Max Payne 3 دیرتر خواهد امد

• Thread starter Thread starter Farh@d
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Farh@d

کاربر سایت
maxpayne3.jpg

درود.

Take Two در نشستی در مورد گزارشات مالی خود داشت در سه ماه 4 سال داشت پیرامون امدن بازیهای جدید در سال نو خبر داد که به شرح زیر است بازیه Mafia II, 2010 در نیمه اول سال 2010 وارد بازار میشود و یکی از بازیهایی که خیلی ها منتظر ان هستند یعنی Bioshock 2 هم در سال 2010 در ماه فوریه وارد بازار خواهد شد و بازیه جالب Red Dead Redemption نیز در April 27, 2010 خواهد امد .
و یکی دیگر از این خبرها که بسیار عجیب بود این است که بازیه max payne 3 است که قرار است سه ماه چهارم سال 2010 به بازار می اید

source

امید وارم یاد و خاطره مکس پین رو تو ذهن ما خراب نکنه
بچه ها شیرجه زدن که توش هست هنوز؟؟؟ :confused:
چون که مکس پین فقط با شیرجه هاش حال میده :love:
اون مکسی که من دیدم بپره وقتی بیاد پایین SH!t همه جا رو برمیداره.:cheesygri ولی مثل این که خوشبختانه این قلم رو حذف نکردن هنوز

ببینیم و تعریف کنیم با اون پشم ریشی که داره و موهای کچل و قیافه طلبکارانه و عصبی هیچی نمی شه اگ بازی خوبی در آمد من به اسم مکس پشمک بازی می کنم :laughing:

مکس پشمالو بازی است که بخواطر بازی های قبلیش بازی نمی کنم آخه کجای مکس پین خوش تیپ با کت وشلوار که داستان وحشتناکی داشت به پای این مکسپشمالو میرسه تازه ساختمان های بلند وشب بارانی مکس پین کجاش به مکس پشمک می خوره بازم می گم شاید به عنوان مکس پشمالو شاید بازی کنم بیشتر شبیه شعبان استخوان خودمون می خوره :-":biggrin1:

من مطمئنم همه ی این دوستانی که اینقدر از بازی بد میگن اولین نفری باشن که بازی رو میخرن.:angry:
اگه قانون کپی رایت در این مملکت اجرا میشد خیلیها از خرید این بازی صرف نظر میکردن.4000تومن پولی نیست که بخوایم خرجش نکنیم.

اگه قانون کپی رایت در این مملکت اجرا میشد خیلیها از خرید این بازی صرف نظر میکردن.4000تومن پولی نیست که بخوایم خرجش نکنیم.
هیچ ربطی به قانون کپی رایت و ... نداره، هر کس که بازی رو دوست داشته باشه میره میخره....!;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or