Medal of Honor | PC

سلام به همه دوستان و اینک

Medal of Honor

تاریخ انتشار >Q3 2010<

اطلاعات دیگه ای فعلا موجود نیست
در صورت وجود حتما میزارم
1260074169.jpg

اینم چهره کارکتر اصلی بازی
1260023036.jpg

Last edited by a moderator:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
الان که به سایت EA رفتم دیدم همچین صحنه ای رو :::

em3cfwh3mvbexnjurght.jpg

واقعا خوشحالیم که طراح infinity ward و بازی cod باید آقای علوی باشه و آهنگ ساز بازی moh و شرکت ea باید اقای جوادی .
به ایرانی بودنم میبالم .

واقعا soundtrack های قشنگی دارد،رامین جوادی در ساخت اهنگ ها خلاقیت زیادی به کار برده است.
اینم یکی از soundtrack های بازی:
http://www.shahvar.net/wp-content/up...he-Rangers.mp3
اینم لینک تمامی اهنگها:
http://www.ea.com/music/medal-of-honor-2010-soundtrack

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
به نظر من تمام این مشکلات تقصیر خود گیمرهاست وقتی که cod mw2 یه بازی 4 ساعته بالای 16 میلیون نسخه میفروشه(جدیدا را نمیدونم)خوب معلومه یه کمپانی های عاشق پولی مثل ea حاضرند عنوان هاشون را به گند بکشند به جاش فروش بالا باشه.(1.5 میلیون تو 5 روز اگه سبک قدیم بود 1.5 میلیون تو 2 ماه)
من کاری به mw2 ندارم ولی خدائیش شاهکاره قرن هم باشه حقش نیست انقدر بفروشه چون بازیهای خیلی پرهزینه تر مثل gta iv حقشون خورده میشه و گند کشیده میشه به استودیو سازنده مثل iw که فکر کنه خداست و بخواد رو دست صاحبش بلند بشه و بعضی کمپانی ها را طمع میگیره مثل ea و activision
اینم نتیجه اش هست که میبینید پس دوستان ایراد نگیرند چون یه کمپانی فکر سودشه و وقتی با این سبک بیشتر میفروشه هرچقدر هم گیمرها ناراضی باشند برای چی این کار را نکنه.

به ایرانی بودنم میبالم .
دوست من کسی این 2 تا بنده خدا را به عنوان ایرانی نمی بینه اون که میره آمریکا...... را میبینند.پس بهتره به ایرانی بودن ننازیم.:d:d

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
مثلا همین چند ماه چند تا دختر رو که از مدرسه برمیگشن به صورتشون اسید پاشی کرده بود چون به اعتقادشون دختر حق درس خوندن نداره! ( چند دهه قبل ایران هم بهتر از این نبود)
قربونت برم این چند دهه قبل منظورت بعد از شکست خوردن یزدگرد سوم دیگه؟؟؟؟:)
البته خداییشو بخوای طالبان خیلی قاطی ترن دیدی که هنوزم میگن الا بلا :
11سپتمبر کار طالبان نبود کار خودشونه اونا قورآن اتیش میزنن اینا خودشونو

GAMERSINA

کاربر سایت
Jun 17, 2010
540
نام
sina
دوستان
يه جا گير كردم:((
اونجا كه يه افغاني پشت تيرباره و هرچي ميزنم بهش نميميره خيلي عجيبه:((
يعني باگه؟؟:(
چي كنم؟؟؟(اسم مرحله رو يادم نيست. همون مرحله كه از هليكوپتر پياده ميشيم و....

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
اون تیربار نیستاااا ، خمپاره انداز هست ...
باید دکمه 4 رو بگیری و 2 ثانیه توی اون مربع نگه داری تا loading پر بشه ، بعد یه بمب میاد میترکنتشون .
تموم .

آخرین ویرایش:

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
دوستان
يه جا گير كردم:((
اونجا كه يه افغاني پشت تيرباره و هرچي ميزنم بهش نميميره خيلي عجيبه:((
يعني باگه؟؟:(
چي كنم؟؟؟(اسم مرحله رو يادم نيست. همون مرحله كه از هليكوپتر پياده ميشيم و....

منظورت اون مرحلس که هلیکوپتر رو می زنن و شماها پیاده میشن؟ اگه اونه باید یه جا که خودش معلوم میشه باید کمین کنی و به جنگنده ها گرا بدی تا بیان ناکارش کنن.

green07

کاربر سایت
Sep 17, 2007
129
به نظر من تمام این مشکلات تقصیر خود گیمرهاست وقتی که cod mw2 یه بازی 4 ساعته بالای 16 میلیون نسخه میفروشه(جدیدا را نمیدونم)خوب معلومه یه کمپانی های عاشق پولی مثل ea حاضرند عنوان هاشون را به گند بکشند به جاش فروش بالا باشه.(1.5 میلیون تو 5 روز اگه سبک قدیم بود 1.5 میلیون تو 2 ماه)
من کاری به mw2 ندارم ولی خدائیش شاهکاره قرن هم باشه حقش نیست انقدر بفروشه چون بازیهای خیلی پرهزینه تر مثل gta iv حقشون خورده میشه و گند کشیده میشه به استودیو سازنده مثل iw که فکر کنه خداست و بخواد رو دست صاحبش بلند بشه و بعضی کمپانی ها را طمع میگیره مثل ea و activision
اینم نتیجه اش هست که میبینید پس دوستان ایراد نگیرند چون یه کمپانی فکر سودشه و وقتی با این سبک بیشتر میفروشه هرچقدر هم گیمرها ناراضی باشند برای چی این کار را نکنه.

دوست من کسی این 2 تا بنده خدا را به عنوان ایرانی نمی بینه اون که میره آمریکا...... را میبینند.پس بهتره به ایرانی بودن ننازیم.:d:d

این دوستمون هم که نگفت همه دنیا به این افتخار می کنن !!:unsure:
ما چون ایرانی هستیم وقتی میبینیم یه ایرانی در این سطح حرفه ای کار می کنه خوشحال میشیم ...:thumbsup:

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
این دوستمون هم که نگفت همه دنیا به این افتخار می کنن !!:unsure:
ما چون ایرانی هستیم وقتی میبینیم یه ایرانی در این سطح حرفه ای کار می کنه خوشحال میشیم ...:thumbsup:
متاسفانه اگه یه سری کارها به روال درستش پیش میرفت الان تو این حرفه خیلی افراد ایرانی زیادی بودند ولی جای شکره همین 2 3 تا را هم ما داریم.:>

SONY1

کاربر سایت
Dec 15, 2007
178
نام
حسن
یعنی حالام بهم خورد
تازه امروز نصبش کردم که بازی کنم
همون مرحله اول بازی رو دیدم سی دی مدال رو بوسیدم گذاشتمش کنار
الان هم دارم آن ایستالش میکنم، حیف نیس آخه 7-8 گیگ هاردم الکی اشغال بشه؟

من هم کاملا باهاتون موافقم شاید کسی اندازه من مدال افتخارو دوست نداشته باشه آخه چرا باهاش این کارو کردن از اون زمان ps1 که چقدر تا آخر میرفتیم و دوباره دوست داشتیم بازی کنیم چقدر آلمانی میکشتیم چه حالی میکردیم حالا افغان کشی :( من هم تا نصب کردم دیدم اینطوریه باور کننین DVD رو پرت کردم تو سقف اتاق )xاز تعجب نمی دونستم چیکار کنم ! با خودم میگفتم این واقعا MEDAL OF HONOR هست :-o یا ..

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
من هم کاملا باهاتون موافقم شاید کسی اندازه من مدال افتخارو دوست نداشته باشه آخه چرا باهاش این کارو کردن از اون زمان ps1 که چقدر تا آخر میرفتیم و دوباره دوست داشتیم بازی کنیم چقدر آلمانی میکشتیم چه حالی میکردیم حالا افغان کشی :( من هم تا نصب کردم دیدم اینطوریه باور کننین DVD رو پرت کردم تو سقف اتاق )xاز تعجب نمی دونستم چیکار کنم ! با خودم میگفتم این واقعا MEDAL OF HONOR هست :-o یا ..

من نمیدونم چرا شما اینقدر در مورد بازی بد میگین ؟ میخواین جلب توجه کنین ؟
درسته بازی باگ داره یا هوش مصنوعیه دشمنات خیلی بده اما مثلا موسیقیه بازی خیلی خوبه ! یا بازی گرافیک خوبی داره. اخر یازی هم که خوب تموم شد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر