Multi Platform Max Payne 1&2 Remake

سازنده
Remedy
تاریخ انتشار
TBA
ناشر
Remedy
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
۲۰۲۲۰۴۰۷_۲۱۲۴۵۷.jpg

ریمیک دو قسمت اول مکس پین در راه کنسول های نسل نهمی و PC

اکانت توییتری رمدی اینترتینمنت، رسما اعلام کرد که با همکاری راکستار، ریمیک مکس پین ۱ و ۲ را عرضه خواهد کرد.

توضیحات بیشتر:
گفته شده که بودجه بازی توسط Rockstar Games تامین میشه و بازی در مرحله کانسپت به سر میبره

بازی با انجین Northlight توسعه داده خواهد شد؛ از این انجین برای ساخت Quantum Break و Control استفاده شده.

ابعاد این پروژه برای رمدی به مانند یک بازی AAA است.

بازی بصورت باندل منتشر خواهد شد.

همچنین بازی برای PS5 و Xbox Series X/S و PC در تاریخی نامعلوم منتشر خواهد شد.

View attachment 251339

اولین واکنش راکستار

"سم هوزر" رییس راکستار گیمز:

"هنگامی که دوستان قدیمی ما در Remedy برای Remake نسخه های اصلی مکس پین به ما مراجعه کردند ما بسیار هیجان زده شدیم. ما از طرفداران بزرگ پروژه های رمدی در این چندسال هستیم و منتظر این ریمیک ها خواهیم بود"

آخرین ویرایش:

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
منظورم ترکیب این دوتا با هم بود که واقعا بعیده بد در بیاد، وگرنه به تنهایی که خود ریمدی هم شاهکار CrossfireX ـو در کارنامه داشته امسال :-" :D
بله البته اون گیم مشکل داستان و کرکتر چرت و پرت داشت و گرنه گرافیکی و اپتمیایز بودن و اینا کارشون خوب بود، مکس پین هم که داستان و کرکترش از قبل آماده هست پس قاعدتا باید نتیجه خوب بشه.

• Like
Reactions: majidred2011

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
کدوم قسمت؟

مونا تو همون قسمت 1 کشته میشه، اگرچه برای احساسی‌تر شدن جنازه‌اش رو نشون نمی‌ده، اما با اون همه خونی که از مونا تو آسانسور ریخته بود امکان نداره بشه زنده فرضش کرد،در واقع فکر کنم به رگبار می‌بندنش اصلن
ولی بعدن که قسمت 1 به مؤفقیت بالایی رسید ، دوباره مونا رو برگردوندن تا بتونن نسخه‌ی 2 رو بسازن

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,811
استدیوی رمدی تعداد کارمندان کمی داره نمیدونم چطور سه تا بازی همزان رو توسعه میدن

باید دید اول این ریمیک عرضه میشه یا آلن ویک ۲ اگر آلن ویک دو اول بیاد این بازی میره برای یکی دو سال بعدش

اگر ریمیک اول بیاد الن ویک میره برای دو سه سال دیگه

• Like
Reactions: ArMaN458

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
استدیوی رمدی تعداد کارمندان کمی داره نمیدونم چطور سه تا بازی همزان رو توسعه میدن

باید دید اول این ریمیک عرضه میشه یا آلن ویک ۲ اگر آلن ویک دو اول بیاد این بازی میره برای یکی دو سال بعدش

اگر ریمیک اول بیاد الن ویک میره برای دو سه سال دیگه
ریمیک ها تو مرحله کانسپت هست. قبل از ۲۰۲۵ و ۲۰۲۶ نمیشه انتظار داشت که بیاد

• Like
Reactions: ehsan M

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,438
نام
مسلم
مونا تو همون قسمت 1 کشته میشه، اگرچه برای احساسی‌تر شدن جنازه‌اش رو نشون نمی‌ده، اما با اون همه خونی که از مونا تو آسانسور ریخته بود امکان نداره بشه زنده فرضش کرد،در واقع فکر کنم به رگبار می‌بندنش اصلن
ولی بعدن که قسمت 1 به مؤفقیت بالایی رسید ، دوباره مونا رو برگردوندن تا بتونن نسخه‌ی 2 رو بسازن

دقیق یادم نیست ولی فکر کنم یه خواهر دو قلو داشت :D

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji

والا من خیلی وقت پیش بازی کردم ولی مطمئنم داخل ۲ توضیح داده شد که چرا نمرده، فکر کنم تیر از کنار مغزش رد شده و اینا، موارد این شکلی هست، داخل متال گیر هم ترکش داخل سر بیگ باس هست ولی میگم مطمئن هستم داخل ۲ توضیح میده خود مونا که چرا نمرده
به علاوه یکی از دوستان اشاره کرده بود که خواهر دو قلو‌ داره، من سرچ کردم اونم درست هست احتمال داره خواهرش داخل ۱ کشته شده خودش نبوده

آخرین ویرایش:

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
والا من خیلی وقت پیش بازی کردم ولی مطمئنم داخل ۲ توضیح داده شد که چرا نمرده، فکر کنم تیر از کنار مغزش رد شده و اینا، موارد این شکلی هست، داخل متال گیر هم ترکش داخل سر بیگ باس هست ولی میگم مطمئن هستم داخل ۲ توضیح میده خود مونا که چرا نمرده
به علاوه یکی از دوستان اشاره کرده بود که خواهر دو قلو‌ داره، من سرچ کردم اونم درست هست احتمال داره خواهرش داخل ۱ کشته شده خودش نبوده

یادم نیست همچین چیزی گفته باشه در قسمت ۲ (البته من خیلی وقت پیش اونم نسخه‌ی دوبله رو بازی کردم ، و منبع خوبی برای این مسئله نیستم)
ولی هر جوری بخوای حساب کنی، بازگشت مونا در قسمت دوم بیشتر یه باگ داستانی و هندی بازی هست ، بهترین فرصت همینه که تو ریمیک کلن تغییرش بدن تا منطقی شه

Skylar

Gold User
Apr 29, 2015
273
با اینکه وقتی ازم بپرسن بهترین بازی عمرت چی بود بدون فوت وقت میگم مکس پین.
اما تجربه ریمیک اویل ۲ و ۳ باعث شده که برای ریمیک مکس پین زیاد ذوق زده نشم.

حقیقتش اینه که حتی شاهکاری مث مکس پین رو بخوان ریمیک کنن اگر نتونن ابعاد شخصیتی (شخصیتهای غیر از خود مکس) ، داستانی ، گیم پلی و... توسعه بدن و بهش شاخ و برگ درست ندن با استانداردهای امروز همخونی نداره (شخصا همین الان هم بازی اول رو میتونم بازی کنم و نهایت لذت رو ببرم اما مطمئنم توی این نسل از بازیها انتظارات دیگه ای هست)

اما در کل خوشبین هستم که این اتفاقات انجام میشه.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,540
تا آنونس خیلی فاصله داریم و حتی یک کانسپت رسمی هم ازش بیرون نیومده، بنظرم بهتره قبل از بستن پرونده بازی صبر کنید حداقل یه چیزی ازش ببینید
اینکه دوباره مثل قدیم رمدی و راکستار دارن برای ریمیک مکس پین همکاری می کنن خیلی هیجان انگیزه

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
940
نام
Ahmad
اما تجربه ریمیک اویل ۲ و ۳ باعث شده که برای ریمیک مکس پین زیاد ذوق زده نشم.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
یه کم آف تاپیک میشه.ولی ریمیک رزیدنت 2 فوق العاده بود و با حفظ اتمسفر و مدرن کردن گیم پلی کاری کردن که هم کسایی که دو دهه پیش این شاهکار رو تجربه کردن راضی باشن و هم کسانی که اولین تجربشون بود لذت ببرن.رزیدنت سه هم به دو دلیل بیشتر انتقاد وارد شد بهش.یکی بحث کوتاه بودن بازی(حذف بخش مهمی مثل برج ساعت و ...)که با قیمت 60 دلاری ریلیز تطبیق نداشت و دیگری آسون تر شدن بازی با المان Evade.وگرنه اون هم قابل قبول بود.بر عکس ریمیک فاجعه ای مثل مافیا.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
تا آنونس خیلی فاصله داریم و حتی یک کانسپت رسمی هم ازش بیرون نیومده، بنظرم بهتره قبل از بستن پرونده بازی صبر کنید حداقل یه چیزی ازش ببینید
اینکه دوباره مثل قدیم رمدی و راکستار دارن برای ریمیک مکس پین همکاری می کنن خیلی هیجان انگیزه
فکر به اینکه ریمیک خوب بفروشه و راکستار و رمدی برن سراغ ساخت یک نسخه با ادامه داستان مکس پین ۲ با داستان نویسی سم لیک و همون فضا و اتمسفر، مغز سرمو منفجر میکنه...

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,811
خیلی زود این ریمیک معرفی شد بازی که میخواد پنج سال دیگه بیاد تازه ساخت الن ویک ۲ رو تموم کنن بعد نوبت اینه . بهتره بازی ها یه سال قبل عرضه معرفی بشن .
مثل اینه که gta6 سال ۲۰۱۵ معرفی شه ۲۰۲۵ عرضه بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر