Max Payne 3 | PC

max-payne-3-image.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Rockstar Vancouver
Publisher: Rockstar Games
Genre: Third Person Shooter - TPS
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: June 01, 2012

بخش 2) لینکها:

GameSpot
Rockstar
تصاویر بازی

تاپیک مشکلات بازی

بخش 3) توضیحات:

بدون شک بازی Max Payne جز آن بازیهاییست که در زمان خود انقلابی عظیم به پا کرد.
سیستم Bullet Time (به اصطلاح صحنه آهسته) نوآوری بزرگ این بازی به حساب می آمد.
بعد از گذشت نزدیک به 7 سال از انتشار نسخه دوم بار دیگر مکس پین باز خواهد گشت، اما نه این بار توسط سازندگان خوش ذوق خود یعنی Remedy، بلکه این بار توسط شعبه ونکور کمپانی Rockstar که پیش از این سابقه ساخت بازی جذابی همچون Bully را در کارنامه خود دارد.

ماجرای مکس پین 3 در این قسمت 12 سال پس از حوادث شماره دوم اتفاق می افتد، که در آن مکس نسبت به درستکاری بد گمان تر شده است. (به دلیل حوادث تلخی که در گذشته برایش اتفاق افتاد). همچنین مکس برای یک خانواده ثروتمند در سائوپائولوی برزیل کار می کند.

در حال حاضر جزئیات دقیقتری از بازی فاش نشده است و باید تا زمان عرضه بازی که بنا بر قول سازندگان سه ماهه ابتدایی سال 2011 است صبر کرد.

System Specifications (Minimum - Maximum hardware tested at time of release)

Operating System:
Windows 7 32/64 Service Pack 1, Windows Vista 32/64 Service Pack 2, Windows XP 32/64 Service Pack 3

Processor:
Intel Dual Core 2.4 GHZ - i7 3930K 6 Core x 3.06 GHZ / AMD Dual Core 2.6 GHZ - FX8150 8 Core x 3.6 GHZ

RAM:
2GB - 32GB

Video Card:
NVIDIA® 8600 GT 512MB VRAM – NVIDIA® GeForce® GTX 680 2GB VRAM / Radeon HD 3400 512MB VRAM - Radeon HD 7970 3GB VRAM

Sound Card:
100% Direct X 9.0 compatible – Direct X 9.0 compatible supporting Dolby Digital Live

HDD Space:
35 GB

آخرین ویرایش:
حالا کی میییاد!!؟

نسخه کامپیوتر 29 می میاد یعنی 35 روز دیگه!!
احتمالا از ترس دیابلو نسخه PC رو همزمان با کنسول عرضه نمیکنن!!:d
بیچاره مکس از ترس مس افکت عقب افتاد حالا خورده تو شاخ دیابلو!!:d
:d

آخرین ویرایش:
نسخه کامپیوتر 22 می میاد یعنی 29 روز دیگه!!

من الان از کی منتظر این مکسم دق کردم دیگه . 1 روز انگار 1 ماه میگذره .

تنها چیزی که منو نگران می‌کنه موسیقی بازی هست
چون دیگه خبری از Poets of The Fall و Perttu Kivilaakso نیست...
من هم همین نگرانی رو دارم. البته راکستار اعلام کرده از موسیقی تم مکس پین قبلی استفاده میکنه.
نسخه کامپیوتر 22 می میاد یعنی 29 روز دیگه!!
نسخه PC تا جایی که من میدونم قراره 29 می بیاد. چند تا سایت رو نگاه کردم. این 22 رو شما از کجا آوردی ؟ البته چه بهتر که 22 می بیاد.

اما من فکر نمی کنم که بازی به خاطر مس ایفکت عقب افتاده باشه. همون موقع هم معلوم بود که بازی اون موقع نمیاد چون اصلا آماده نبوده. ضمنا راکستار بازیهاش رو معمولا تو ماه می عرضه می کنه. در مورد دیابلو هم درسته متاسفانه. بالاخره دیابلو هم بازی پرطرفداریه و چند سالی بود که خبری ازش نبود.

خب طبق وعده راکستار ، سیستم مورد نیاز بازی به همراه چند اسکرین از ورژن PC بازی منتشر شد :
actual_1334869481.jpg
actual_1334869552.jpg
actual_1334869588.jpg

Code:
http://media.rockstargames.com/screenshots/maxpayne3-2071-2560.jpg
http://media.rockstargames.com/screenshots/maxpayne3-2070-2560.jpg
http://media.rockstargames.com/screenshots/maxpayne3-2072-2560.jpg

سیستم مورد نیاز :
Max Payne 3 PC System Specifications

Operating System:
Windows 7 32/64 Service Pack 1, Windows Vista 32/64 Service Pack 2, Windows XP 32/64 Service Pack 3

Processor:
Intel Dual Core 2.4 GHZ - i7 3930K 6 Core x 3.06 GHZ / AMD Dual Core 2.6 GHZ - FX8150 8 Core x 3.6 GHZ

RAM:
2GB - 16GB

Video Card:
NVIDIA® 8600 GT 512MB VRAM – NVIDIA® GeForce® GTX 680 2GB VRAM / Radeon HD 3400 512MB VRAM - Radeon HD 7970 3GB VRAM

Sound Card:
100% Direct X 9.0 compatible – Direct X 9.0 compatible supporting Dolby Digital Live

HDD Space:
35 GB

DVD Drive​

چیزی که مشخصه اینه که با توجه به تصاویر ، نسخه PC بازی به شدت دارای جزئیات بالاییه و آدم رو مجاب می کنه که حتما نسخه PC رو بازی کنه.

اما به نظر شما با توجه به 35 گیگابایت مورد نیاز ، بازی در چند دی وی دی قراره عرضه بشه ؟

دوستان عزیز یه نکته رو بگم !

نیاید اینجا بگید سیستم من خوبه یا نه !بهش میخوره یا نه ! وای خدا 35 گیگ ! از این جور حرف ها ببینم سریع اخطار میگیرید !

یه چیز هم بگیم که هی سوال نشه براتون !
نوشته GTX 680 منظور این نیست که حتما باید برای بهترین گرافیک اینو داشته باشید ! این شیوه ی راک استار هست !
داره میگه از مدل گرافیک فلان تا GTX 680 ساپورت میکنه در بقیه موارد هم همین روش صدق میکنه !
خواهشا از سوال های بیجا خودداری کنید !

ولی واقعا جزئیات بازی خیلی بالاست، ارزششو داره یکم سر کیسه رو شل کنیم :d
تجربه ی این بازی رو پی سی یه چیز دیگست
نه اتفاقا اینجور بازیهای سوم شخص با کنسول و دسته بیشتر کیف داره . لم بدی رو مبل و با دست بازی کنی
رو تلوزیون هم کیفیتش بیشتر میشه. بازی رو بدترین تلوزیون از بهترین مانیتور هم کیفیتش بیشتر میشه
من شخصا حال نمیکنم بازی های سوم شخص رو با دسته بازی کنم، کلا حس خوبی بهم نمیده :d به خصوص این بازی که نسخه های قبل هم رو PC رفتم
کلا بهترین کار اینه که هم نسخه ی پی سی و هم کنسولی رو با هم تجربه کنید

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or