Max Payne 3 دیرتر خواهد امد

• Thread starter Thread starter Farh@d
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Farh@d

کاربر سایت
maxpayne3.jpg

درود.

Take Two در نشستی در مورد گزارشات مالی خود داشت در سه ماه 4 سال داشت پیرامون امدن بازیهای جدید در سال نو خبر داد که به شرح زیر است بازیه Mafia II, 2010 در نیمه اول سال 2010 وارد بازار میشود و یکی از بازیهایی که خیلی ها منتظر ان هستند یعنی Bioshock 2 هم در سال 2010 در ماه فوریه وارد بازار خواهد شد و بازیه جالب Red Dead Redemption نیز در April 27, 2010 خواهد امد .
و یکی دیگر از این خبرها که بسیار عجیب بود این است که بازیه max payne 3 است که قرار است سه ماه چهارم سال 2010 به بازار می اید

source

max payne 3 با اون گرافیکو گیم پلی مسخرش نیاد به نظرم بهتره... :دی
جواب پست پایینی:
خب جواب نداره سر کاری بود :دی

آخرین ویرایش:
لیست دوستانی که بازی رو نمی خوان رو نوشتیم و به هیچ عنوان بازی max payne 3 به این افراد فروخته نخواهد شد! در صورت خرید،توسط مراجع زیربط پیگرد قانونی خواهد داشت!:smoke1:

آخرین ویرایش:
پس حالا که همتون به نیومدنش راضی هستید یه زنگی چیزی به شرکت بزنه بگید بیخود زحمت نکش ما نمیخواهیم :biggrin1:
راک استار هم میگه خدا باباتونو بیامرزه. یه ملت کپی خور کمتر بهتر. :biggrin1:
ولی خداییش فکر کنم 90 درصد از این بازی راضی نباشن. بریم یه شکایت نامه بنویسیم. :biggrin1:

پس حالا که همتون به نیومدنش راضی هستید یه زنگی چیزی به شرکت بزنه بگید بیخود زحمت نکش ما نمیخواهیم :biggrin1:
اتفاقا من زنگی زدم گفتم بهشون. گفتن داش میثم مشکلی نیست اصلا عرضه نمی کنیم هر چی تو بگی من هم گفتم حال نمی کنم :eek: گفت تو غلط میکنی:sick: گفتن هر چی خودمون حال کنیم:biggrin1::biggrin1:به تو هم هیچ ربطی نداره:love::biggrin1:منم گفتم کاری ندارید :blushing:گفتن نه اخرین بارت باشه زنگ میزنی:laughing::laughing:
خیال بافی رو داشتی :biggrin1::biggrin1:

اقا این حرفها چیه که به این بازی به این قشنگی می زنید؟ (خودم جزو متعصب ترین طرفداران مکس پین هستم) حاضرم قسم بخورم بازی از این بد تر هاش هم رفتید بازی کردید چه برسه به مکس پین 3 ، قسم میخورم اگه بازی همین امروز رلیز بشه شماها جزو اولین کسایی هستید که بازی رو تهیه می کنید
تو شرکت رک استار بهترین ها هستند خب مکس پین 1 اومد بعد مکس پین 2 اومد حالا مکس پین 3 میاد که کاور هم توش اضافه شده ، دیگه این همه حرف چیه که به این بازی به این نازی میزنید
شما که بازی رو ندید ، دیدید؟ پس تا موقع انتشار صبر کنید

حالا انصافا این همه بد گفتیم از بازی ولی خوب صبر کنید. ببینید دلیل این تاخیر چی بوده. شاید بخوان بخاطر نا رضایتی تغییر توش ایجاد کنند. اصلا حالا تغییر هم ایجاد نکنند ، من که کاملا به R* امید دارم. مطمئن باشید هممون راضی میشیم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or