Max Payne 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

با سلام خدمت اساتید
من تازه xbox گرفتم زیاد با ارور ها و msg هاش آشنا نیستم
دستگاه را فروشنده گفت LT3 کرده برام
امروز زمانی که بازی max payne 3 را گذاشتم بهم یک msg داد که برای بازی کردن باید Update بشه من هم اشتباه دکمه A زدم این هم شروع کرد آپدیت کردن و بازی هم بدون مشکل ران شد اما سئوالم اینه که این آپدیت نزده باشه چیزی را خراب کرده باشه درضمن دستگاه من به نت هم وصل نیست اصلا.از روی DVD بازی یک چیزی را خوند وبعد Restart کرد و بعد هم تمام شد.اما نمی دونم چی کار کرد.

با سلام خدمت اساتید
امروز زمانی که بازی max payne 3 را گذاشتم بهم یک msg داد که برای بازی کردن باید Update بشه من هم اشتباه دکمه A زدم این هم شروع کرد آپدیت کردن و بازی هم بدون مشکل ران شد اما سئوالم اینه که این آپدیت نزده باشه چیزی را خراب کرده باشه درضمن دستگاه من به نت هم وصل نیست اصلا.از روی DVD بازی یک چیزی را خوند وبعد Restart کرد و بعد هم تمام شد.اما نمی دونم چی کار کرد.
نگران نباش.ما همه اون اپدیت رو انجام دادیم.یعنی باید انجام میدادیم.
بازی رو روی هارد نصب کن،بعد حالشو ببر.

با سلام خدمت اساتید
دوست عزیزاین پیغام فقط داشبوردتو اپدیت کرده نگران نباش;)
مشکلی پیش نیومده

من دیروز داشتم بازی میکردم و تقریبا وسط های بازی هستم ، یعنی اوایل دیسک دوم .
اما یهو به یه جایی رسیدم که یه باگ وحشتناک وجود داشت و محیط اصلا زمین نداشت و مکس پین و بقیه چیزا انگار رو هوا هستند .
با دوربینم عکس هم گرفتم و تا شب میزارم ولی میخواستم ببینم کسی تا حالا یه همچین باگی دیده بود ؟

من دیروز داشتم بازی میکردم و تقریبا وسط های بازی هستم ، یعنی اوایل دیسک دوم .
اما یهو به یه جایی رسیدم که یه باگ وحشتناک وجود داشت و محیط اصلا زمین نداشت و مکس پین و بقیه چیزا انگار رو هوا هستند .
با دوربینم عکس هم گرفتم و تا شب میزارم ولی میخواستم ببینم کسی تا حالا یه همچین باگی دیده بود ؟

منکه ندیدم.فقط یه جا برا بار دوم بود که داشتم میرفتم درو باز کردم سقوط کردیم رو زمین و دفعه ی بعدی درست شد و اصلاً تا بحال همچنین چیزی دیده نشده.

من دیروز داشتم بازی میکردم و تقریبا وسط های بازی هستم ، یعنی اوایل دیسک دوم . اما یهو به یه جایی رسیدم که یه باگ وحشتناک وجود داشت و محیط اصلا زمین نداشت و مکس پین و بقیه چیزا انگار رو هوا هستند . با دوربینم عکس هم گرفتم و تا شب میزارم ولی میخواستم ببینم کسی تا حالا یه همچین باگی دیده بود ؟
من دیدم چپتر XI یه در رو باز کردم و افتادم پایین و مکس سقوط کرد بعدش از آخرین چک پوینت اومدم درست شد نقل قول: البته وقتی دشبورد رو اپدیت کرد فک نکنم بشه دیگه جی تگ کرد آره روی داشبورد جدیده نمیشه دیگه جیتگ کرد

holy shit
This is a video game or movie
واقعا شاهکاره بازی
نمیدونم چرا صبر کردم بعد چند روز دارم بازی میکنم
همون اول که دیدم زده rockstar games کاملا مطمئن شدم بازی قشنگی خواهد بود:)

4393-max-payne-3-a-soundtrack-with-that-multiplayer-dlc-yes-please.jpg

این هم از soundtrack های بازی با کیفیت 128 و حجم 110 مگ (می خواستم تو میدیا فایر آپلود کنم که متاسفانه نمیدونم چرا میدیا فایر مشکل داره و با هیچ بروزری درست نشون داده نمیشه ) :

اقا این راک استار گیم کلا با club خیلی حال میکنه؟ :d
ولی خدایی تو عمرا رو دست rokstar بازی ساز ندیدم
یادم نمیره وقتی red dead رو هم اولین بار دیدم همینو گفتم
کلا بلد نیست بازی بد بسازه
-----------
ولی بازی سخت بودا من که انقدر میمردم اخراش که خود بازی یه 7 8 تایی قرص میداد بهم که ارامش خودمو حفظ کنم:d

اقا این راک استار گیم کلا با club خیلی حال میکنه؟ :d
ولی خدایی تو عمرا رو دست rokstar بازی ساز ندیدم
یادم نمیره وقتی red dead رو هم اولین بار دیدم همینو گفتم
کلا بلد نیست بازی بد بسازه
-----------
ولی بازی سخت بودا من که انقدر میمردم اخراش که خود بازی یه 7 8 تایی قرص میداد بهم که ارامش خودمو حفظ کنم:d

فقط چپتر اخرش تقریبا سخت بود
وگرنه باقیش ادمو به چالش نمینداخت

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or