Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
من فکر کردم Assassins Creed ـه :eek: حالا دقت میکنم Assasins Solid ـه !! قضیه چیه ؟
هیچی بابا، از اونجایی که کوجیما علاقه ی خاصی به Jade Raymond ( کارگردان بازی ـه AC ) داره، اول آپریل یک Trailer درست کرده بود که اسنیک با لباس الطیر بود. اونم فکر کنم از همون موقع مونده !

GOOD DEMON

کاربر سایت
Mar 2, 2008
233
نام
مهدی
هیچی بابا، از اونجایی که کوجیما علاقه ی خاصی به Jade Raymond ( کارگردان بازی ـه AC ) داره، اول آپریل یک Trailer درست کرده بود که اسنیک با لباس الطیر بود. اونم فکر کنم از همون موقع مونده !
چه جالب:cheesygriحیف که PS3 رو فروختم وگرنه من هم تابستون همراه با اسنیک بودم کاش برای 360 هم release بشه:((

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
old_snake
البته یک Trailer خالی هم نبود، کامل توسط موتور رندر میشد، اصلا خود بازی بود!. از قرار معلوم ابتدای بازی ه این قسمت و تا اونجا که اسنیک با یک حرکت آکروباتیک (!) حمله اون ( نمیدونم چی چی ها رو :D) دفع میکنه.
این هم برای کسانی که فکر میکردن رایدن دیگه احتیاج به اسلحه نداره ! :D
cap2cd7.jpg

آخرین ویرایش:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
یعنی اون پکیج به خصوص، تعداد محدودی ازش هست، مثلاً تیراژ کمی داشته، مثلاً 1000 تا بیشتر ازش نیست.
محتویاتش رو پرسید سیاوش جان :D

توش یک DVD ( شایدم BD ) هست که شامل:

مستند ساخت بازی و مصاحبه هایی با کوجیما هست.
یک سری کمیک هم داره، دقیقا نمیدونم چی میشه. ( 4chapters of the graphic novel )

+ یک CD Soundtrack های بازی.

قیمتش هم 89$ هست.

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
در تکمیل فرمایشات لرد

pa.122122.2.jpg

Featuring collectible packaging with exclusive artwork by famed Kojima Productions illustrator Yoji Shinkawa, the Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots Limited Edition will contain everything that is included with the Standard Edition as well as an additional Blu-ray disc featuring two “making of” documentaries. The documentaries will include extensive interviews with Metal Gear Solid creator Hideo Kojima and the Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots Soundtrack CD. The Limited Edition will be available exclusively at GameStop
که خوشبختانه باید پیش خرید بشه که اونم فکر نکنم به ایران برسه مگه اینکه از Play-Asia پیش خرید شه که اونم تو خریدش ما مشکل داریم:(
همون MGSaga V2.0 کلی ارزش داره به خدا!!!
:((

آخرین ویرایش:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
محتویاتش رو پرسید سیاوش جان :D

توش یک DVD ( شایدم BD ) هست که شامل:

مستند ساخت بازی و مصاحبه هایی با کوجیما هست.
یک سری کمیک هم داره، دقیقا نمیدونم چی میشه. ( 4chapters of the graphic novel )

+ یک CD Soundtrack های بازی.

قیمتش هم 89$ هست.

نمیدونم به چه دلیلی من این محتویات رو ندیدم :D
پیریه و هزار درد، توهم به سن من برسی 2025 سالت بشه از این درد و مرضا میگیری...

در تکمیل فرمایشات لرد

pa.122122.2.jpg

Featuring collectible packaging with exclusive artwork by famed Kojima Productions illustrator Yoji Shinkawa, the Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots Limited Edition will contain everything that is included with the Standard Edition as well as an additional Blu-ray disc featuring two “making of” documentaries. The documentaries will include extensive interviews with Metal Gear Solid creator Hideo Kojima and the Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots Soundtrack CD. The Limited Edition will be available exclusively at GameStop
که خوشبختانه باید پیش خرید بشه که اونم فکر نکنم به ایران برسه مگه اینکه از Play-Asia پیش خرید شه که اونم تو خریدش ما مشکل داریم:(
همون MGSaga V2.0 کلی ارزش داره به خدا!!!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
ممنون از همه دوستان بابت توضیح مخصوصا سیاوش جون...:D
خواستم بدونم ارزش خریدن داره یا نه!. چون پک کامل God of War 2 رو گرفتم و با اون دیسک "اضافه"ـش خیلی حال کردم الان هم به فکر تهیه این Limited Edition هستم :D.

ویرایش: تریلر جدیده رو دیدم!!. این جناب Mr. Amazed Psychopath خوشش میاد ملت رو سرکار بزاره. الحق چه برف و بورانی داشت، بیست. البته خواب بود دیگه، اون قسمت کاملا متروکه بود. نه سربازی، نه نورافکنی، نه دوربینی، هیچی. ولی 100 در 100 میره اونجا، چون باید Prototype رو سوار شه دیگه :biggrin1:.

آخرین ویرایش:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
اطلاعاتی از PAL MGS4 Limited Edition

سلام... سایت videogaming247 باکس شات ـه ( Boxshot ) MGS4 برای Limited Edition را که چن وقت پیش شایعه شده بود فرقی با Standard Edtion ندارد را تائید کرد، ضمن اینکه اطلاعاتی از محتویات Limited Edition را اعلام کرد:

rssz0i.jpg

1- 6 تا مدل ـه ( فیگور ) "سبز زیتونی" رنگ از Old Snake! ( که خودم شخصا" برای اولین بار هست که همچین چیزی رو تو محتویات Limited Edition میبینم ! )
2- یک دیسک بلوری شامل: مستند ساخت بازی و ...
3- Soudtrack های بازی در یک CD.

قیمتش هم اینجا گفته 79 پوند و تقریبا" 101 یورو. ( اصلا چیزی که این میگه ظاهرا با اون چیزی که تو US عرضه میشه کاملا" فرق داره ! )

نمیفهمم آخرش دقیقا" چی نوشته !
نوشته:
Metal gear Solid 4 is set for a worldwide release on June 12. Apparently you can’t play MGO if you get the special edition from Japan or the US, so this sorts you out. Assuming you haven’t already pre-ordered it, obviously.​

MGS4 در 12 Jun در همه جای دنیا عرضه میشه و ... ظاهرا" شما نمیتونید MGO رو بازی کنید اگر Special Edition PAL رو بخرید و فقط مثل اینکه برای Japan و US هست MGO ! پس این (Special Edition) از رده خارج هست. فرض بر اینکه شما هم اکنون پیش خرید کرده باشید.

منبع: videogaming247.com

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
سلام... سایت videogaming247 باکس شات ـه ( Boxshot ) MGS4 برای Limited Edition را که چن وقت پیش شایعه شده بود فرقی با Standard Edtion ندارد را تائید کرد، ضمن اینکه اطلاعاتی از محتویات Limited Edition را اعلام کرد:

rssz0i.jpg

1- 6 تا مدل ـه ( فیگور ) "سبز زیتونی" رنگ از Old Snake! ( که خودم شخصا" برای اولین بار هست که همچین چیزی رو تو محتویات Limited Edition میبینم ! )
2- یک دیسک بلوری شامل: مستند ساخت بازی و ...
3- Soudtrack های بازی در یک CD.

قیمتش هم اینجا گفته 79 پوند و تقریبا" 101 یورو. ( اصلا چیزی که این میگه ظاهرا با اون چیزی که تو US عرضه میشه کاملا" فرق داره ! )

نمیفهمم آخرش دقیقا" چی نوشته !
نوشته:
Metal gear Solid 4 is set for a worldwide release on June 12. Apparently you can’t play MGO if you get the special edition from Japan or the US, so this sorts you out. Assuming you haven’t already pre-ordered it, obviously.​

MGS4 در 12 Jun در همه جای دنیا عرضه میشه و ... ظاهرا" شما نمیتونید MGO رو بازی کنید اگر Special Edition PAL رو بخرید و فقط مثل اینکه برای Japan و US هست MGO ! پس این (Special Edition) از رده خارج هست. فرض بر اینکه شما هم اکنون پیش خرید کرده باشید.

منبع: videogaming247.com
علی جون چه پیچیده شد :biggrin1:!!. این باکس شات PAL ـه ؟ معمولی یا Limited ؟
لطفا یکی موشکافی کنه ببینیم داستان از چه قراره.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
علی جون چه پیچیده شد :biggrin1:!!. این باکس شات PAL ـه ؟ معمولی یا Limited ؟
لطفا یکی موشکافی کنه ببینیم داستان از چه قراره.
آره دیگه. طبق گفته ی این سایت Boxshot ـه PAL برای Limited و Standard فرقی نداره. قبلا" اون Boxshotـی که عکسش رو گذشتم برای PAL تائید شده بود => Boxshot ـه Limited هم طبق گفته ی این سایت همین هست.
آخه برای US فرق میکرد. ( البته مطمئن نیستم که اون BOXـی که فرق میکرد برای بسته بندی ـه پکیج بود یا کلا بازی هم با همون Box هست. )

175648-1.jpg

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,033
نام
نیما
6 تا ؟!!!

یک مجسمه 6 اینچی ( 15 سانتی ) از Snake که فقط در ریجن PAL وجود داره . چون در Limited Edition برای US مجسمه ای در کار نیست !

راجع به MGO هم گفته اگه Special Edition ریجن UC یا J رو بگیرید نمیتونید بازی کنید ( نه اینکه PAL نمیشه بازی کرد ) که البته یکم گنگه و مشخص نیست چی به چیه در این مورد ....

این باکس شات هم برای PAL هست ، که به احتمال زیاد Limited Edition PAL هم همین خواهد بود .

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
6 تا ؟!!!

یک مجسمه 6 اینچی ( 15 سانتی ) از Snake که فقط در ریجن PAL وجود داره . چون در Limited Edition برای US مجسمه ای در کار نیست !

راجع به MGO هم گفته اگه Special Edition ریجن UC یا J رو بگیرید نمیتونید بازی کنید ( نه اینکه PAL نمیشه بازی کرد ) که البته یکم گنگه و مشخص نیست چی به چیه در این مورد ....

این باکس شات هم برای PAL هست ، که به احتمال زیاد Limited Edition PAL هم همین خواهد بود .
ممنون نیما جان برای کامل کردن ترجمه.

" رو ندیدم ! :D
پس با این حال Limited Edition ـه PAL بهتر هست ! قیمتش هم البته گرون تر هست ! UCـش 89$ هست این حدود 100$ ! ( بیشتر )
عکسی از اون مدل ( old snake ) در نت موجود نیست ؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
nima_mn

همین جاش میلنگه که گفتم پیچیده شد. مگه میشه بخش Online ـش فقط برای یک ریجن اون هم فقط Special Edition باشه؟!
خلاصه ممنون بابت توضیحی که دادی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر