Metal Gear Rising: Revengeance | PC [پست اول خوانده شود]

بالاخره پس از کش و قوس فراوان این نسخه از سری Metal Gear برای PC نیز تایید شد.
چندی پیش این بازی برای کنسولهای X360 و PS3 نیز عرضه شده بود و با متای 83 و 80 نسبتا موفق ظاهر شد.
هنوز عکس یا تریلری از نسخه PC منتشر نشده,بازی توسط PG ساخته میشود.
عکسهای نسخه کنسولی:

ناشرKonami
توسعه دهندهPlatinum Games
پلتفرمPC,Xbox360,PS3
تصاویر بیشترتصاویر Metal Gear Rising
تاریخ انتشار 2013
تاپیک امتیازاتامتیازات Metal Gear Rising
پیش‌نمایش بازیخیزش سایبورگ
نقد بازیمتال گیر با طعمی متفاوت

سیستم پیشنهادی :

91628264270613969459.jpg

لیست اچیومنتهای منتشر شده استیم :

99773285954654729985.jpg

Last edited by a moderator:

Ma$ter

کاربر سایت
Apr 3, 2013
97
خب منم بازی رو گرفتم و یک کم بازی کردم ... (فیلم هندی + انیمه ژاپنی ==> Metal Gear Rising: Revengeance :d:d )
اول از همه باید بگم بازی از نظر فریم دهی بسی خوبه ، همچنین موس و کیبرد هم بهینه شده و هیچ مــوشکلی نداره ... :d
یکی از دوستان هم با سیستم پایینش ( Core I 3 و گرافیک Intel family اگر اشتباه نکنم :-b) امتحان کرد که روی تنظیمات گرافیکی متوسط ، بدون مشکل اجرا شد . پس نگران CPU و باقی مخلفات نباشید ، با یک سیستم ساده هم میتونید لذت ببرید . ;)
بازی هم که دیگه نیاز به تعریف نداره ... اگر از گیم پلی سرعتی و تا حدودی هم " خرکی " خوشتون میاد ، اینو از دست ندید ... :d

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,544
بازی از نظر اخلاقی چطوره؟! :d

مشکلی نداره , فقط یکی از باس های بازی هست که زن هست و یکم زیادی اشوه یا عشوه میاد !! ( اونم طبیعت بازی سازای ژاپنی هست )

3 تا عکس با آخرین تنظیمات !!
http://www.uploadax.com/images/94711980127909522648.bmp
http://www.uploadax.com/images/27496116866134866123.bmp
http://www.uploadax.com/images/70982684239801454295.bmp

mgs4

کاربر سایت
Mar 9, 2007
286
سلام دوستان من یه نیم ساعتی بازی کردم و از بازی اومدم بیرون دوباره که برگشتم بازی کنم دیدم اصلا سیو نشده نسخه بلک باکس رو دارم ایا بازی تو سیو کردن مشکل داره؟ممنون میشم راهنماییم کنید.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
شما تا جایی که دوباره بازسازیش می کنن با جت برمی گردی به لب ساحل برو اگر باز از ابتدا بازی اومد یعنی یه مشکلی داره

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
منم الان یک نیم ساعتی بازی کردم!
تا اینجا بد نبوده! فریم دهی هم خوبه و افت فریم ندارم گرچه بازی اصلا گرافیکیم نداره :D
گیم پلی یکم رو اعصاب هست! بنظرم میتونست خیلی بهتر باشه! البته هنوز زیاد بازی نکردم و نمیدونم در آینده چه کمبو های میخواد بده پس قطعی نظر نمیدم! اما کلا توی این سبک با گیم پلی DmC خیلی بیشتر از این حال کردم!
و بنظرم خیلی گیم پلی خشک هست و انیمیشن ها زیاد خوب کار نشده!
فقط میتونم بگم صحنه های اکشن بازی فوق العاده هست! گرچه دیگه یکم زیادی تخیلیه ولی بعضی از صحنه هاش واقعا قشنگ و هیجان انگیز هست! مخصوصا قسمتی که از بالای برج میومد پایین خیلی اکشن و هیجان انگیز بود!

میگم کلا بازی اینقدر باگ داره یا این نسخه فشرده چون توی ویدئو هاش دستکاری شده قاط زده؟
تو همین نیم ساعت 3-4 تا باگ خراب تو بازی دیدم! اولش یکی داشت فرار میکرد رفت تو زمین گیر کرد منم ولش کردم رفتم بعد درست شد :| یا مثلا زمان کشتن آدما و ... رو میگفت بعد میگفت کجا برو ولی دیگه حرکت نمیکرد و باید Restart رو میزدم تا دوباره از همونجا شروع بشه و بزاره حرکت کنم :|

مال شما هم اینقدر باگ داره؟

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,544
منم الان یک نیم ساعتی بازی کردم!
تا اینجا بد نبوده! فریم دهی هم خوبه و افت فریم ندارم گرچه بازی اصلا گرافیکیم نداره :D
گیم پلی یکم رو اعصاب هست! بنظرم میتونست خیلی بهتر باشه! البته هنوز زیاد بازی نکردم و نمیدونم در آینده چه کمبو های میخواد بده پس قطعی نظر نمیدم! اما کلا توی این سبک با گیم پلی DmC خیلی بیشتر از این حال کردم!
و بنظرم خیلی گیم پلی خشک هست و انیمیشن ها زیاد خوب کار نشده!
فقط میتونم بگم صحنه های اکشن بازی فوق العاده هست! گرچه دیگه یکم زیادی تخیلیه ولی بعضی از صحنه هاش واقعا قشنگ و هیجان انگیز هست! مخصوصا قسمتی که از بالای برج میومد پایین خیلی اکشن و هیجان انگیز بود!

میگم کلا بازی اینقدر باگ داره یا این نسخه فشرده چون توی ویدئو هاش دستکاری شده قاط زده؟
تو همین نیم ساعت 3-4 تا باگ خراب تو بازی دیدم! اولش یکی داشت فرار میکرد رفت تو زمین گیر کرد منم ولش کردم رفتم بعد درست شد :| یا مثلا زمان کشتن آدما و ... رو میگفت بعد میگفت کجا برو ولی دیگه حرکت نمیکرد و باید Restart رو میزدم تا دوباره از همونجا شروع بشه و بزاره حرکت کنم :|

بله نسخه بلک باکس خیلی باگ داره
من پاکش کردم و دارم نسخه اصلیش رو میگیرم

Ma$ter

کاربر سایت
Apr 3, 2013
97

بله نسخه بلک باکس خیلی باگ داره
من پاکش کردم و دارم نسخه اصلیش رو میگیرم

البته تا جایی که من اطلاع دارم همه ی نسخه ها این باگ رو داره ... مثلاً اون باگ اولی که مربوط تعقیب Sundowner میشه رو برای من هم توی زمین گیر میکرد ... :|

------------------

دوستان من یک مشکل دیگه دارم ، سر باس آخری (Senator Armstrong) جونش رو به 0.1% میرسونم ، بعد میاد منو میگیره و وقتی میاد مشت بزنه یک ثانیه بهت میگه به حالت blade mode برو ، ولی مشکل اینه که هیچ جوری به حالت blade mode نمیره :| ... 15 بار امتحان کردم ، اصلاً عمل نمیکنه ... :|
کسی تمومش کرده ؟ باگه یا من اشتباه میکنم ؟ :-b

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
Game Playـه بازی Flawlessـه! بهش گیر ندید که اصلاً جای گیر دادن نداره.
ایراد بازی توی داستان آبکی، صداپیشگی بد، گرافیک نه چندان خوب و ... هست! اما Game Playـه بازی بی‌نظیره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر