Metal Gear Rising Revengeance در 2018 اتفاق خواهد افتاد + احتمال حضور Sunny از MGS 2

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Metal-Gear-Rising-Revengeance.jpg

Konami و Kojima Productions به تازگی دمو و تریلری از Metal Gear Rising Revengeance در نمایشگاه TGS امسال به نمایش گذاشتند. اما بعضی از سوالات را در ذهن مردم بی جواب گذاشت. برای مثال، در رابطه با احتمال وجود شخصیت قابل بازی دوم، بسیاری در شگفت هستند که آیا Rose، همسر Raiden ظاهر خواهد شد یا نه.

با این حال، جزئیات بیشتری در رابطه با داستان و شخصیت های احتمالی فاش شد.
گمان می رود Sunny، دختر Olga از Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty، کسی که جزئی از نقشه میهن پرستان برای اجبار کردن Olga به کمک به Raiden بود نیز در این عنوان ظاهر شود اگرچه حضور او تا کنون نشان داده نشده است.

علاوه بر این، بازی در سال 2018، چهار سال پس از وقایع Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots اتفاق خواهد افتاد. در حال حاضر کوجیما تایید کرده است که Snake در این عنوان حضور نخواهد داشت اما او کوجیما است که این عکس ها را در Twitter خود به نمایش گذاشته است.

Rising-2018.jpg
Rising-Sunny1.jpg

منبع

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
من اوایل فکر میکردم این رایدن MGR برا قشنگی چشم بند میزنه!تریلر TGS رو دیدم تازه فهمیدم جدی کور شده!چشم چپش هم هست!عین سالیدوس!
به شخصه صدتای رایدن رو با سالیدوس عوض نمیکنم.مفت مرد.اسما" کاراکتر منفی بود ولی واقعا هدف درستی داشت.Ocelot هم همینطور!

منم دقیقا همین اتفاق برام افتاد ولی نمیدونم چرا زیاد برام تفاوتی نداشت :d ولی Big Boss که چشمش کور شد به شدت ناراحت شدم.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اسنیک اگه لحظه ای در MGR:R نمایان شه حکم خَز شدنه اسنیک رو داره ...
8-|

جدیدا نمیدونم چرا وقتی پست هایی که توی تاپیک های Metal Gear زده میشه رو میخونم احساس میکنم 90% کسانی که پست میدن از MGS4 تازه فهمیدن چنین عنوانی هم موجود بوده :|

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
8-|

جدیدا نمیدونم چرا وقتی پست هایی که توی تاپیک های Metal Gear زده میشه رو میخونم احساس میکنم 90% کسانی که پست میدن از MGS4 تازه فهمیدن چنین عنوانی هم موجود بوده :|

خوب حضورش در حد یکی دو تا کات سین عیبی نداره ولی فردین قبول نداری اگه اسنیک یا حتی بیگ باس بیاد مثل vanquish اینجا مسخره بازی در بیاره واسش بد میاره ؟؟ ملت چی میگن پشت سرش ؟ اصلا بی احترامی هست واسه اسنیک و پدرش که بیان تو این گیم حالا رایدن رو تور کردن با پول ناراحت شدیم ولی چه میشه کرد ! :D

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
آقا من زیاد در جریان خبرهای Rising نیستم و تریلر هم زیاد ندیدم. بالاخره این نسخه از نظر داستانی چیز مهمی حساب میشه یا نه ؟! :D
یعنی هرچی توی این نسخه بذارن ، توی نسخه های اصلی هم مجبورن رعایت کنن و مثلآ اگه سانی فلان طور بشه یا رایدن به فلان جا برسه ، توی MGS5 (یا هر MGS اصلی بعد از داستان MGS4) هم باید رعایت کنن یا نه ؟! کلآ داستانش رو خود کوجیما مینویسه یا کاری به داستان نداشته ؟

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
آقا من زیاد در جریان خبرهای Rising نیستم و تریلر هم زیاد ندیدم. بالاخره این نسخه از نظر داستانی چیز مهمی حساب میشه یا نه ؟! :D
یعنی هرچی توی این نسخه بذارن ، توی نسخه های اصلی هم مجبورن رعایت کنن و مثلآ اگه سانی فلان طور بشه یا رایدن به فلان جا برسه ، توی MGS5 (یا هر MGS اصلی بعد از داستان MGS4) هم باید رعایت کنن یا نه ؟! کلآ داستانش رو خود کوجیما مینویسه یا کاری به داستان نداشته ؟
به شخصه فكر نكنم مهم باشه چون بيشتر تمركزشون رو روي گيم پلي گذاشتن ولي شايد داستانش هم چيز هاي جديدي رو بگه

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
8-|

فردین جان شما شک داری به حرف من ؟
بازی که بیشتر روی شمشیر بازی و این مسخره بازی هاست و اصلاً بویی از سری اصیل MGS و داستانهای عمیقش نداره ! چرا باید شخصیت های مثل اسنیک وارد اون بشن ! همینجوریشم از لحاظ داستانی داره قضیه رو یکم دیگه زیادی تخیلی می کنه اونم واسه اینکه یه اکشن پول درست کنه خوب بشه !
همه دنیا هم اگه امتیاز 10 از 10 به این بازی بدن فقط بخاطر گیم پلی بازار دوستانشه ! و گرنه هیچ بویی از MGS نبرده و با بازی COD هیچ فرقی نداره.

آقا من زیاد در جریان خبرهای Rising نیستم و تریلر هم زیاد ندیدم. بالاخره این نسخه از نظر داستانی چیز مهمی حساب میشه یا نه ؟! :biggrin1:

من فکر میکنم مثل Portable Ops باشه و کوجیما فقط یه سری از نکات گفته که باید رعایت شه.

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
با سلام

بچه ها لطفا این تریلر رو ببینید خدایی گرافیکش خیلی خیلی بالا رفته در حد همون تریلر اول E3 2010 است خیلی گرافیک شاخی دارد :x

Hi-Res H.264 MP4 65.3MB Download

رفت تو کار اورجینال {برا من} خیلی خوفه و توجه کنید اگر همه جا ها رو اکشن برید میمیرید{کارتون سخت میشود} باید بعضی جاها استلت برید . !!؟!!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خوب حضورش در حد یکی دو تا کات سین عیبی نداره ولی فردین قبول نداری اگه اسنیک یا حتی بیگ باس بیاد مثل vanquish اینجا مسخره بازی در بیاره واسش بد میاره ؟؟ ملت چی میگن پشت سرش ؟ اصلا بی احترامی هست واسه اسنیک و پدرش که بیان تو این گیم حالا رایدن رو تور کردن با پول ناراحت شدیم ولی چه میشه کرد ! :D
کی گفته قرار اونا بیان اینجا مثل ونکوئیش حرکت بزنن؟ چرا حرف بیمورد میزنید. :| توی همون چهار که کاراکتر اصلی سالید بود مثل رایدن حرکت نینجایی میزد؟ یا رایدن مثل سالید مخفی کاری میکرد؟! این دو تا اصلا چه ربطی به همدیگه دارن.
فردین جان شما شک داری به حرف من ؟
بازی که بیشتر روی شمشیر بازی و این مسخره بازی هاست و اصلاً بویی از سری اصیل MGS و داستانهای عمیقش نداره ! چرا باید شخصیت های مثل اسنیک وارد اون بشن ! همینجوریشم از لحاظ داستانی داره قضیه رو یکم دیگه زیادی تخیلی می کنه اونم واسه اینکه یه اکشن پول درست کنه خوب بشه !
همه دنیا هم اگه امتیاز 10 از 10 به این بازی بدن فقط بخاطر گیم پلی بازار دوستانشه ! و گرنه هیچ بویی از MGS نبرده و با بازی COD هیچ فرقی نداره.
باز حرف های تکراری رو شروع نکنید. به حرفت شک ندارم، مطمئنم که حرفت درست نیست :D الان از کی تاحالا شمشیر بازی شد مسخره بازی؟ اصلا رایدن رو میشناسی شما؟ نکنه میخوای بیاد براتون یه دست از لباس های اسنیک هم بپوشه تو درو دیوار رنگ عوض کنه؟ الان سری بازی های متال گیر تخیلی نبودن؟ گروه Cell (اگه اشتباه نکنم) تخیلی نبودن؟ نگه داشتن زیر دریایی به اندازه برج توسط رایدن تخیلی نبود؟ خواهشن میخواید گیر بدید منطقی گیر بدید. از داستانش هم هیچ کس خبری نداره و خود کوجیما پروداکشن هم خودشون نظارت دارن روی کار. از اونا که بیشتر حالیمون نیست. هست؟ الان شماهایی که اسم فن MGS گذاشتید روی خودتون اصلا خودتون هم نمیدونید از بازی چی میخواید. فقط چون محوریت عوض شده به هر نوعی هست میخواید بکوبید بازی رو. حتی وقتی خود کوجیما هم میاد از بازی تعریف میکنه باز هم حرفشو قبول ندارید. واقعا نمیدونم شماها چطور طرفداری هستید که حرف سازنده رو هم قبول ندارید.

در کل بگم که بالا برید زمین بیاید، رایدن به نینجاست و حرکاتش هم سریع ـه. توی شماره های قبلی هم دیدیم حرکاتش رو. انتظار نداشته باشید بخوابه زمین آروم آروم براتون سینه خیز بره. برای این هم که یه بازی ای در خور رایدن ساخته بشه باید سرعت اکشن بازی بالا باشه. برای این هم که سرعت اکشن بازی بالا باشه، باید استودیو این کاره باشه که توی این نسل به غیر از پلتینیوم هیچ شرکتی نمیتونست اینطوری و در خور رایدن یه بازی فوق العاده پرسرعت و اکشن بسازه.

آقا من زیاد در جریان خبرهای Rising نیستم و تریلر هم زیاد ندیدم. بالاخره این نسخه از نظر داستانی چیز مهمی حساب میشه یا نه ؟! :biggrin1:
آریا زیاد از داستان خبر نداریم اما طبق یه تریلری که پخش شده بود، احتمال میدم از کودکی رایدن تا الانش رو بدونیم کی بوده و چی شد و چی بر سرش گذشته. چون توی تریلر رایدن مثل راوی داره صحبت میکنه که یه بچه رو نشون میده که داره راه میره و این بچه رفته رفته بزرگ میشه و میشه رایدن الانی.

SON of SUN

کاربر سایت
Sep 24, 2012
11
نام
امیر
متال گیر به خاطر داستان پیچیده و سبک گیم پلی اش (مخفی کاری) معروف بوده (البته همیشه گرافیک عالی هم داشته)
این شماره از اون سبک گیم پلی فاصله گرفته اما به خاطر نظارت Koji Pro در ساخت بازی همچنان ممکنه به لحاظ داستان و محتوا یه تجربه با ارزش باشه. ضمن اینکه خب احتمالا روی ادامه داستان این سری بازی هم تاثیر میذاره. سازنده اش هم که به لحاظ تکنولوژیک با توجه به سوابقش استودیوی خوبیه (اگه نخوام بگم "خیلی" خوبه).
پس نتیجه گیری فلسفی این میشه که مجازات قبل از وقوع جرم نکنید, احتمال خوب بودنش بیشتر از بد بودنشه

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
باز حرف های تکراری رو شروع نکنید. به حرفت شک ندارم، مطمئنم که حرفت درست نیست :biggrin1: الان از کی تاحالا شمشیر بازی شد مسخره بازی؟ اصلا رایدن رو میشناسی شما؟ نکنه میخوای بیاد براتون یه دست از لباس های اسنیک هم بپوشه تو درو دیوار رنگ عوض کنه؟ الان سری بازی های متال گیر تخیلی نبودن؟ گروه Cell (اگه اشتباه نکنم) تخیلی نبودن؟ نگه داشتن زیر دریایی به اندازه برج توسط رایدن تخیلی نبود؟ خواهشن میخواید گیر بدید منطقی گیر بدید. از داستانش هم هیچ کس خبری نداره و خود کوجیما پروداکشن هم خودشون نظارت دارن روی کار. از اونا که بیشتر حالیمون نیست. هست؟ الان شماهایی که اسم فن MGS گذاشتید روی خودتون اصلا خودتون هم نمیدونید از بازی چی میخواید. فقط چون محوریت عوض شده به هر نوعی هست میخواید بکوبید بازی رو. حتی وقتی خود کوجیما هم میاد از بازی تعریف میکنه باز هم حرفشو قبول ندارید. واقعا نمیدونم شماها چطور طرفداری هستید که حرف سازنده رو هم قبول ندارید.

در کل بگم که بالا برید زمین بیاید، رایدن به نینجاست و حرکاتش هم سریع ـه. توی شماره های قبلی هم دیدیم حرکاتش رو. انتظار نداشته باشید بخوابه زمین آروم آروم براتون سینه خیز بره. برای این هم که یه بازی ای در خور رایدن ساخته بشه باید سرعت اکشن بازی بالا باشه. برای این هم که سرعت اکشن بازی بالا باشه، باید استودیو این کاره باشه که توی این نسل به غیر از پلتینیوم هیچ شرکتی نمیتونست اینطوری و در خور رایدن یه بازی فوق العاده پرسرعت و اکشن بسازه.

به هر حال این نظر شماست و محترمه قردین جان
درسته توو Mgs تخیل زیاد بوده اما این کار استادانه زیر نظر کوجیما بوده و آدم از تلفیقش با واقعیت لذت می برد
به نظر من پرونده رایدن باید همونجا که بدن طبیعی خودشوبه دست آورد بعد زن ( Rose ) و بچش ( که فهمید واقعاً بچه خودشه ) اومدن پیششو گفت : دیگه هیچ وقت تنهاتون نمی زارم ! بسته میشد
چیزی که من از بازی می خوام سناریو قوی که اونو فقط کوجیما تونسته توو یه بازی بیاره.
الان یکم شبیه فیلم هندی ها شده:d به هر حال این نظر منه شایدم کاملاً اشتباه باشه.
این بازی 100% موفق میشه تو این هیچ شکی نیست.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
کی گفته قرار اونا بیان اینجا مثل ونکوئیش حرکت بزنن؟ چرا حرف بیمورد میزنید. :| توی همون چهار که کاراکتر اصلی سالید بود مثل رایدن حرکت نینجایی میزد؟ یا رایدن مثل سالید مخفی کاری میکرد؟! این دو تا اصلا چه ربطی به همدیگه دارن.

.

منم گفتم در حد یکی دو تا کات سین خوبه دیگه . همون طوری که رایدن تو mgs4 بود . ولی اگه قرار باشه اسنیک وارد همچین بازیی با این ریتم گیمپلی بشه خیلی بد هست واسه ابهتش .

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
منم گفتم در حد یکی دو تا کات سین خوبه دیگه . همون طوری که رایدن تو mgs4 بود . ولی اگه قرار باشه اسنیک وارد همچین بازیی با این ریتم گیمپلی بشه خیلی بد هست واسه ابهتش .
یعنی چی ابهتش؟!!! رئیس جمهوره؟ خدای؟ پیامبره؟ امامه؟ چیه؟ یه دفعه یه بت بسازین از این کاراکتر ها بذارید توی اتاقتون صبح تا شب پرستشش کنید. در ضمن کی گفته قراره بیاد شمشیر بگیره دستش دوشادوش رایدن مبارزه کنه؟ من واقعا نمی فهمم شماها چی میگید. البته مشکل از منه ها نه از شماها .

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
763
نام
nima
یعنی چی ابهتش؟!!! رئیس جمهوره؟ خدای؟ پیامبره؟ امامه؟ چیه؟ یه دفعه یه بت بسازین از این کاراکتر ها بذارید توی اتاقتون صبح تا شب پرستشش کنید. در ضمن کی گفته قراره بیاد شمشیر بگیره دستش دوشادوش رایدن مبارزه کنه؟ من واقعا نمی فهمم شماها چی میگید. البته مشکل از منه ها نه از شماها .
نگران نباش عادت این ما ها اینطوره نمیشه کاریش کرد

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
آریا زیاد از داستان خبر نداریم اما طبق یه تریلری که پخش شده بود، احتمال میدم از کودکی رایدن تا الانش رو بدونیم کی بوده و چی شد و چی بر سرش گذشته. چون توی تریلر رایدن مثل راوی داره صحبت میکنه که یه بچه رو نشون میده که داره راه میره و این بچه رفته رفته بزرگ میشه و میشه رایدن الانی.
درسته فردين حالا ببخشيد خارج از موضوع يه سوال دارم ازت:
شما ميدوني خواننده و اسم اون آهنگ تو اون تريلر چي بود؟:d
احتمالا همون طور كه فردين و ديگر دوستان گفتن از كودكي رايدن رو نشون ميده و در موردش ميگه تا به جايگاه فعلي ميرسه و به احتمال زياد هم طوري بازي ساخته ميشه كه با ديگر نسخه ها زياد در تداخل نباشه;)جواب كمي فشرده شده نسخه اصلي در پست هاي بعدي ارائه ميشه:d

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646

خُب در مورد بنده باید عارض بشم که از 11 سالگی که سری اول رو بازی کردم تا الان دارم دنبالش می کنم. و واقعا از داستان سرایی و شخصیت پردازی متال گیر خوشم میاد، و کلاً یکی از دلایل بزرگم برای موندن در دنیای بازی ( که الان دیگه وقته زن گرفتنمه ! ) همین دنیای متال گیر اسنیک، باس، بیگ باس، و شخصیت پردازی هاشون هست و اینکه کوجیما به شعورم احترام می زاره و هر داستان مزخرفی رو به عنوان بازی تحویلم نمیده !
در هر کسی یه طوری با این قضیه حال می کنه، اما اینکه هر کسی بخواد بیاد تیکه بندازه ! چه عضو جدید چه قدیم ! بگه آی شما اصلا می دونید قضیه چیه ؟ تو تا دیروز فرق اسنیک و بیگ باس رو نمی دونستی ! یا یه نفری که اصلا وسط بحث نبوده و داخل میشه میگه :

در حالی که یکصدم اطلاعاتی که من دارمم نداره، زور داره { شما برو اولین پست منو توی این انجمن توو سال 2006 ببین }
به هر حال این نظرات شماست، از سن من امثال منم گذشته که واسه خودم بت بسازم
اگرم کسی بت می سازه بخاطر علاقشه !
و این حقیقت تلخ رو باید قبول کرد ! که وجود اسنیک در MGR:R باعث میشه سطحش بیاد پایین ! حالا شما بگید بت پرستیم ما !
بیشتر کابرهای اینجا عادت دارن تا یه مدیری چیزی میگه خودشنو لوس کنن ! نقل قول می کنن ! آره آره ! از اینا زیادن ! اینجورین !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر