Multi Platform Max Payne 1&2 Remake

سازنده
Remedy
تاریخ انتشار
TBA
ناشر
Remedy
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
۲۰۲۲۰۴۰۷_۲۱۲۴۵۷.jpg

ریمیک دو قسمت اول مکس پین در راه کنسول های نسل نهمی و PC

اکانت توییتری رمدی اینترتینمنت، رسما اعلام کرد که با همکاری راکستار، ریمیک مکس پین ۱ و ۲ را عرضه خواهد کرد.

توضیحات بیشتر:
گفته شده که بودجه بازی توسط Rockstar Games تامین میشه و بازی در مرحله کانسپت به سر میبره

بازی با انجین Northlight توسعه داده خواهد شد؛ از این انجین برای ساخت Quantum Break و Control استفاده شده.

ابعاد این پروژه برای رمدی به مانند یک بازی AAA است.

بازی بصورت باندل منتشر خواهد شد.

همچنین بازی برای PS5 و Xbox Series X/S و PC در تاریخی نامعلوم منتشر خواهد شد.

View attachment 251339

اولین واکنش راکستار

"سم هوزر" رییس راکستار گیمز:

"هنگامی که دوستان قدیمی ما در Remedy برای Remake نسخه های اصلی مکس پین به ما مراجعه کردند ما بسیار هیجان زده شدیم. ما از طرفداران بزرگ پروژه های رمدی در این چندسال هستیم و منتظر این ریمیک ها خواهیم بود"

آخرین ویرایش:

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
گفته شده که بودجه بازی توسط Rockstar Games تامین میشه و بازی در مرحله کانسپت به سر میبره

بازی با انجین Northlight توسعه داده خواهد شد؛ از این انجین برای ساخت Quantum Break و Control استفاده شده.

ابعاد این پروژه برای رمدی به مانند یک بازی AAA است.

بازی بصورت باندل منتشر خواهد شد.

همچنین بازی برای PS5 و Xbox Series X/S و PC در تاریخی نامعلوم منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
IMG_20220407_014422_796.jpg

اولین واکنش راکستار

"سم هوزر" رییس راکستار گیمز:

"هنگامی که دوستان قدیمی ما در Remedy برای Remake نسخه های اصلی مکس پین به ما مراجعه کردند ما بسیار هیجان زده شدیم. ما از طرفداران بزرگ پروژه های رمدی در این چندسال هستیم و منتظر این ریمیک ها خواهیم بود"

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
آخ قلبم... من یکی واقعا مردم بعد از این خبر! ریمیک مکس پین یک و دو؟ اوووف انجین نورث لایت، دیوانه کننده س، اصلا باورم نمیشه نصف شبی اونم تو وضعیت بدحالی که داشتم... عجب خبر نابی دمتون گرم، دم بازی سنتر گرم، دم مترجم خبر گرم، دم رمدی و راکستار هم گرم.

خدایا فقط انیمیشن رگ دال دشمنا مثل نسخه قدیم باشه تیر بزنی ده متر توی صحنه آهسته پرت بشن اونطرف 🙌

simplexcomic96

کاربر سایت
Jun 12, 2014
689
ازون خبرا بود که بعدش میتونی با حس رضایت بخوابی و تا صبح خواب خوب ببینی. فقط ریمیکش بگیر نگیر زیاد داره. الان اون کمیکارو چیکار میکنن؟
سم ليك و در و همسايه جاشون بازي ميكنن
توي مستند نسخه كلكتور الن ويك خود سم ليك بيان ميكنه كه از همسايه و فاميل براي ساخت شخصيت هاي نسخه اول استفاده شده

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
ولی احتمالا تاریخ انتشار بازی ۲۰۲۵ به بعد باشه با توجه به استیج فعلی بازی. بخصوص که رمدی الن ویک جدید هم در دست ساخت داره.
اینکه انقدر زود آنونس شده هم در نوع خودش عجیب و جالبه.
ولی خداراشکر راکستار که این ای پی رو ادامه نداد حداقل ریمیکش رو سپرد به اصل جنس و خودش نمیسازه البته قطعا از تجارب راکستار هم استفاده میشه و ناشر بازی هم راکستار خواهد بود دقیقا مثل نسخه های اوریجینال که اول لوگوی راکستار میومد بعدش لوگوی رمدی

View attachment VID_20220407_020237_717.mp4

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
عنوان تاپیک رو دیدم کل بدنم اپیلاسیون شد :lol:
مکس پین ۱ رو همون زمان یه ۲۰-۳۰ باری بازی کردم :D ولی شماره دو رو بنا به دلایلی نتونستم بازی کنم :| همیشه آرزو میکردم ریمیکش رو بزنن که بالاخره زدن :Crying1:

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
واکنش استراوس زلنیک رییس T2 :)) :D

ezgif-5-0ad71d3392.gif

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
از شدت خوشحالی واقعا نمیدونم چی باید بگم. یکم باید به خودم بیام تا بتونم بعد در رابطه با این بازسازی صحبت کنم.

به همه گیمر ها تبریک می گم. خبری بس عجیب، شوکه کننده و به شدت لذت بخش بود.

رمدی و راکستار می نوازند؛ زیبا می نوازند. :x

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر