Metal Gear Rising Revengeance در 2018 اتفاق خواهد افتاد + احتمال حضور Sunny از MGS 2

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Metal-Gear-Rising-Revengeance.jpg

Konami و Kojima Productions به تازگی دمو و تریلری از Metal Gear Rising Revengeance در نمایشگاه TGS امسال به نمایش گذاشتند. اما بعضی از سوالات را در ذهن مردم بی جواب گذاشت. برای مثال، در رابطه با احتمال وجود شخصیت قابل بازی دوم، بسیاری در شگفت هستند که آیا Rose، همسر Raiden ظاهر خواهد شد یا نه.

با این حال، جزئیات بیشتری در رابطه با داستان و شخصیت های احتمالی فاش شد.
گمان می رود Sunny، دختر Olga از Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty، کسی که جزئی از نقشه میهن پرستان برای اجبار کردن Olga به کمک به Raiden بود نیز در این عنوان ظاهر شود اگرچه حضور او تا کنون نشان داده نشده است.

علاوه بر این، بازی در سال 2018، چهار سال پس از وقایع Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots اتفاق خواهد افتاد. در حال حاضر کوجیما تایید کرده است که Snake در این عنوان حضور نخواهد داشت اما او کوجیما است که این عکس ها را در Twitter خود به نمایش گذاشته است.

Rising-2018.jpg
Rising-Sunny1.jpg

منبع

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
یعنی چی ابهتش؟!!! رئیس جمهوره؟ خدای؟ پیامبره؟ امامه؟ چیه؟ یه دفعه یه بت بسازین از این کاراکتر ها بذارید توی اتاقتون صبح تا شب پرستشش کنید. در ضمن کی گفته قراره بیاد شمشیر بگیره دستش دوشادوش رایدن مبارزه کنه؟ من واقعا نمی فهمم شماها چی میگید. البته مشکل از منه ها نه از شماها .

فردین جان خودت خودتو چرا عصبانی میکنی ؟ اصلا دوس ندارم منظورمو نادرست متوجه بشی فککنی دارم بیراهه میرم . من اگه دقت کنی بازی دیگر پلاتینیوم ینی vanquish رو مثال زدم تو ونکویش شمشیر وجود نداشت که اینجا اسنیک شمشیر بگیره دستش .
در مورد خدا و پیامبر هم : خوب شما شاید شاید شاید اسنیک رو به خاطر اینکه رقیب سم فیشر هست شاید به اندازه ی طرفداراش علاقه نداری ولی واقعا شخصیت تاثیر گذاری تو کل صنعت گیمه ما هم نگفتیم پیامبره یا بته ، مگه هر کسی ابهت داشته باشه پیامبره ؟ خداست ؟ الان arnold ابهت داره خدااست ؟ bryan cranston خداست ؟ پیامبره ؟ al pacino رئیس جمهوره ؟؟ ولی همشون ابهت دارن و تو صنعت خودشون خیلی محترم هستن .

خلاصه کلام اینه که اسنیک نباید تو این بازی دارای گیمپلی باشه ( کات سین عیبی نداره) همینجوری که رایدن تو 4 خیلی ضایع بود اگه بخاست گیمپلی داشته باشه مخفی کاری کنه و از دور خنجر بیهوشی پرت کنه:D . بازم اگه سوء تفاهم شده معذرت میخام .

آخرین ویرایش:

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
763
نام
nima
خُب در مورد بنده باید عارض بشم که از 11 سالگی که سری اول رو بازی کردم تا الان دارم دنبالش می کنم. و واقعا از داستان سرایی و شخصیت پردازی متال گیر خوشم میاد، و کلاً یکی از دلایل بزرگم برای موندن در دنیای بازی ( که الان دیگه وقته زن گرفتنمه ! ) همین دنیای متال گیر اسنیک، باس، بیگ باس، و شخصیت پردازی هاشون هست و اینکه کوجیما به شعورم احترام می زاره و هر داستان مزخرفی رو به عنوان بازی تحویلم نمیده !
در هر کسی یه طوری با این قضیه حال می کنه، اما اینکه هر کسی بخواد بیاد تیکه بندازه ! چه عضو جدید چه قدیم ! بگه آی شما اصلا می دونید قضیه چیه ؟ تو تا دیروز فرق اسنیک و بیگ باس رو نمی دونستی ! یا یه نفری که اصلا وسط بحث نبوده و داخل میشه میگه :

در حالی که یکصدم اطلاعاتی که من دارمم نداره، زور داره { شما برو اولین پست منو توی این انجمن توو سال 2006 ببین }
به هر حال این نظرات شماست، از سن من امثال منم گذشته که واسه خودم بت بسازم
اگرم کسی بت می سازه بخاطر علاقشه !
و این حقیقت تلخ رو باید قبول کرد ! که وجود اسنیک در MGS:R باعث میشه سطحش بیاد پایین ! حالا شما بگید بت پرستیم ما !
بیشتر کابرهای اینجا عادت دارن تا یه مدیری چیزی میگه خودشنو لوس کنن ! نقل قول می کنن ! آره آره ! از اینا زیادن ! اینجورین !
احترامتو نگه دار من به شما اشاره نکردم کلی گفتم

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
بچه ها این بحث الکی رو تموم کنین دیگه. اگه اشتباه نکنم خود کوجیما تو توییترش گفت سالید هیچگونه حضوری توی MGR نداره. من نمیدونم دقیقا سر چی اینجا بحثه. :| در مورد کیفیت بازی همیشه کوجیما عقیدش این بوده که اگه حس کنه بازی کیفیت لازم رو نداره بازی رو کنسل میکنه و تازه خودش هم نشسته بود نمایش نامه رو خونده بود و Playable Demo رو بازی کرده بود و از بازی تعریف میکرد پس هیچگونه مشکلی وجود نداره :>

.price

کاربر سایت
Jun 22, 2012
147
نام
armin
به نظر من بازی خوبی میشه.فقط امیدوارم ازداستان قوی metal gearبی بهره نمونه وداستان قوی داشته باشه
من کلا ازشخصیت رایدن خیلی خوشم میاد

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
O|d Snake @

امید جان من منظورم هیچ شخص خاصی نبود. همه میدونن که من با گیم پلی سری متال گیر مشکل داشتم و دارم و هنوز هم بحث و درگیری هامون توی تاپیک های قدیمی مونده. من خودم تنها دلیلی که به این سری بازی ها علاقه مند بودم داستان فوق العاده قدرتمند و زیباش بوده که همیشه من به داستان سری ارادت خاصی داشتم و دارم. در این بین رایدن هم دست پرورده و مخلوق خود کوجیماست. حرف من اینه که مطئمن باشید خالقی اجازه نمیده که کس دیگه ای مخلوقش رو از بین ببره و سطحش رو بیاره پایین.

خلاصه کلام اینه که اسنیک نباید تو این بازی دارای گیمپلی باشه ( کات سین عیبی نداره) همینجوری که رایدن تو 4 خیلی ضایع بود اگه بخاست گیمپلی داشته باشه مخفی کاری کنه و از دور خنجر بیهوشی پرت کنه:biggrin1: . بازم اگه سوء تفاهم شده معذرت میخام .
مشکل اینجاست که کسی نگفته اسنیک ها (حالا هر کودوم) تو این بازی قراره گیم پلی داشته باشن. این فرضیه ها رو همشون رو خودتون دارید در میارید. 1- بازی کلا محوریتش رایدن، و تمرکزش بر روی سرگذشت رایدن هست. 2- اگر قرار بود هر کودوم از اسنیک ها تو بازی باشن اسمش نمیشد MG. اسمش رو میذاشت MGS.

در ضمن رایدن توی MGS4 ضایع بود؟ چیش ضایع بود؟ همین رایدن بود که صحنه به یاد ماندنی نجات سالید رو به نمایش کشید. همین رایدن بود که توی شکست ومپ به اسنیک کمک کرد. الان ضایع بودنش کجاست نمیدونم.

فردین الان برای ی سوال پیش امده دقیقا با چی گیم پلی بازی مشکل داری اخه یکی از مواردی که موجب شده متا گیر عالی بشه بعد از داستان گیم پلی بای هست به نظرم
yahoo_4.gif
بحثش مفصله اگه بخوام بگم دوباره مثل زمانی که MGS4 اومده بود جنگ و دعوا راه میفته :D (آخرین باری که این بحث رو کردم اون زمان بود :D)

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,942
نام
حسین
همه میدونن که من با گیم پلی سری متال گیر مشکل داشتم و دارم و هنوز هم بحث و درگیری هامون توی تاپیک های قدیمی مونده.

فردین الان برای ی سوال پیش امده دقیقا با چی گیم پلی بازی مشکل داری اخه یکی از مواردی که موجب شده متا گیر عالی بشه بعد از داستان گیم پلی بای هست به نظرم :d

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
گروه Depeshe Mode بود فکر کنم!اسم آهنگم Wrong بود:d
دست گلت دردنكنه بدجوري كارشون رو بلدن:d

به نظرم كه بازي يكي از بهترين كارهاي PG خواهد بود:d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
@

مشکل اینجاست که کسی نگفته اسنیک ها (حالا هر کودوم) تو این بازی قراره گیم پلی داشته باشن. این فرضیه ها رو همشون رو خودتون دارید در میارید. 1- بازی کلا محوریتش رایدن، و تمرکزش بر روی سرگذشت رایدن هست. 2- اگر قرار بود هر کودوم از اسنیک ها تو بازی باشن اسمش نمیشد MG. اسمش رو میذاشت MGS.

در ضمن رایدن توی MGS4 ضایع بود؟ چیش ضایع بود؟ همین رایدن بود که صحنه به یاد ماندنی نجات سالید رو به نمایش کشید. همین رایدن بود که توی شکست ومپ به اسنیک کمک کرد. الان ضایع بودنش کجاست نمیدونم.

خوب میدونم اسنیک حضور نداره فقط اینو فرض میکنیم که اگه بود از اول هم داشتیم فرض میکردیم و تو اول تمام جمله ها "اگر" هست . من از همون اول گفتم دیگه فقط یکی دو تا کات سین باشه عیبی نداره ولی مثلا یه بخش کوچیک از گیمپلی رو بدن به اسنیک که امکان نداره کوجیما اجازه بده اونوقت خیلی ضایع میشد . من فقط بحثم رو ضایع بودنش هست ( سطح کار اسنیک میاد پایین :D ) . در ضمن کوجیما کارشو و طرفداراشو خیلی بهتر میشناسه و هیچ وقت مثل کپکام طرفداراشو ناراحت نمیکنه از این بابت هم خیالم راحته .

( پستمو ناقص خوندی به نظر ) : همینجوری که رایدن تو 4 خیلی ضایع بود اگه بخاست گیمپلی داشته باشه مخفی کاری کنه و از دور خنجر بیهوشی پرت کن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر