Mass Effect

شما به این بازی چه امتیازی می دهید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    222

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
من 2 بار اين بازی رو بدون تکسچر تموم کردم!!!!!:cheesygri
چرا اينجوريه؟اين تکسچرا خيلی بدن وقتی جنگ رو تموم کنم تازه لود ميشن!:)
بخاطر موتور بازيه (UE 3.0) ، من تو همه بازيهايي كه موتورش همين UE3.0 هست ديدم اين مشكل رو !
البته ديسك بازي هم بي تاثير نيست ، اگه خوب رايت شده باشه اين مشكل خيلي كم اتفاق ميوفته ، البته لنز درايو هم بايد ريديف باشه!:biggrin1:

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
مشکل فقط به خاطر UE3 هست. یکی از دلایل شکایت silikon knights از EPIC همین دیرload شدن texture ها بود. خدارو شکر اونا دیگه UE3 رو بیخیال شدن و engine خودشونو طراحی کردن. عقلا too human اون مشکلو نداره.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
اقا من ار پی جی باز نیست مبه خواطر همین بهم نخندین
من اوایل بازی اون جایی که میری تو یه پایگاهی که انسان ها و موجودات دیگه هستن و جنگی نیست هستم اون جا تا الان دو تا یار جدید پیدا کردم یکی اون گنده یکی اونیکه ماسک داره بعدش دیگه نمیدونم کجا برم تو همه ی تبقه ها هم گشتم دیگه چیزی پیدا نکردم
لطفا راهنمایی کنید
اها راستی اون جایی که اون زنرو گروگان گرفتن رو هم رد کردم
کوروش جان شما باید اول برو سمت یکی از دستگاه ها که میتونی توسط اون جابجا بشی. گذینه اول سمت بالا رو انتخاب کن. زیر مجموعه داره که نوشته Tower و متاسفانه واژه اولش رو یادم نیست. بعد که منتقل شدی به این قسمت میری به سمت راه پله های که به بالا راه داره ( یعنی ازش بالا بری ) بعد با فرمانده ملاقات میکنی و بعد از جواب دادن و انتخاب چند گذینه و گرفتن یک آچیومنت، شما از طرف کانسُل به عنوان مامور انتخاب میشی ( یه چیزی تو همین مایه ها ). از اینجا به بعد دیگه کارت تو سیتادل تموم میشه و باید بری به ماجراجوئی فضای. دوباره برو به سمت همون دستگاه و حالا گذینه پائینی رو انتخاب کن. زیر مجموعه C sec رو بزن. وقتی رسیدی به اونجا یه اسانسور هست که دقیقا در مرکز این مجتمع قرار گرفته ( دقیقا وسط ) برو تو اسانسور. بعد وارد سفینه میشه. در همین جا دیگه زبونم کف کرد :biggrin1:

مشکل دیگه ای بود، تا جائی که از دستم بر بیاد درخدمتم.

GAME 0VER

کاربر سایت
Nov 29, 2007
395
نام
سعید
سلام
من تو مرحله ی دو گیرم همون شهر فظایی نمیدونم کجا برم خیلی وقته هم گیر کردم اگه یکی کمکم کنه خیلی خیلی ازش ممنون میشم چون من این بازی رو واقعا دوست دارم:love::love::love:
حالا جون من یکی کمکم کنه درست حسابی
قربانه شما
یا حق:love::love:

Lord AGM

کاربر سایت
Nov 26, 2007
334
نام
علی
اقا چرا من هر بازی mass effect میخرم وسط بازی دیگه نمیزاره بازی کنم و از بازی میاد بیرون و میگه دیسک رو پاک کن مشکل از چی هست تا به حال 3 بار خریدم هر 3 بار هم همین بلا سرم امده.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
بخاطر موتور بازيه (UE 3.0) ، من تو همه بازيهايي كه موتورش همين UE3.0 هست ديدم اين مشكل رو !
البته ديسك بازي هم بي تاثير نيست ، اگه خوب رايت شده باشه اين مشكل خيلي كم اتفاق ميوفته ، البته لنز درايو هم بايد ريديف باشه!:biggrin1:

مشکل از UE3.0 نیست فرزندم. مشکل از اینه که بازی از روی DVD لود و stream میشه... مشکل از اینه نه از UE3.0 چون جایی برای کش شدن این اطلاعات نیست برای همین هر دفعه بعد از لود شدن هر مپ باید بره هر تکسچر رو از روی سکتور مورد نظر بخونه و باز کنه.

لطفاً اظهارات کارشناسانه من بعد از این کسی انجام نده!

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
درود

کوروش جان شما باید اول برو سمت یکی از دستگاه ها که میتونی توسط اون جابجا بشی. گذینه اول سمت بالا رو انتخاب کن. زیر مجموعه داره که نوشته Tower و متاسفانه واژه اولش رو یادم نیست. بعد که منتقل شدی به این قسمت میری به سمت راه پله های که به بالا راه داره ( یعنی ازش بالا بری ) بعد با فرمانده ملاقات میکنی و بعد از جواب دادن و انتخاب چند گذینه و گرفتن یک آچیومنت، شما از طرف کانسُل به عنوان مامور انتخاب میشی ( یه چیزی تو همین مایه ها ). از اینجا به بعد دیگه کارت تو سیتادل تموم میشه و باید بری به ماجراجوئی فضای. دوباره برو به سمت همون دستگاه و حالا گذینه پائینی رو انتخاب کن. زیر مجموعه C sec رو بزن. وقتی رسیدی به اونجا یه اسانسور هست که دقیقا در مرکز این مجتمع قرار گرفته ( دقیقا وسط ) برو تو اسانسور. بعد وارد سفینه میشه. در همین جا دیگه زبونم کف کرد :biggrin1:

فریدون جان یه دنیا ممنون :love:
فقط تشکر کافی نبود:love:

mehrdad_

کاربر سایت
Oct 1, 2005
192
درود

سلام
وقتی سوار سفینه میشی چه کار باید کرد؟؟؟؟

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
وسط سفینه رو اگه نگاه کنی یه نقشه فضایی رو میبینی وقتی رسیدی جلوش A رو بزن تا نقشه برات باز بشه...اونجا میتونی مقصدهایی که داری (Feros-Noveria-و یکی دیگه که اسمش یادم نیست :cheesygri) رو ببینی...

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
مشکل از UE3.0 نیست فرزندم. مشکل از اینه که بازی از روی DVD لود و stream میشه... مشکل از اینه نه از UE3.0 چون جایی برای کش شدن این اطلاعات نیست برای همین هر دفعه بعد از لود شدن هر مپ باید بره هر تکسچر رو از روی سکتور مورد نظر بخونه و باز کنه.

لطفاً اظهارات کارشناسانه من بعد از این کسی انجام نده!
میتونین برای این حرفتون یه منبع ارائعه بدین لطفا؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
چرا ؟؟؟

من تازه Mass Effect رو خریدم.می خواستم یه چیزی رو بدونم.وقتی که می خواستم این بازی رو بخرم با یه مشکل عجیب برخورد کردم.هیچ فروشگاهی این بازی رو بهم نمی داد.یکیش بهم گفت که اداره ارشاد نمی ذاره.اون یکی هم داشت بهانه در میاورد که گفتم می دونم مشکل از ارشاده.حالا بهتره اینجا اسم فروشگاهها رو ندم اما همشون از این مشهورا بودن.آخرشم رفتم جنس PLAY BOX گرفتم.واقعا برام یه سواله که چرا ارشاد باید جلوی این بازی رو بگیره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه کسی می دونه لطفا به ما هم بگه.

ps3 man

کاربر سایت
Sep 12, 2007
62
بچه ها تو این بازی مقصد ماموریت ها رو با فلش به آدم نشون میده؟ مثلا مثل assassin یا اینکه باید تو اون مپ بزرگ بگردی پیدا کنی؟
تو kotor نشون نمیداد و دردسر داشت
اینجا چطوریه؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
من تازه Mass Effect رو خریدم.می خواستم یه چیزی رو بدونم.وقتی که می خواستم این بازی رو بخرم با یه مشکل عجیب برخورد کردم.هیچ فروشگاهی این بازی رو بهم نمی داد.یکیش بهم گفت که اداره ارشاد نمی ذاره.اون یکی هم داشت بهانه در میاورد که گفتم می دونم مشکل از ارشاده.حالا بهتره اینجا اسم فروشگاهها رو ندم اما همشون از این مشهورا بودن.آخرشم رفتم جنس PLAY BOX گرفتم.واقعا برام یه سواله که چرا ارشاد باید جلوی این بازی رو بگیره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه کسی می دونه لطفا به ما هم بگه.
به خاطر اینکه اواخر بازی یک صحنه کوچک به اصطلاح غیر اخلاقی داره مثل خیلی از بازی های دیگه ولی انقدر این بازی رو در مورش صحبت کردن الکی بزرگ شده و مسئولین هم فکر کردن در بازیش واقعا خبریه و بازی رو ممنوع کردن.
بچه ها تو این بازی مقصد ماموریت ها رو با فلش به آدم نشون میده؟ مثلا مثل assassin یا اینکه باید تو اون مپ بزرگ بگردی پیدا کنی؟
تو kotor نشون نمیداد و دردسر داشت
اینجا چطوریه؟
این بازی سبکش RPG هست. در بازی های RPG به دلیل اینکه شما در اکثر مواقع در انجام ماموریت ها و کارهایی که انجام می دهید قدرت انتخاب دارید و ترتیب خاصی برای آنها وجود ندارد بنابراین چیزی به شکل فلش که شما را در نقشه راهنمایی کند پیدا نمی کنید. برای انجام ماموریت باید start رو بزنی و بری روی قسمت Journal و توضیح هر quest رو بخونی
البته در بازی هنگامی که به نقطه انجام یک ماموریت برسی مکان یا شخص مورد نظر با یک علامت تعجب زرد رنگ مشخص می شود.
بازی ای مثل Assassin's Creed یک بازی Action/Adventure هست و ماموریت های بازی کاملا مشخص هستند بنابراین از فلش یا کمک هایی به این شکل در بازی استفاده می شه.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
میتونین برای این حرفتون یه منبع ارائعه بدین لطفا؟

I am the proof of my words. that's very obvious, in my opinion. when data cannot be cached anywhere, it has to be loaded again and again. It has nothing to do with the engine. and also Gears of War hadn't much of texture popping, neither R6vegas. either it's a technical glitch or that streaming issue I mentioned, quite frankly I don't know more like a speculation. But I guess when PC version goes gold we can tell if it's a problem with the coding or somethin' else

آخرین ویرایش:

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
پس شما بفرمائید 1. چرا فقط بازیهایی که با UE3 ساخته شدن این مشکل رو دارن؟ 2.به نظر شما silikon knights مریظ بود که به خاطر این مشکلات engine و اینکه EPIC اصلاحشون نمیکرد از epic شکایت کرد؟ و بعد هم engine خودشونو ساختن؟ در صورتی که اگه اینکارو نمیکردن بازیی که 9 سال بود داشتن میساختن بازم 1 سال دیگه عقب نمی افتاد. و اگه silikon knights مریظ بود چرا بعضی کمپانی های دیگه هم که UE3 رو خریده بودن از silikon knights حمایت کردن؟

در ضمن من linkی از این ندارم ولی همون اوایل که sk از epic شکایت کرد یه جا خوندم SK گفته بود هرچی محیت ها بزرگتر میشن این مشکل بیشتر میشه و چون too human محیط هاش خیلی وسیع بوده شدیدا به گرافیک بازی صدمه میزده. اینا هم هرچی به epic گفتن اصلاحش کن epic توجه نکرده.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر