Max Payne 3 | PC

max-payne-3-image.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Rockstar Vancouver
Publisher: Rockstar Games
Genre: Third Person Shooter - TPS
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: June 01, 2012

بخش 2) لینکها:

GameSpot
Rockstar
تصاویر بازی

تاپیک مشکلات بازی

بخش 3) توضیحات:

بدون شک بازی Max Payne جز آن بازیهاییست که در زمان خود انقلابی عظیم به پا کرد.
سیستم Bullet Time (به اصطلاح صحنه آهسته) نوآوری بزرگ این بازی به حساب می آمد.
بعد از گذشت نزدیک به 7 سال از انتشار نسخه دوم بار دیگر مکس پین باز خواهد گشت، اما نه این بار توسط سازندگان خوش ذوق خود یعنی Remedy، بلکه این بار توسط شعبه ونکور کمپانی Rockstar که پیش از این سابقه ساخت بازی جذابی همچون Bully را در کارنامه خود دارد.

ماجرای مکس پین 3 در این قسمت 12 سال پس از حوادث شماره دوم اتفاق می افتد، که در آن مکس نسبت به درستکاری بد گمان تر شده است. (به دلیل حوادث تلخی که در گذشته برایش اتفاق افتاد). همچنین مکس برای یک خانواده ثروتمند در سائوپائولوی برزیل کار می کند.

در حال حاضر جزئیات دقیقتری از بازی فاش نشده است و باید تا زمان عرضه بازی که بنا بر قول سازندگان سه ماهه ابتدایی سال 2011 است صبر کرد.

System Specifications (Minimum - Maximum hardware tested at time of release)

Operating System:
Windows 7 32/64 Service Pack 1, Windows Vista 32/64 Service Pack 2, Windows XP 32/64 Service Pack 3

Processor:
Intel Dual Core 2.4 GHZ - i7 3930K 6 Core x 3.06 GHZ / AMD Dual Core 2.6 GHZ - FX8150 8 Core x 3.6 GHZ

RAM:
2GB - 32GB

Video Card:
NVIDIA® 8600 GT 512MB VRAM – NVIDIA® GeForce® GTX 680 2GB VRAM / Radeon HD 3400 512MB VRAM - Radeon HD 7970 3GB VRAM

Sound Card:
100% Direct X 9.0 compatible – Direct X 9.0 compatible supporting Dolby Digital Live

HDD Space:
35 GB

آخرین ویرایش:
آقا من دیشب خواب دیدم دارم مکس پین 3 بازی میکنم !!!!!! :d به جان خودم
خیلی باحال شده بودش ... هوش مصنوعیش ولی پایین بود :d

وای مردم از خنده ! =))
به قول دوستان کمبود مکس پین داره بد فشار میاره به گیمرها ، من نگرانت شدم عزیز :d یوقت واسه PC عرضه نشد سکته نزنی ! ;)

و من فک میکنم راک استار ممکنه نسخه PC این بازی رو لغو یا به تاخیر بیندازد !
راک استار = آنتی PC شده !

آقا نگو این حرف ها رو اینجا ،‌ من قلبم ضعیفه یک دفعه میفتم رو دستتون ها !‌

جمع بسیار کثیری از مکس پین فن ها PC Gamer هستند فک نکنم راک استار در مورد این بازی خاص انقد خریت کنه خوب ساپورت کنه خوب میفروشه .

حرفت رو قبول دارم اما تجربه ثابت کرده از این Rockstar هیچی بعید نیست !
واقعا اگه این بازی برای PC تائید نشه باید اعتراف کنیم PC با تمام قدرت و برتری که داره اما در حال عقب موندن از نظر بازیهای موجود هست ! واقعا حیفه ! ولی امید داشته باشید. میاد :)

تو مکس پین زده شدی. :d
زیاد به خودت فشار نیار اونوقت هوش مصنوعی بازی هم تو خوابت میره بالا.
ای مردم از خنده !
به قول دوستان کمبود مکس پین داره بد فشار میاره به گیمرها ، من نگرانت شدم عزیز :d یوقت واسه PC عرضه نشد سکته نزنی ! ;)
بدجایی هم تموم شدش. امشب خدا کنه ادامش رو تو خواب بازی کنم!!! :d جالبه که تو خوابم مو داشت و چاق هم نبودش!!
چه کنیم دیگه مائیم و یه مکس پین دیگه. روزی نیست بهش فکر نکنم! نه سکته نمیزنم :d

والا ما منتظریم شما یه خبری چیزی از بازی بذاری:d. منم چیز جدیدی ندیدم تو اخبار واسه ی e3 هم که دیگه نباید انتظار خبری داشت. R میخواد زجر کشمون کنه:(.
منم دیدم خبری نیست گفتم حداقل تاپیک رو زنده کنم،حرفتو قبول دارم *R رسماً داره فن های مکس پین رو عذاب میده...

الان سازنده هاش دست گذاشتن رو شکماشون هر هر به ملت می خندن !
یکی نیست بشون بگه که مسخره ها شما که بازی می خواین بدین یا تاریخ ندین یا اگه میدین پس و پیچ ندین ! خداییش فیلمن. من نمیدونم این شرکت remedy‏(‏ اگه اشتباه نکنم) چرا عنوان به این باحالیو دست یه مشت فیلم داده ! رو چه حساب و کتابی خدا داند!

فعلاً که به نفعه *R هست ؛چون ای 3 در حال نمایش هست و عنوان های بزرگ دیگه، همین عامل داره برای *R وقت میخره ! سر گیمر ها در حال حاضر گرم هست و درکل بعد از این همه تاخیر دیگه عادی شده این چیزا...

فعلاً که به نفعه *R هست ؛چون ای 3 در حال نمایش هست و عنوان های بزرگ دیگه، همین عامل داره برای *R وقت میخره ! سر گیمر ها در حال حاضر گرم هست و درکل بعد از این همه تاخیر دیگه عادی شده این چیزا...
آره موافقم، خدایی دیگه واسم مهم نیست بازی چقدر تاخیر میخوره فقط دوست دارم زمان عرضه ، بازی مثل MAX 1&2 بترکونه صنعت گیم رو. ولی خوب انتظارم واسش سخته دیگه اما اگه قرار باشه بازی فوق العاده بشه من این صبر رو به جون میخرم:).

مکس پین

سلام دوستان ,
من که یادم نمیره شبایی و که مینشستم پشت دست داداشام و نگا میکردم این معتادارو چطور با pomp-action Shotgun میزد !!! اون جیغی که میزد !
هرگز هم اون مرحله ی مترو ی مکس پین 1 رو یادم نمیره که Alex بهترین دوستش رو کشتن ... :((

واقعا" بازیه تاثیر گذاری بود مخصوصا" اون خوابهایی که میدید آدم و دیوونه میکرد Sound هاش :-o!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or