Medal of Honor | PC

سلام به همه دوستان و اینک

Medal of Honor

تاریخ انتشار >Q3 2010<

اطلاعات دیگه ای فعلا موجود نیست
در صورت وجود حتما میزارم
1260074169.jpg

اینم چهره کارکتر اصلی بازی
1260023036.jpg

Last edited by a moderator:

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
بله فيزيك ميخواد !!

البته اپديت هاي جديد انويديا همه روي خودش فيزيك رو به روز ميكنه ..
اما در هر صورت بايد فيزيكتو نصب كني !!

================

دوست گرامي من با سرويس پك 3 چند سال دارم بازي ميكنم و هيچ مشكليه م باهاش ندارم
دوستان ممنون.
کارتش ati هست.
ممنون میشم لینک فیزیک رو برام بزارید.
مرسی.

THE.DARK.ANGEL

کاربر سایت
Jun 11, 2009
46
نام
نیما
یعنی این بازی روی کارت ati نصب نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه همچین چیزی ممکنه؟
نخیر
اگه تو سایت game.amd.com گشتی بزنین متوجه میشین که این بازی برای کارتهای ati بهینه شده.
واسه کارتهای ati چند گزینه تو گرافیک آپشن اضافه میشه.

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
نخیر
اگه تو سایت game.amd.com گشتی بزنین متوجه میشین که این بازی برای کارتهای ati بهینه شده.
واسه کارتهای ati چند گزینه تو گرافیک آپشن اضافه میشه.
نخیر ،یعنی اینکه این بازی نصب نمیشه؟
راستشو بخواین درست متوجه نشدم.
الان باید چیکار کنم؟

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
نخیر ،یعنی اینکه این بازی نصب نمیشه؟
راستشو بخواین درست متوجه نشدم.
الان باید چیکار کنم؟
دوست من شما به راحتی بازیو نصب و اجرا می کنید حتی با کارت ATI . البته اگه کارتت مناسب و قوی باشه .فقط از تکنولوژیه فیزیک که فقط مخصوص انویدیا هست محرومید . همین

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
کسی مشکل افت فریم شدید داره؟ من حتی روی پایین ترین تنظیمت هم نمیتونم فریم بالای 30 بگیرم و تازه بازی هم برام شطرنجیه!
فقط یه بار شانسی بازی درست کار کرد و روی تنظیمات بالا 60 فریم داد!

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
کسی مشکل افت فریم شدید داره؟ من حتی روی پایین ترین تنظیمت هم نمیتونم فریم بالای 30 بگیرم و تازه بازی هم برام شطرنجیه!
فقط یه بار شانسی بازی درست کار کرد و روی تنظیمات بالا 60 فریم داد!

اين مشكل گه گاهي برا بعضي بازيا برام پيش اومده !!
اگر از مودم اكسترنال استفاده ميكنيد يا خاموشش كنيد يا ديسيبلش كنيد يا كانكت باشيد به اينترنت.
اونوقت مشكلتن حل ميشه

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
دوستان می خوام Medal of honor رو بگیرم ولی جلوی عنوانش نوشته شده: Limited Edition منظورش چی هست؟ یعنی بعضی از امکانات بازی رو نداره؟

در مورد ویژگی فیزیک کارتهای انویدیا هم توضیحی بفرمایید که چی هست؟

THE.DARK.ANGEL

کاربر سایت
Jun 11, 2009
46
نام
نیما
دوستان می خوام Medal of honor رو بگیرم ولی جلوی عنوانش نوشته شده: Limited Edition منظورش چی هست؟ یعنی بعضی از امکانات بازی رو نداره؟

در مورد ویژگی فیزیک کارتهای انویدیا هم توضیحی بفرمایید که چی هست؟
بازیهایی که پسوند Limited Edition عرضه میشند اغلب دارای یک سری چیزهای اضافی نقشه های اضافی برای مولتی پلی یا کارکترهای اضافی یا چیزهایی شبیه اینا هستند که به تعداد محدود ارائه میشند (Limited). اگه واقعا Limited Edition باشه بهتره بگیری ولی بنظر من کاورش رو از X360 برداشتند و خود بازی معمولیه.
فیزیک تو کارتهای Ati به صورت نرم افزاری تنها اجرا میشه ولی تو nvidia یک پردازنده سخت افراری همراه GPU قرارداره که باکمک نرمافزار فیزیک پروسه رو انجام میده.
برای درک بهتر فیزیک فرض کن 10تا تیله رو از یک ارتفاعی رو زمین میندازی , فیزیک تو بازی نحوه رفتار تیله ها پس از برخورد به زمین و نحوه حرکت اونا رو به طوز فیزیکی (واقعی) محاسبه و ارائه میکنه . بطور کلی فیزک حرکات اجسام رو تو بازی پردازش میکنه مثل حرکت پرچم-موی سر-حرکت جعبه ها بر اثر اصابت گلوله و..............

c:%5CUsers%5CUSER%5CDesktop%5C41602.jpg

C:%5CUsers%5CUSER%5CDesktop%5C41602.jpg

hadikiani

کاربر سایت
Aug 18, 2007
42
نام
هادی
یه نظرم بازی خیلی خوب نبود شاید حتی قابل رقابت با COD4 هم نبود ؛ اما در کل سوالم اینکه چرا اینقدر مسیر های بازی خطی بود وسعت مدال افتخار های اولیه را نداشت؟

rambo929

کاربر سایت
Dec 13, 2008
41
راهنمایی

[با عرض سلام باید بگم من این بازی رو نصب کردم ولی توی کراکش موندم توی بوشه کراک 2تا فایل هست یکی DDLودیگری کراک بازی من نمیدونم اینارو کجا باید نصب بکنم در ضمن راهنمایی هم نداره وس والی دیگر ایا این بازی با کارت گرافیک چی فورس 7100 هم خوب اجرا میشه ممنون

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
[با عرض سلام باید بگم من این بازی رو نصب کردم ولی توی کراکش موندم توی بوشه کراک 2تا فایل هست یکی DDLودیگری کراک بازی من نمیدونم اینارو کجا باید نصب بکنم در ضمن راهنمایی هم نداره وس والی دیگر ایا این بازی با کارت گرافیک چی فورس 7100 هم خوب اجرا میشه ممنون

خب شما بي زحمت اون دوتا فايل رو كپي بفرماييد در محل نصب بازي :d
و اينكه ميتوني بازي كني ولي با اعمال شاقه ( اپشن هاي خيلي كم يا شايدم بدون اپشن كلا )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر