Max Payne 3 | PC

max-payne-3-image.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Rockstar Vancouver
Publisher: Rockstar Games
Genre: Third Person Shooter - TPS
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: June 01, 2012

بخش 2) لینکها:

GameSpot
Rockstar
تصاویر بازی

تاپیک مشکلات بازی

بخش 3) توضیحات:

بدون شک بازی Max Payne جز آن بازیهاییست که در زمان خود انقلابی عظیم به پا کرد.
سیستم Bullet Time (به اصطلاح صحنه آهسته) نوآوری بزرگ این بازی به حساب می آمد.
بعد از گذشت نزدیک به 7 سال از انتشار نسخه دوم بار دیگر مکس پین باز خواهد گشت، اما نه این بار توسط سازندگان خوش ذوق خود یعنی Remedy، بلکه این بار توسط شعبه ونکور کمپانی Rockstar که پیش از این سابقه ساخت بازی جذابی همچون Bully را در کارنامه خود دارد.

ماجرای مکس پین 3 در این قسمت 12 سال پس از حوادث شماره دوم اتفاق می افتد، که در آن مکس نسبت به درستکاری بد گمان تر شده است. (به دلیل حوادث تلخی که در گذشته برایش اتفاق افتاد). همچنین مکس برای یک خانواده ثروتمند در سائوپائولوی برزیل کار می کند.

در حال حاضر جزئیات دقیقتری از بازی فاش نشده است و باید تا زمان عرضه بازی که بنا بر قول سازندگان سه ماهه ابتدایی سال 2011 است صبر کرد.

System Specifications (Minimum - Maximum hardware tested at time of release)

Operating System:
Windows 7 32/64 Service Pack 1, Windows Vista 32/64 Service Pack 2, Windows XP 32/64 Service Pack 3

Processor:
Intel Dual Core 2.4 GHZ - i7 3930K 6 Core x 3.06 GHZ / AMD Dual Core 2.6 GHZ - FX8150 8 Core x 3.6 GHZ

RAM:
2GB - 32GB

Video Card:
NVIDIA® 8600 GT 512MB VRAM – NVIDIA® GeForce® GTX 680 2GB VRAM / Radeon HD 3400 512MB VRAM - Radeon HD 7970 3GB VRAM

Sound Card:
100% Direct X 9.0 compatible – Direct X 9.0 compatible supporting Dolby Digital Live

HDD Space:
35 GB

آخرین ویرایش:
به نظر میاد همون محیطای شاد و شنگول برزیل رو هم تاریک کردن یه جوری :-? خوشحالم که دارن به حرف فنای بازی بها میدن و بازی بیشتر مثل مکس پین های قبلی میکنن.حتی بعضی تغییراتش مثل رئال تر کردن بازی در مورد اسلحه های قابل حمل فوق العادست !

من تازه این تریلر Targeting & Weapons رو دیدم واقعا فوق العاده بود ، به خصوص این شلیک 360 درجه در حالت Prone !

انیمیشن های بازی واقعا نرم و طبیعیه ، الان برید یه شوتر سوم شخص دیگه حتی UC3 بازی کنید تا بفهمید چه قدر محدودیت های مختلف حرکتی داشتید و الان مکس چه قدر به واقعیت نزدیک شده ، واقعا مشتاق تجربه کردنش هستم .

منم واقعا لذت بردم!به نظرم تخریب پذیری هم بد نباشه؟!مطمعنم از این که صبر کردیم پشیمون نمیشیم.....
(دارم برای بار 6 مکس 2 رو میرم دیشب رسیدم پارت 2!)

فقط ای کاش مونا رو هم ببینیم . خیلی وقته منتظرم مونا رو ببینم چی سرش اومد .

اینا به احتمال زیاد با اون پایانش ساختن که مونا مرد... مخصوصا اینکه با زنده موندم مونا کار مکس به اینجا ها نمی رسید :دی اون یه هپی اندینگ بود کلا که ادامه ای نداشت و یا اگه میخواستن ادامه بدن کلا داستان داعون میشد.

اینا به احتمال زیاد با اون پایانش ساختن که مونا مرد... مخصوصا اینکه با زنده موندم مونا کار مکس به اینجا ها نمی رسید :دی اون یه هپی اندینگ بود کلا که ادامه ای نداشت و یا اگه میخواستن ادامه بدن کلا داستان داعون میشد.

بابا می شد مثلا مونا حافظشو از دست می داد نمیدونم زندانی می شد هر چی :دی ولی مونا می بود :((تازه از نظر من مراحل آخر مکس تو کما بود کلن . یادته به سرش گلوله شلیک شد ؟ بعد یهو خیلی مسخره بیدار شد ؟ به نظر من رمدی خیلی هوشمندانه اون کار رو کرد.

بابا می شد مثلا مونا حافظشو از دست می داد نمیدونم زندانی می شد هر چی :دی ولی مونا می بود :((تازه از نظر من مراحل آخر مکس تو کما بود کلن . یادته به سرش گلوله شلیک شد ؟ بعد یهو خیلی مسخره بیدار شد ؟ به نظر من رمدی خیلی هوشمندانه اون کار رو کرد.

کلا راک استار عاشق اینه که شخصیتهای خوب بازی رو بکشه ! و این کار هم جواب داده ( از نظر داستان و طرفدارها )

میبینی اخر بازی مکس هم مرد ! :|

اون تریپ روایت کامیکی بازی رو ورداشتن ظاهرا!!!! از مراحل Psychotic سری قبل (راه رفتن رو خط خون.... گریه بچه تو پس زمینه) هم خبری نیست. اکشنب ازی ظاهرا خوب تر شده.... امیدوارم یه null action تحویلمون ندن که فقط باس مستقیم بری و بکشی.....

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or