Medal of Honor: Warfighter | Xbox 360

آقایون 200 نفری که فهمیدید دیسک 1 و 2 چجوریه ، میشه رو فلش نسب کرد ،و ... و هزار تا سوال دیگه ، یکیتون بیاد بگه بابا بازیش چه طوریه آخه؟ مردیم ازبس از دیسکا حرف زدید)x

داداش مثل اینکه شما خیلی پولداری:|
یه دیسک اضافه یعنی 7 تومن بیشتر که این نسبت به چند ماه گذشته رقم سنگینی به حساب میاد!
خب داداش وقتی یه دیسک کارایی نداشته باشه فکر کنم آدم باید بیمار باشه که الکی پول اضافه بده!

---------- نوشته در 05:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:42 PM ارسال شده بود ----------

پس در هر صورت HD Pack رو تهیه کنم؟
شما اگه تلویزیون 24 اینچ پارس 14 سال پیش هم داشته باشی hd pack کیفیت تکسچرهارو بالا میبره و باید بگیری ربطی به مانیتور و... نداره

تا پیج100 میریم هنوز بحث دیسک 1 و 2 خواهد بود.
یک بار برای همیشه: بازی 2 دیسک هست. دیسک اول شامل مولتی و پک اچ دی و دیسک دوم بخش سینگل.هر 2 دیسک رو بگیرید پک اچ دی ربطی به تی وی شما نداره و رزولوشن تکسچر هارو میبره بالا نه خود بازی رو!فقط روی هارد خود ایکس باكس نصب میشه و روی فلش و اینها قابل نصب نیست (روی هارد اسلیم 4 گیگ امتحان نکردم چون ندارم)
خوب حالا که این موضوع حل شد برید سراغ بحث شیرین lt2 و lt3 و اینکه روی دیسک آپدیت هست یا نه:)

دوستان یه سوال مهم دارم:
من با کابل VGA بازی می کنم و مانیتورم کابل HDMI نمی خوره.
می خواستم بدونم باید دیسک دوم رو بگیرم یا نه؟

دوست من اگه از كابل vga استفاده ميكني حتما 2 ديسك رو بگير. پك hd فقط به درد اونايي نميخوره كه از تلوزيون معمولي و با سه فيش بازي ميكنن
پك hd تو هر نوع مانيتوري و هر كابلي كيفيت رو بهتر ميكنه. به جز سه فيش (سفيد قرمز زرد)

من بازیش کردم. برای بازی فقط دیسک دوم لازم هست.ولی بدون پک اچ دی مفت نمی ارزه.گیم پلی بازی خیلی بهتر شده رون و جذاب یه مرحله با تمرینی رفتم فعلا بیشتر توضیح نمی دم

کسایی هم که دیسک اول رو دانلود نکردن اگه می خوان فقط پک اچ دی رو دانلود کنند براشون لینک زیر رو می زارم لینک مستقیم فقط اینو دانلود کنند انتقال بدن کافی ولی خودم هنوز تست نکردم

من بازیش کردم. برای بازی فقط دیسک دوم لازم هست.ولی بدون پک اچ دی مفت نمی ارزه.گیم پلی بازی خیلی بهتر شده رون و جذاب یه مرحله با تمرینی رفتم فعلا بیشتر توضیح نمی دم

کسایی هم که دیسک اول رو دانلود نکردن اگه می خوان فقط پک اچ دی رو دانلود کنند براشون لینک زیر رو می زارم لینک مستقیم فقط اینو دانلود کنند انتقال بدن کافی ولی خودم هنوز تست نکردم

طریقه نصب پکhd چه جوریه وقتی دیسک 2 رو گذاشتی بهت اخطار میده که دیسک 1بذار و نصبش کن مثل بتل فیلد 3؟

اینکار که باعث بن شدن نمیشه؟

داداش مثل اینکه شما خیلی پولداری:|
یه دیسک اضافه یعنی 7 تومن بیشتر که این نسبت به چند ماه گذشته رقم سنگینی به حساب میاد!
خب داداش وقتی یه دیسک کارایی نداشته باشه فکر کنم آدم باید بیمار باشه که الکی پول اضافه بده!

7 تومن آنچنان پولی نیست که فکر می کنی

الان همه چی قیمتش رفته بالا ... یعنی باید پول رو بدی مهم نیست حالا فلان بشه یا بسان بشه ...

طریقه نصب پکhd چه جوریه وقتی دیسک 2 رو گذاشتی بهت اخطار میده که دیسک 1بذار و نصبش کن مثل بتل فیلد 3؟

بدون نصب پک هم می شه بازی کرد اول پیغام میاد برای نصب می زنی نه رد می شه می ره رو بازی.اینی هم که من گذاشتم باید با فلش بریزی فقط پک هستش

یکی خواهشا بگه رو فلش نصب میشه؟ رو هارد slim 4gb نصب میشه؟ این فایل که اقا محسن گذاشته رو دانلود کنم بن نمیشم؟
اگه میشه زودتر بگین ممنون

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or