Metal Gear online

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
1_در شاخه ی SKILL :
SCANNER
و
CQC را بردارید
2_به دشمنان مثل اون جایی که به ومپ میزدید(توی skills هستش توی back pack ) سرنگ CQC رو بزنید و میبینید که هر جا بره شما میفهمید...
3_برای اطلاعات بیشتر به کاراکتر L J A در متال گیر آنلاین رجین 2 مراجعه گردد...عموما توی روم های OTACON و MERYL هستم...
لول من الان 7 هستش...
BOSS گرامی بنده هم AMBUSH هستند که به بنده هر روز یک سری نکات رو یاد میدن...
حالا به بنده یاد بدید که چطور cridit card بخرم لطفا:D
مرسی
دمت گرم
اونم بستگی به ریجنه بازیت داره که چی هست اگر یکه که خیلی راحت میتوانی کارت بخری و اونها را بخری و اگر ریجن 2 هست که قیدشه بزن چون اونها اصلا گیر نمیاد به سختی پیدا میشه :(

L J A

کاربر سایت
Sep 12, 2009
494
نام
fake name
بد بختی اینه که رجین 2 هستش:D
راستی تو هم بازیت میخواد شروع شه اولش مثلا چن تا کانال نیست یکیش آموزش آشپزی میده یکیش دیوید هیتر و... هستن؟

jiz

کاربر سایت
Oct 13, 2009
137
بد بختی اینه که رجین 2 هستش:D
راستی تو هم بازیت میخواد شروع شه اولش مثلا چن تا کانال نیست یکیش آموزش آشپزی میده یکیش دیوید هیتر و... هستن؟
اره بازي ميخواد شروع بشه چند تا كانال ميده كه يكيش اشپزي هست و خانوم حرف ميزنه و يكيش هم فكر كنم ورزش هست و يكيش هم گفت و گو هست تا اونجايي كه يادم مياد
ببخشيد ميشه يه ذره در مورد cridit card توضيح بديد تا اونجايي كه من ديدم از كريديت كارد ميشه استفاده كرد توي همه ي خريد هاي اينتنتي مثلا به جاي psn card ميشه ازش استفاده كرد و فرقي هم نداره كه شما ريجن بازيتون 1 هست يا 2؟cridit card رو ميزنيد و بعد خريد ميكنيد كرديت كارد يه كارت پولي رسمي هست

آخرین ویرایش:

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
DLC های MGO روی PSN نیستند...باید از store بازی بگیرید....واسه این کار هم فقط باید کارت های اعتباری مثل ویزا یا مستر کارت داشته باشید
حرف حسین جان(se.phi.roth) وقتی درسته که DLC ها رو PSN باشند.. البته واسه اون کار هم میشه از کارت های اعتباری استفاده کرد...

jiz

کاربر سایت
Oct 13, 2009
137
نه من هم ميدونم كه DLC هاي بازي روي خود STORE بازي هست ميگم مثلا ميشه با كرديت كارد هم DLC هاي ريجن 2 رو دانلود كرد و هم 1 رو چون كرديت كارد يك كارت جهاني هست و با ويزا كارت هم ميشه

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
نه من هم ميدونم كه DLC هاي بازي روي خود STORE بازي هست ميگم مثلا ميشه با كرديت كارد هم DLC هاي ريجن 2 رو دانلود كرد و هم 1 رو چون كرديت كارد يك كارت جهاني هست و با ويزا كارت هم ميشه
فرقی از اون بابت نداره...:smile:

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
DLC رو که میزنی رو MGO با پی اس ان کاردم میشه!:D
فقط طریقه کارشو یکی پی ام کنه مرسی میشم:D

برو روی صفحه ی اول قبل از انتخاب کاراکتر . نوشته MGO Shop پایینش نوشته MGO Shop( playstationetwork)
بعد از چند لحظه برو بخرش .:eek:
ار این اسان تر .
مرسی علیرضا .
خدافظ .

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
برو روی صفحه ی اول قبل از انتخاب کاراکتر . نوشته MGO Shop پایینش نوشته MGO Shop( playstationetwork)
بعد از چند لحظه برو بخرش .:eek:
ار این اسان تر .
مرسی علیرضا .
خدافظ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر