Max Payne 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

mehdimghi

کاربر سایت
Jan 28, 2011
269
نام
مهدی
ممنون از راهنمایی دوستان:d
من این بازیو خریدم و وقتی دیسک رو میزارم میگه باید دستگاه آپ بشه:(( در صورتی که من عید آپ کردم به آخرین ورژن . مشکل چیه ؟ ورژن جدیدتری اومده ؟

نبود ؟
منو تو کف یازی نزارید . کمککککککککک:d:((

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
منم خوشم اومد از بازی ولی نه در حد عالی البته نظر من اینه.ولی گرافیکش و کات سین هاش فوق العاده بود.داستانش یه نمه با توجه به وسعت بازی کوچک بود.من که بی صبرانه منتظر GTA V هستم
کلا یه راک استار و یک open world

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
ای خداااااااا .. به این شانس ابروم تو خانواده رفت :-s عو......ی ها این یه تیکه از بازی رو قفل کردنش هر کاری کردم رد نمی شد :-s تلویزیون قفل کودکش فعال بود منو میگی حول کرده بودم دنبال کنترل نمی دونم چرا به ذهنم نرسید xbox رو off کنم مغزم هنگیده بود :((

معمولا در چنین مواقعی آدم هنگ میکنه=((

بچه ها اگه طلایی تفنگ هارو نگیریم چی میشه؟
من هنوز یکی هم کامل نکردم چون پیداشون نکردم فقط 3 تا از تفنگ هارو دو تاشو نو گرفتم
اصولا طلایی ها کجان؟

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
نبود ؟
منو تو کف یازی نزارید . کمککککککککک:d:((

خب آپدیت کن چیزی نمیشه>:d<
این دوستمون شهید باقری گفت:
من میگم راک استار خطی هم میتونه درست کنه واقعا MP-3 عالیهb-)

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,374
نام
بابک
ای خداااااااا .. به این شانس ابروم تو خانواده رفت :-s عو......ی ها این یه تیکه از بازی رو قفل کردنش هر کاری کردم رد نمی شد :-s تلویزیون قفل کودکش فعال بود منو میگی حول کرده بودم دنبال کنترل نمی دونم چرا به ذهنم نرسید xbox رو off کنم مغزم هنگیده بود :((

این صحنه چپتر چنده.بگو تاما ابرومون نره

Silver Fox

کاربر سایت
Nov 29, 2006
1
سلام دوستان

یکی از دوستان نیز این سوان من و داشتنی

من یک هفته بعد از عید آپدیت از سایت مایکروسافت دانلود کردم اما بازی برای من اجرا نمی شه

دوستان کسی اخرین آپدیت برای lt3 به همراه داشبورد جدید دارد؟

ممنون می شوم راهنمایی کنید و واسه دانلود بزارید که با هم بتونیم بازی اجرا کنیم

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
حالا بگید ببینیم کی باکیه؟:d
مکس نیست تو یه Club میریم که چند نفر دارن ... میکنن در حالات و زیبایی های مختلف:D

---------- نوشته در 09:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:37 PM ارسال شده بود ----------

این صحنه چپتر چنده.بگو تاما ابرومون نره
چپتر 7 بعد از ورود به Club
یعنی اول چپتر

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,103
نام
مصطفی
دوستان چرا در مورد گرافیک نظرها دو قطبی هست؟
عده ای میگن قابل قبول عده ای میگن عالی؟
من که گرافیک تو تریلرهاشو عالی میدونم.
تو یسری موارد جزو بهترین هاست حتی میشه گفت بهترین ، مثلاً فیزیک و انیمیشن بازی قابل توصیف نیست باید تجربه کنی تا متوجه بشی یا تکچسر و جزییاتی که رو مدلینگ ها بخصوص خود مکس بکار بردن با اطمینان میگم رو 360 بی سابقه ـست . هر چقدر رو چهره کارکتر زوم میکنی باز کیفیتش رو از دست نمیده ! دونه دونه ریش و موژه مکس ـو طراحی کردن. :d
ولی از طرف دیگه یه یسری افکت های بازی انگار قدیمی شدن اونم احتمالاً به خاطر طولانی شدن زمان ساخت بازی بود مثلاً volumetric lighting بازی نسبتاً ضعیف کار شده ، یا دندونه دندونه شدن سایه ها زیاد جالب نیست .
ولی در کل گرافیک بازی در سطح فوق العاده بالایی مخصوصاً از حیث جزییات و ریزه کاری.
بازي كلا هيول ـه ، همه جوره. هيچ وقت نشده من خوابم بياد و بشينم پاي بازي (به جز MGS ) ولي ديشب داشتم واسه خواب ميمردم نشستم پاي اين تا 3 :d
تو این چند ساله جزو معدود بازی هایی هست که 3 بار پشت سر هم new Game زدم دارم از اول میرم !

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
منم خوشم اومد از بازی ولی نه در حد عالی البته نظر من اینه.ولی گرافیکش و کات سین هاش فوق العاده بود.داستانش یه نمه با توجه به وسعت بازی کوچک بود.من که بی صبرانه منتظر GTA V هستم

راستی منظورتون از داستان کوچیک چیه؟:d

---------- نوشته در 09:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:40 PM ارسال شده بود ----------

مکس نیست تو یه Club میریم که چند نفر دارن ... میکنن در حالات و زیبایی های مختلف:D

خوشگلن یا نه؟:d

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی

---------- نوشته در 09:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:40 PM ارسال شده بود ----------

ببخشید داشتم فوتبال نگاه میکردم یادم رفت

یعنی داستانش میتونست هیجانی تر و بهتر باشه.چون فکر کنم داستانش این بود که بری دختر رئیس جمهور رو نجات بدی واین مسئله خیلی مهمی برای این بازی بزرگ نبود(البته نظر منه)مثلا میتونست پایان داستان با یک غافلگیری بزرگ همراه باشه .مثلا رفقاش بهش نارو میزدن و از این جور حرفا
yahoo_4.gif

آخرین ویرایش:

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN

یعنی داستانش میتونست هیجانی تر و بهتر باشه.چون فکر کنم داستانش این بود که بری دختر رئیس جمهور رو نجات بدی واین مسئله خیلی مهمی برای این بازی بزرگ نبود(البته نظر منه)مثلا میتونست پایان داستان با یک غافلگیری بزرگ همراه باشه .مثلا رفقاش بهش نارو میزدن و از این جور حرفا:d
بابا زود داستانو بزن اسپویل.من داشتم میخوندم.بابا رعایت کنید.

---------- نوشته در 10:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:01 PM ارسال شده بود ----------

ببخشید داشتم فوتبال نگاه میکردم یادم رفت

یعنی داستانش میتونست هیجانی تر و بهتر باشه.چون فکر کنم داستانش این بود که بری دختر رئیس جمهور رو نجات بدی واین مسئله خیلی مهمی برای این بازی بزرگ نبود(البته نظر منه)مثلا میتونست پایان داستان با یک غافلگیری بزرگ همراه باشه .مثلا رفقاش بهش نارو میزدن و از این جور حرفا:d

دیگه کار از کار گذشت.منکه دیدم یه ذرشو رفت.من هنوز چپتر 3 هستم ت حالا 2 نفر داستانو لو دادن.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein

خوشگلن یا نه؟:d
پشتشون به من بود:D
ولی بعدش یکیشون رو کشتم قیافش بد نبود:D

mehdimghi

کاربر سایت
Jan 28, 2011
269
نام
مهدی
عزیز اگر تو عید Lt 3 ریختی(آخرین آپدیتی که تو زمستون اومد)آپدیت کن چیزی نمیشه;)

خب آپدیت کن چیزی نمیشه>:d<
این دوستمون شهید باقری گفت:
من میگم راک استار خطی هم میتونه درست کنه واقعا MP-3 عالیهb-)

یعنی میپرسه آپ باید yes رو بزنم ؟

یه سئوال دیگه این فیلمهاش رو نمیشه دوباره یا جایی دید مثلا قسمت extra یا فیلم ؟ مثل بعضی از بازیها که میشد رفت در منو و در یه قسمتی دید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر