Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
ببخشید من تو این سایت عضو شدم ولی نمی دونم کدومش رو باید دانلود کنم:biggrin1:
حداقل اگر میشه راهنمایی کنید که تو کدوم اکت هست آخه یادم نمیاد اکت 1 بود یا 2 و یا 3 :biggrin1:
متشکرم

ویرایش:
ببخشید یک کم بیشتر گشتم پیدا شد.از دوست عزیزlife4ps3 هم ممنونم

*Mohammad*

کاربر سایت
Mar 6, 2007
674
نام
محمد
سلام !
گیر کردم ! همون مرحله ای که اسنیک و رفقا :biggrin1: از روی کشتی خودشون میپرن روی زیر دریایی لیکواید ! غولِ :biggrin1: اون مرحله رو میگم که هر چی روش نشونه میگیری هی نشونه گیر میکنه و روی هدف نمیره ! ( که دوستات هم تحت کنترل اون غوله قرار گرفتن ! ;) )
اقا یکی بداد ما برسه ! :biggrin1:
چجوری باید بکشمش ؟

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
سلام !
گیر کردم ! همون مرحله ای که اسنیک و رفقا :biggrin1: از روی کشتی خودشون میپرن روی زیر دریایی لیکواید ! غولِ :biggrin1: اون مرحله رو میگم که هر چی روش نشونه میگیری هی نشونه گیر میکنه و روی هدف نمیره ! ( که دوستات هم تحت کنترل اون غوله قرار گرفتن ! ;) )
اقا یکی بداد ما برسه ! :biggrin1:
چجوری باید بکشمش ؟
هر وقت حس میکنی تحت کنترل اونی سرنگ رو بردار تزریق کن به خودت!:biggrin1:
بعد هم برای کشتن اون باید به عروسکهایی که بهش وصله تیر اندازی کنی.

*Mohammad*

کاربر سایت
Mar 6, 2007
674
نام
محمد
هر وقت حس میکنی تحت کنترل اونی سرنگ رو بردار تزریق کن به خودت!:biggrin1:
بعد هم برای کشتن اون باید به عروسکهایی که بهش وصله تیر اندازی کنی.

ممنون ! تمومش کردم ! :biggrin1:

را
ستی من یه جایی نمدونم کجا خوندم یا شاید هم شنیدم :biggrin1: که اسنیک اخر بازی میمیره ولی نمرد که ! :biggrin1:

emad_chris

کاربر سایت
Jan 31, 2007
61
درود بر دوستان عزیز
آقا من تو کشتن غول پارت چهارم موندم، همون مرحله برفیه، که آخرش تو یه انبار باید اون یارو جوانرو بکشی، ( اسمه شخصیتش یادم نیست) سه بار خونشو خالی میکنم بازم واسه بار چهارم پر میشه، چه کنم؟

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
درود بر دوستان عزیز
آقا من تو کشتن غول پارت چهارم موندم، همون مرحله برفیه، که آخرش تو یه انبار باید اون یارو جوانرو بکشی، ( اسمه شخصیتش یادم نیست) سه بار خونشو خالی میکنم بازم واسه بار چهارم پر میشه، چه کنم؟
اسم اون ومپ هست.
وقتی کشتیش افتاد زمین باید بری بالای سرش و سرنگ رو در بیاری و وقتی بلند شد سریع R1 رو نگه داری تا گروگان بیگیرتش بعد باید مثلث رو بزنی و بعد از اون باید بشینی و نگاه کنی!:biggrin1:

emad_chris

کاربر سایت
Jan 31, 2007
61
اسم اون ومپ هست.
وقتی کشتیش افتاد زمین باید بری بالای سرش و سرنگ رو در بیاری و وقتی بلند شد سریع R1 رو نگه داری تا گروگان بیگیرتش بعد باید مثلث رو بزنی و بعد از اون باید بشینی و نگاه کنی!:biggrin1:

آقا من تو وسایلم سرنگ ندارم، چشم الکترونیک و دارو و اون روباترو دارم فقط

از کجا باید سرنگ رو تهیه کنم؟

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
آقا من تو وسایلم سرنگ ندارم، چشم الکترونیک و دارو و اون روباترو دارم فقط

از کجا باید سرنگ رو تهیه کنم؟
100% داری ! اسمش Syringe هست ... اگر نداری برو تو Item هات، اونجا هست، Equipـش کن بعدشم کارایی که اون دوستمون گفت رو انجام بده ... ;)

emad_chris

کاربر سایت
Jan 31, 2007
61
سرنگ رو از تو آیتم آوردم، اما وقتی خونش خالی میشه و میافته و میرم رو سرش هر چی R1 رو نگه میدارم هیچ اتفاقی نمی افته، چه کنم؟؟؟؟؟

راستی Equip یعنی چه؟

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
سرنگ رو از تو آیتم آوردم، اما وقتی خونش خالی میشه و میافته و میرم رو سرش هر چی R1 رو نگه میدارم هیچ اتفاقی نمی افته، چه کنم؟؟؟؟؟

راستی Equip یعنی چه؟

دوست من منم سر همينجاش گير كرده بودم .
وقتي ميافته زمين بايد بري پست سرش وقتي بلند شد R1 بزني اما نكتش اينجاست كه نبايد تفنگ دستت باشه . تا اقتاد يك R2 بزن كه تفنگت بره بعد اين كارو انجام بده . وقتي از پشت گرفتش مثلث بزن و...
GOOD LUCK

emad_chris

کاربر سایت
Jan 31, 2007
61
خوشبختانه با راهنمایی های دوستان اون مرحله گذشت، اما مرحله ی بعدش هم مشکل دارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
وقتی شروع میشه بعد از چند دقیقه یه دفعه میزنه میشن فایلد!!!! اینجا چه کنم!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
نبايد بزاري گيكوها وارد اون منطقه اي كه تو هستي بشن و بايد با rail gun بكشيشون . وقتي از اين سلاح استفاده ميكني چند ثانيه دكمه رو نگه دار تا اينكه سه مرحله اش پر بشه و بعد تير بزن . اينجوري با يه شليك يكيشون ميميره.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
خوشبختانه با راهنمایی های دوستان اون مرحله گذشت، اما مرحله ی بعدش هم مشکل دارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
وقتی شروع میشه بعد از چند دقیقه یه دفعه میزنه میشن فایلد!!!! اینجا چه کنم!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟

توضيح بده کجاش رو گير کردی... يادم نيست...

بهت بگم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر