Max Payne 3 | PC

max-payne-3-image.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Rockstar Vancouver
Publisher: Rockstar Games
Genre: Third Person Shooter - TPS
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: June 01, 2012

بخش 2) لینکها:

GameSpot
Rockstar
تصاویر بازی

تاپیک مشکلات بازی

بخش 3) توضیحات:

بدون شک بازی Max Payne جز آن بازیهاییست که در زمان خود انقلابی عظیم به پا کرد.
سیستم Bullet Time (به اصطلاح صحنه آهسته) نوآوری بزرگ این بازی به حساب می آمد.
بعد از گذشت نزدیک به 7 سال از انتشار نسخه دوم بار دیگر مکس پین باز خواهد گشت، اما نه این بار توسط سازندگان خوش ذوق خود یعنی Remedy، بلکه این بار توسط شعبه ونکور کمپانی Rockstar که پیش از این سابقه ساخت بازی جذابی همچون Bully را در کارنامه خود دارد.

ماجرای مکس پین 3 در این قسمت 12 سال پس از حوادث شماره دوم اتفاق می افتد، که در آن مکس نسبت به درستکاری بد گمان تر شده است. (به دلیل حوادث تلخی که در گذشته برایش اتفاق افتاد). همچنین مکس برای یک خانواده ثروتمند در سائوپائولوی برزیل کار می کند.

در حال حاضر جزئیات دقیقتری از بازی فاش نشده است و باید تا زمان عرضه بازی که بنا بر قول سازندگان سه ماهه ابتدایی سال 2011 است صبر کرد.

System Specifications (Minimum - Maximum hardware tested at time of release)

Operating System:
Windows 7 32/64 Service Pack 1, Windows Vista 32/64 Service Pack 2, Windows XP 32/64 Service Pack 3

Processor:
Intel Dual Core 2.4 GHZ - i7 3930K 6 Core x 3.06 GHZ / AMD Dual Core 2.6 GHZ - FX8150 8 Core x 3.6 GHZ

RAM:
2GB - 32GB

Video Card:
NVIDIA® 8600 GT 512MB VRAM – NVIDIA® GeForce® GTX 680 2GB VRAM / Radeon HD 3400 512MB VRAM - Radeon HD 7970 3GB VRAM

Sound Card:
100% Direct X 9.0 compatible – Direct X 9.0 compatible supporting Dolby Digital Live

HDD Space:
35 GB

آخرین ویرایش:
خب رسما تایید شده بازی برای PC از قابلیت DX 11 و 3D استفاده میکنه ! و گرافیک خارقوالاده ای برای Pc خواهد داشت ! همچنین گفته شده ما از PC فن های عزیز بابت تاخیر بسیار متاسف هستیم ! و این تاخیر فقط برای بهتر شدن بازی هست !

چند تا تصویر هم از بازی برای نسخه ی PC منتشر شده که در زیر میبینید !

خب رسما تایید شده بازی برای PC از قابلیت DX 11 و 3D استفاده میکنه ! و گرافیک خارقوالاده ای برای Pc خواهد داشت ! همچنین گفته شده ما از PC فن های عزیز بابت تاخیر بسیار متاسف هستیم ! و این تاخیر فقط برای بهتر شدن بازی هست !

عکسها چرا بزرگ نمیشن؟

پس با این حساب دیگه خبری از پورت بازی نیست. درسته؟! بازی مستقیما و به طور جداگونه داره روی ویندوز ساخته میشه؟!
میخواستم نسخه 360 رو بازی کنم. اگه جدا گرافیک بهتری داره صبر کنم تا نسخه ویندوز بیاد؟!

ویرایش:

خودم کشفش کردم!:دی

The latter is not a port, it will support Direct X 11's Tessellation, optional 3D funcionality and all advantage PC has to offer.

امروز اولین تریلر از بخش مالتی بازی در ساعت 12 ظهر به وقت EST پخش میشه ! همچنین راک استار گفته میتونید انتظاراات خود را بالا ببرید !
این تریلر به وقت ایران تقریبا میشه ساعت 9 نیم شب !

فقط امیدوارم مثل مافیا 2 که اینقدر طول کشید عرضه بشه و بعد هم آش دهن سوزی نبود , نباشه

اصلا در مورد این بازی این جور فکر نکن.مافیا 2 را هم اگر راک استار می ساخت عالی از آب در میومد.من که به ساخته های راک استار ایمان دارم.این بازی هم مطمئنا خوب خواهد بودb-)

مثل اینکه قراره تو paxeast بوستون حاضر بشن چون 2k حضورشو اعلام کرده و ممکنه راک استار هم باشه چون وقت 6 ماهه تریلر دوم gta v هم رسیده و 6 ماه هم از اولیش گذشته ،احتمالا تو pax east میان و قابل بازی هم خواهد بود چون قبلا گفته بودن یه دمو تو یه نمایشگاه برای بازی عموم میزارن و این آخرین نمایشگاه معروف قبل از عرضه مکس پین هست مخصوصا اینکه همه عنوانهای بزرگ هم تو نمایشگاه هستند.البته فقط حدس هست و هنوز راک استار تایید نکرده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or