Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
سلام به همگی
آقا من بلاخره به آرزوم رسیدم و دارم MGS 4 رو بازی میکنم. یه شاهکار به معنی کلمه ...
فقط خاستم ببینم کسی تاپیکی چیزی بلده که داستان بازی رو کامل از شماره های اول تا اخرین متال گیر گفته باشه سراغ داره؟
خودم یه سری رو بلدم اما کامل نه
دوستان اگه لطف کنن ممنون میشم
ای بابا کسی نیست جواب بده انگار

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
سلام من از بازی متالگیر4 بکاپ گرفتم از دیسک اوریج ! بازی هم بدون مشکل اجراشد تا پایان act3 رفتم اما وقتی وارد مرحله act4 میشه از بازی خارج میشه بازی هم روی هارد داخلی واز گایا 1.4 و هرمس 4b هم استفاده میکنم نمیدونم مشکلش چیه خود بازی متال گیر { دسیک اورجینال} هم گذاشتم و البته این بارم بدون دانگل یعنی پی اس3 رو هم هک نکردم بازی از بازی خارج میشه در پایان act3 ....کسی سیو بازی رو داره مثلا وسطای act4 یا اخرش ....مرسی

دوستان منم مشکل ایشون رو دارم

کسی میدونه قضیه چیه؟

24

کاربر سایت
Jan 1, 2009
84
نام
کسری
دوستان من بازی metal gear solid 4 را در هارد ریختم ولی وقتی وارد منو میشوم دسته کار نمی کنه.ممنون میشم اگر راهنمایی ام کنید

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
نظرم رو پس میگیرم دوستان

بازی یه شاهکاره به تمام معناست
الان ACT4 هستم و دلم نمیاد کنسول رو خاموش کنم برم بخوابم:x

عالیه انصافا...

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
اینا مشکلاتیه که حجیم بودن بازی داره که میریزین رو هارد اینطور میشه،من خودم موندم چرا با دیسک دارم میرم Prologue رو یهو کلهم کنسول میهنگه:d شاید به خاطر 37 بار هی نصبو پاک کردن Act هاشه:-s :d
پ.ن :
بازی یه شاهکاره به تمام معناست
الان ACT4 هستم و دلم نمیاد کنسول رو خاموش کنم برم بخوابم:x
میگم وحید تو بازی کردی نسخه 1 و 2 و 3 رو؟1 ـش تو این Act خیلی مهم میباشیه:d

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
من متال4 رو 4بار تموم کردم این یه بازی نیست یه شاهکار هنری هستش(هیچ وقت بازیی به زیبایی متال3 نکردم).کاش حداقل سونی یه پچی می داد که تروفی دار بشه این شاهکار کوجیما.

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
کسی تاپیکی چیزی بلده که داستان بازی رو کامل از شماره های اول تا اخرین متال گیر گفته باشه سراغ داره؟
خودم یه سری رو بلدم اما کامل نه

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
پ.ن : میگم وحید تو بازی کردی نسخه 1 و 2 و 3 رو؟1 ـش تو این Act خیلی مهم میباشیه:d

نه من فقط همین 4 رو بازی کردم
یه عده میگن 3ش قشنگتره
حالا وقت شد اونم میزنیم

این قضیه act ها چیه مگه؟:d

به به ببین کی داره این حرفو میزنه!:d

وقتی قشنگه چی بگم خب؟:d

play_play

کاربر سایت
Sep 20, 2007
144
دوستان خواهشا بگین این مشکل اومدن از بازی بیرون تو act 4 رو چکار باید کرد؟
من دیگه دسک اوجینالشم دستم نیست.فقط رو هارد دارمش.راهی هست که بتونم بازی رو ادامه بدم؟
لطفا راهنمایی کنید اگه بلدید :-s

play_play

کاربر سایت
Sep 20, 2007
144
یعنی همه اینجا بلدن این مشکل حل کنن ما بلد نیستیم فقط یا زورتون میاد کمک کنید.154 تا صفحه اینجا هست بلخره یه 20 نفری که بازی رو بردن تا اخر بیان کمک کنن دیگه

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان خواهشا بگین این مشکل اومدن از بازی بیرون تو act 4 رو چکار باید کرد؟
من دیگه دسک اوجینالشم دستم نیست.فقط رو هارد دارمش.راهی هست که بتونم بازی رو ادامه بدم؟
لطفا راهنمایی کنید اگه بلدید :-s

یعنی همه اینجا بلدن این مشکل حل کنن ما بلد نیستیم فقط یا زورتون میاد کمک کنید.154 تا صفحه اینجا هست بلخره یه 20 نفری که بازی رو بردن تا اخر بیان کمک کنن دیگه
ببین دوست عزیز زومون نمیاد شما دستگاهت را کپی کردی و هیچکی از کپی کردن نمیدونه اینجا شما
چون هیچ کدام از ما که اصلش بازی کردیم هیچ گونه مشکلی بارمون نداشت
شما برید توی بخش ماله کپی کردند اونجا سوالتان را بپرسید شاید کسی بلد بود و جوابتان را داد/:)/:)

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141

سلام
این راه ها رو دقیق دنبال کن درست میشه

اول از همه نرم افزار open manager رو نصب کن
----

کنسول رو روی حالت نرمال روشن کن (یعنی دانگل و هیچی بهش وصل نکن و داخلش هیچ بازی نزار)

از بخش game utility فایل نصب mgs رو پاک کن

دستگاه رو خاموش کن و دوباره روی حالت نرمال روشن کن
یه بازی به غیر از mgs رو از طریق دیسک اورجینال اجرا کن
حواست باشه حتما باید یه بازی غیر از متال گیر باشه

داخل بازی که رفتی از بازی بیا بیرون و از منو دستگاه رو خاموش کن

حالا دستگا رو روی حالت جیلبرک بیار بالا و برنامه open manager رو اجرا کن

دیسک اورجینال متال گیر رو بزار داخل و بازی رو روی حالت patch mod اجرا کن

L2 رو فشار بدی برنامه میره روی حالت patch mod (البته دقیق یادم نیس ولی میدونم با یکی از پدال هاست ) به هر حال اونجا مینویسه

حالا دیگه از اخرین سیو بازی رو اجرا کن درست میشه;)

• Like
Reactions: Bayonetta

24

کاربر سایت
Jan 1, 2009
84
نام
کسری
ببخشید بچه ها کسی بلده چجوری میشه رنگ لباس snake را به حالت اول در آورد؟(منظورم موقعی که به دیوار میچسبه رنگ دیوار میشه ) در ضمن من تازه بازی را شروع کردم و شاهکار است.

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
ببخشید بچه ها کسی بلده چجوری میشه رنگ لباس snake را به حالت اول در آورد؟(منظورم موقعی که به دیوار میچسبه رنگ دیوار میشه ) در ضمن من تازه بازی را شروع کردم و شاهکار است.
دسته PS3 رو تکون بده ،رنگ لباس به حالت اول برمیگرده..توی Cutscene ها هم دسته رو تکون بدی رنگ لباس به حالت اولش بر میگرده...(مربوط به SIXAXIS میشه)

• Like
Reactions: SHePArd

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر