Medal of Honor جدید تایید شد !

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
سلام

medalofhonorlogo.jpg

اقای John Riccitiello رئیس EA برای اولین بار به طور رسمی به در حال ساخت بودن شماره ی بعدی Medal of Honor اشاره کرد !

وی میگه: "یه جایی اون بیرون Medal of Honor جدید وجود داره، ما فعلا در شرایطی نیستیم که در مورد جزئیات دقیق صحبت کنیم ولی به زودی در زمان مقرر این اتفاق میفته !!"
تا اون جایی که اطلاع داریم این برای اولین باره که هرگز کمپانی به طور رسمی به پروژه ی Medal of Honor جدید اشاره کرده، بعد از عرضه ی Medal of Honor: Airborne در سال 2007 و Medal of Honor: Heroes 2، -یعنی بعد از اون زمان هیچ اشاره ی رسمی صورت نگرفته- !!

البته سال قبل شایعه ی عرضه ی شماره جدید و تغییر مکان پیدا کردن بازی از جنگ جهانی دوم به زمان حاضر و وارد افغانستان شدن پیچیده بود، که حالا همه چیز رسمی شد !!

منبع
موفق باشید

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
اون کسانی که منظورم باهاشون بود خودشون میدونن...
خواهشا وقتی نمیدونید جریان از چه قراره و پست هایی که پاک کردم رو ندیدین، بیخودی نپرید وسط...

حرف شما درست.من هم الان متوجه شدم که کدوم پست ها پاک شده ولی به نظرتون نمیتونید همیت حرفو بهتر بیان کنید.این یه تیکه هم احتمالا با من نبودید دیگه.:confused:
اتفاقا فرق افشین قطبی و علی دایی هم در طرز صحبتشون بود.

حالا خارج از این بحث ها کسی میدونه کدوم بخش EA میخواد اینو بسازه؟...اگر سازنده با قبلیا یکیه میشه بگید کدومه؟

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
حرف شما درست.من هم الان متوجه شدم که کدوم پست ها پاک شده ولی به نظرتون نمیتونید همیت حرفو بهتر بیان کنید.این یه تیکه هم احتمالا با من نبودید دیگه.:confused:
اتفاقا فرق افشین قطبی و علی دایی هم در طرز صحبتشون بود.

حالا خارج از این بحث ها کسی میدونه کدوم بخش EA میخواد اینو بسازه؟...اگر سازنده با قبلیا یکیه میشه بگید کدومه؟

بله عذر میخوام کمی تند رفتم.
بحث منحرف نشه....

Blaze

کاربر سایت
Nov 6, 2006
117
پست من پاک نشد، من خودم پاکش کردم، چُون متوجه شدم که بسیِار کار اشتِباهی کردم.
خانه از پایبست خراب است...

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
عزیز شما به M1 , Thombson , PPSH . M1A1 میگی پخمه ؟؟؟ :eek:
از پخمه منظورم خسته بودن تفنگاش بود. مثلا Kar-98 خیلی تفنگه خسته ای هست :D ولی مرگباره.
==============================
آقا دیگه چقد جنگ جهانی بسازن؟؟؟آدم خسته میشه دیگه.فکر اون بازیساز هم بکنین :D دوباره بیان حمله ی آلمان به روسیه ، بعد روسیه به آلمان رو بسازن؟؟؟؟مسخرست دیگه :D آدم خسته میشه !

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
داستان مدال از وقایع تاریخی در جنگ جهانی برگرفته شده بود , هر بازی هم که تو این سبک بوده یه شاخه از تاریخ این دوران رو به تصویر کشیده , کتاب حوادث جنگ جهانی هم داره یواش یواش تموم میشه و چیزی از قلم نیوفتاده...
دیگه باید از اون حال و هوا در بیاد و شکل مدرن به خودش بگیره الان ورق سمته جنگ ارتش امریکا و انگلیس و(ناتو) علیه طالبان افغانستان برگشته..
چه شود:love:

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
اما به نظر من اگه مثل COD بیاد مدرن بشه توانایی رقابت رو نخواهد داشت.
کلا دو شرایط سر راه EA هست.

1) یا بیاد مثل BIA واسه خودش سبک خاصی داشته باشه.منظورم سبک جنگ جهانی هست نه فرماندهی جنگ. و همین سبک جنگ جهانی رو ادامه بده و بهبود ببخشه.

2) به شرطی وارد جنگ مدرن بشه که دستش پر باشه. متاسفانه MOH دیگه با دقت کافی ساخته نمیشه. همون طور که در پست قبلی گفتم یک سروگردن پایین تر از رقباش هست.EA بیشتر به فکر منافع خودش هست تا کیفیت.

متاسفانه بعد از MOH:PA دیگر شاهد حضور موفق MOH در صنعت بازی نبودیم.

نتیجه گیری من اینه که MOH در رقابت با رقبا نتونسته موفق ظاهر بشه.
چه بسا دوستانی که میفرماین MOH های PS1 به یاد موندنی بودند اگه یک رقیب خوب در آن زمان بود شاید همین بازی که همه دوستش داریم زیر ذره بین میرفت.
GL

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
moh فقط شماره یکش رو ps1 قشنگ بود.من نمیدونم با وجود CODاین بازی چه جوری میخواد اظهار وجود کنه.اونم با سیاست پول پرستیه ea:confused:

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
برای ps1 که معرکه بود.فقط یک بدی داشت که 1 ساعت میرفتی جلو 90 درصد ماموریت انجام میدادی .وقتی میمردی از اول میومد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر