفهمم , همون بار اول كه رسيدم گفتم بيام اينجا بپرسم .
عليرضا جان هم سن شما و كم تر بودم خيلي حوصله بازي كردن داشتم , اما الان...
ممنون
GOOD LUCK

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر