Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
سلام به همه راستش این قسمتو باز کردم تا راجب این ابر بازی صحبت کنیم . فقط از همین الان می گم خواهشاَ کل کل فنبویها راه نیوفته اینجا.
راستش دیشب من اولین دموی گیم پلی این بازیو از روی psstore با کیفیت عالی دیدم . باورتون نمیشه ولی کسانیکه بامن بازی کردن حتماَ منو میشناسن که ناخودآگاه از بازی ایراد می گیرم یا بهتر به گم کوچک ترین ایراد گیم پلی عذابم میده .ولی تو این گیم پلی که واقعاَ فوق العاده بود لااقل وقتی طرف داشت گیم پلی رو نشون میداد که چیزی ندیدم جز یه بازی خیلی خیلی خیلی...فوق العاده :love:ایکاش همه بازیها مثل این بودن . باورتون نمیشه چقدر عالی بود تقریباَ میتونم بگم از اون بازیهاست که هیچ وقت نمی خواهید تموم بشه .من که فکر کنم اگه بیاد دستم روزی نیم ساعت بیشتر بازی کنم تا همیشه برام تازگی داشته باشه . شما چه طور ؟

• Like
Reactions: riden.17

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
همچین تاپیک برای این سری بازی هست و این مورد اونجا بحث میشه بهتره برای منسجم بودن بحث ها در اون تاپیک بحث بشه و این تاپیک هم قفل بشه بهتره;)

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
شرمنده اینو می گم ولی من اون تاپیکو دیدم خیلی بد شروع شده . فکر کنم اگه اون یکی قفل بشه بهتر باشه چون با شایعه شروع شده . ولی تو این یکی میشه قشنگ راجب بازی بحث کرد .
بازم تصمیم با مدیراست .

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
بچه ها راستی یه چیزایی راجب گیم پلی این ابر بازی فهمیدم که گفتم شاید براتون جالب باشه .البته احتمالاَ خیلیاتون میدونید .
میدونستید این بازی هم سوم شخص میشه هم اول شخص.
به اینصورت که اول شخصش از حالت موشن دسته ها استفاده می کنه . وهمینطور در کمین کردن ها نیز از موشن استفاده میشه مثلاَ وقتی توی سطل آشغال باشید میتونید آروم آروم سرتونو بیارید بیرون که خیلی جالبه .
اما چیزی که من از گیم پلیش فهمیدم اینه که قسمتی از فیزیک gears of war و ghost recon2 هم توشه مثلاَ پشتکهای gears و حالتهای نشونه گیری ghost وهمینطور چیزهای فوق العاده زیبایی که در بازی استفاده میشه . میدونید من همیشه تو متال گیر های قبلی از این که نمیشه صلاح دشمن رو برداشت ناراحت بودم ولی اینجا میشه :biggrin1:.
بازم هست فقط اگه بقیه هم چیزی میدونید بگید .

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
همچین تاپیک برای این سری بازی هست و این مورد اونجا بحث میشه بهتره برای منسجم بودن بحث ها در اون تاپیک بحث بشه و این تاپیک هم قفل بشه بهتره;)

ببخشید دخالت میکنم ، ولی به خاطر همچین بازی بزرگی به عنوان آخرین بازی سری Metal Gear و همچنین یکی از بزرگترین بازی های PS3 ، داشتن یه تاپیک مجزا ضروری به نظر میرسه...

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
دستت درست تکاوچ جان بالاخره میخوام با بروبچززززز جمع بشیم و این تایپیک ps3 رو از گردو خاک خوردن در بیاریم .
این دمویی که خود کوجیما بازی میکرد خیلی عالی بود از نقاط خوبش گرافیک خوب نه عالی البته هنوز زمان زیادی تا عرضه مونده نو رپردازی خیلی عالی هست بعضی از تکسچر ها بیکیفیت هستن افکت های اتیش مضخرفه -داستان که نمیخواد تعریف کنیم 20-گیم پلی عالی

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
دوستان حقیقتش میدونید خودمم از شایعه بدم میاد ولی یه حسی هی بهم میگه متال گر برای ریلیز یه سوپرایز میکنه . نمیدونم چندتاتون اویل 4 ps2 رو یادتونه ولی اگه یادتون باشه قرار بود 2 ماه دیگه بیاد بعد یه. اعلام کردن 2 روز دیگه میاد یادم نمیره همه سایتا ترکیدن تو یه لحظه .
همش احساس می کنم اینم یه همچین چیزی میشه اگه دقت کرده باشین بارها وبارها اعلام کردن که بازی متال گیر کامل و آمادست پس بغیر از ریزه کاریا احتمالاَ دنبال یه موقعیت خوب برای ریلیز می گردن حالا کی نمیدونم . :confused: ولی بهتون قول میدم یه سوپرایزه قول میدم .:biggrin1:

SkyWalker1726

کاربر سایت
Aug 29, 2007
378
نام
Ali
ببخشید دخالت میکنم ، ولی به خاطر همچین بازی بزرگی به عنوان آخرین بازی سری Metal Gear و همچنین یکی از بزرگترین بازی های PS3 ، داشتن یه تاپیک مجزا ضروری به نظر میرسه...

تا اونجایی که شنیدم MGS4 آخریش نخواهد بود.
فقط Kojima قرار شده که خداحافظی کنه ...
و تیم جدید و جایگزین همچنان میتونن کار رو ادامه بدن و ادامه متال گیر رو بسازن

M3phisto

کاربر سایت
Jun 19, 2007
110
نام
اسفندیار
Snake امیدوارم تو هم مثل Henry_townshend که با 360 اشتی کرد (ریلیز Silent Hill5 که قرار بود انحصاری باشه)6 ماه بعد ریلیز رو Ps3 با 360 اشتی کنی!
دعوا نکنید من فقط رویامو گفتم !:(برید Mgs4 بازی کنید و باهاش زندگی کنید و به ریش 360 باز ها هم بخندید.

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
نه دوست عزیز کسی اینجا به کسی نمی خنده . میدونی ما که اینجا با 360 لج نیستیم
تنها علتی که من چند جا طرف ps3 رو گرفتم این بود که بیخودی تو سرش زده شده بود وگرنه نه این بده نه اون هر دو خیلی خیلی قویو خوب هستن در ثانی اگه بد بود که خودمم نمی گرفتم .
تنها ایرادی هم که از 360 من میگیرم و گله دارم این حجمشه که وقتی گفته ما روی چند دیسک میدیم چرا زیرش میزنه و بجای چند دیسک بازیو کات می کنه . میدونی به اصطلاح اقتصادی کار می کنه (زیادی) .
ولی در کل اگه مشکل حجم برطرف کنه هیچی کمتر از ps3 نداره .
ایشالا شماهم این بازیو بازی کنی.;)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
خداییش من تو همه تریلرهایی که دیدم بهجز یکیشون بقیه رو تقریبا رنگ محیط رو سبز میبینم قبول دارید این رو اگه اینشو درست کنه بازی توپه توپه
توی اون یکی تاپیک هم یکی این حرفو زد ولی اگه توجه کنی این کار توی قسمتهای قبلی Mgs هم انجام شده و یه جورایی امضای هنری کوجیما هست ;). توی Mgs2 بیشتر رنگ آبی به چشم میخورد. توی Mgs3 بیشتر زرد و سبز و توی Mgs4 هم کِرِم و سبز کمرنگ , ته مایه رنگ بازی رو تشکیل میده. از این کار نمیشه هیچ ایرادی گرفت چون سلیقه کوجیما هست.

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
2,986
نام
Milad
منم دانلود كردم به نظر فوق العاده است و با پيشينه اي كه از كوجيما داريم فكر كنم خيلي توپ باشه و برگ برنده فروش Ps3

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
دوستان سلام راستش من شدیداَ دارم قضیه این ابر بازیو دنبال می کنم به یه چیزایی رسیدم گفتم بهتون بگم .
در مورد این حرفتون که محیط یه رنگ خواصیه منم دقت کرده بودم البته تو این یکی بیشتر در مورد قبلیا نمیدونم ولی در رابطه با این بطور قطعی بهتون میگم این چون همین الان آخرین دموهای گیم پلی بازیو دیدم .
این رنگ بسته به موقعیت خورشید تغییر می کنه .یعنی همون تکنولژی بعد چهارم .
الان بهتون میگم همه میدونید بازیهای ما سه بعدی هستن یعنی xوy وz که طول عرض و ارتفاع هستن .
اما یه بعد دیگری هم به اسم زمان هست . که چند وقت پیش بحثش بود که به بعد چهارم معروف شده . و کاربردش توی بازی اینطوری بیان میشه که گذر زمان در محیط تاثیر متقابل داره . برای درک بهتر این موضوع من لینک این دموهارو می زارم تا خودتون ببینید که چطور با حرکت خورشید و زمان این رنگ محیط عوض میشه و حتی تمام محیط رو تحت تاثیر قرار میده .
باور کنید این بازی خیلی بیشتر از یه شاهکاره .
بازم میگم بعید نیست خیلی غیر منتظره عرضه بشه
من بوهای خوبی داره به مشامم میرسه آخه تقریباَ کلی از بازیو نشون دادن تو tgs و فقط زمانی اینطوری یه بازیو نشون میدن بصورت کامل که بازی آماده باشه .
این خط این نشون ببینید کی گفتم فقط اگه اینطوری شد جا نخورید :excited:
اینم لینک:
http://www.n4g.com/events_tgs2007/News-69668.aspx

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر