Multi Platform Mass Effect

سازنده
Bioware
تاریخ انتشار
TBA
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S

The-Next-Mass-Effect---Official-Teaser-Trailer.mp4_20211108_022637.583.jpg
...Mass Effect Will Continue

PlatformsTBA
DevelopersBioWare
PublishersElectronic Arts
Release DateTBA

در انتهای مراسم The Game Awards، یک تیزر پخش شد که با جمله‌ی “Mass Effect ادامه خواهد داشت” به پایان رسید و بعد از آن صفحه رسمی استودیو Bioware در توییتر اعلام کرد که قسمت جدید این سری در حال سپری‌کردن مراحل اولیه تولید است. در این تیزر شاهد چندین سیاره و ستاره در طول کهکشان بودیم و حتی صدای Reaperها هم شنیده شد. سپس شاهد کوهنوردی یک شخصیت کلاه دار در آب و هوای برفی بودیم که تیکه‌ای از زره N7 را پیدا کرد. این شخصیت از نژاد Asari است و شباهت زیادی به Liara دارد. مایکل گمبل، کارگردان پروژه‌های Bioware، با انتشار توییتی به طرفداران گفته است که رازهای زیادی در این تیزر نهفته است و باید به آن با دقت گوش بدهند ادامه...

تیزر معرفی :

آخرین ویرایش:

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
927
نام
کیوان
گث ها تو جنگ بودن عملا با نژاد های دیگه. چطور ممکنه جزو نژاد های اندرومدا باشن؟ و اینکه خب تو پروژه اندرومدا ندیدیمشون دیگه تو خود بازی.
نه واقعا هرچیزی ممکن نیست به نظرم. تو پایان destroy به وضوح نابودی گث هارو دیدیم. و همینکه اینجا هستن، نشون دهنده اینه که اون پایان کنن نیست.

مهم نیست کدوم پایان محبوب تره. مهمه کدوم پایان بیس بهتری برا ادامه داستان میتونه باشه. پایان destruction مبنای خیلی جنریکی برا ادامه داستانه ولی تو control خیلی مسیر های جالبی میشه رفت.

تو هر ۳ پایان قطعا کلی جسد ریپر از جنگ به جا مونده.

و اینکه موارد دیگه ای هم گفتم بالاتر که چرا به نظرم control رو کنن گرفتن.
یک تئوری که اخیرا اومده اینه که Mysterious Benefactor همون Geth ها هستن اگر این تئوری درست باشه Geth ها ممکنه زودتر از بقیه به Andromeda رفته باشن و اصلا بعید نیست اینطوری برگردن.
این ویدیویی هست که در مورد دلایلی که Geth ها میتونن پشت سفر به آندرومدا باشن رو توضیح میده:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
یک تئوری که اخیرا اومده اینه که Mysterious Benefactor همون Geth ها هستن اگر این تئوری درست باشه Geth ها ممکنه زودتر از بقیه به Andromeda رفته باشن و اصلا بعید نیست اینطوری برگردن.
این ویدیویی هست که در مورد دلایلی که Geth ها میتونن پشت سفر به آندرومدا باشن رو توضیح میده:

اگه این باشه میتونه جالب باشه گرچه برا mysterious benefactor امیدوار بودم راز عجیب تری پشتش باشه :)

• Like
Reactions: ArMaN458

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
روی اپ اکس باکس ویندوز کل مس افکت‌ها اومدن روی صفحه اصلی و به شدت برای نصب مجدد وسوسه کننده هستن.

دارم وسوسه میشم ME3 رو یه بار دیگه برم و یه فرصتی هم به آندرومدا بدم.
من سالی ۱ بار ۳گانه رو میرم کامل و هر بار حال میده.😁
اندرومدا رو ولی بعد ۲ باری که چند سال پیش تموم کردم، چند ماه پیش خواستم برم. نتونستم.

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
چه عجب بعد از نزدیک 4 سال یه کوفتی اومد از بازی بالاخره :D
حتی از GTA هم بیشتر منتظر این لامصبم :D
هر سال موقع روز مس افکت اتفاقا یه ارتی، فایل صوتی چیزی میدن.
و توش هینت های خوبی داره‌.
اتفاقا شیوه مارکتینگ هوشمندانه و خوبی داره با توجه به اینکه هنوز خیلی فاصله داریم از عرضه

SIMPLE

کاربر سایت
Jun 14, 2020
346
من سالی ۱ بار ۳گانه رو میرم کامل و هر بار حال میده.
دقیقا منم از چهار پنج سال پیش سالی یک بار حداقل باید این سه گانه رو بازی کنم .
و اتفاقا برعکس خیلی از فنا من نسخه سوم رو بیشتر از همه دوست دارم . اینکه همه کاراکترای بازی در اختیار روایت داستانن و کلا بازی بر خلاف نسخه دوم که کاراکتر محوره اینجا داستان محور میشه رو بیشتر میپسندم .

اگه بخوام پایان محبوبم رو بگم خب کنترل رو بیشتر دوست دارم ولی هنوز نمیدونم کدوم پایان کنونه .

• Like
Reactions: mobin.hb96

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
دقیقا منم از چهار پنج سال پیش سالی یک بار حداقل باید این سه گانه رو بازی کنم .
و اتفاقا برعکس خیلی از فنا من نسخه سوم رو بیشتر از همه دوست دارم . اینکه همه کاراکترای بازی در اختیار روایت داستانن و کلا بازی بر خلاف نسخه دوم که کاراکتر محوره اینجا داستان محور میشه رو بیشتر میپسندم .

اگه بخوام پایان محبوبم رو بگم خب کنترل رو بیشتر دوست دارم ولی هنوز نمیدونم کدوم پایان کنونه .
دقیقا ۳ بهترینه. بهترین داستان و روایت و گیم‌پلی. بهترین اتمسفر. بیشترین صحنه های خاطره انگیز.😁

بعد ۳ هم تازه ۱ قرار میگیره برا من.
بعد ۲.

گرچه نهایتا هر ۳ تا شاهکاره. حتی اندرومدا هم خیلی خوبه.

stv

کاربر سایت
Jan 20, 2015
129
نام
soheil
نمیخام زیاد منفی باشم ولی به نظر نمیاد اوضاع BioWare جالب باشه فکر می کنم سرنوشت این فرانچایز به شدت گره خورده به شرایط DA: Dreadwolf که اونم ۲۰۱۸ معرفی شده ولی هنوز معلوم نیست دقیقا کی میدن بیرون با توجه به گندی که سر عرضه andromeda هم زدن یکم آدم بدبین میشه از اون طرفم BG3 به شدت توقع آدمو بالا برده حالا اینکه dreadwolf کی بیاد و از اونطرف موفقم باشه یکم آدمو بدبین می کنه فکر می کنم اگه fail شه کلا BioWare دیگه نتونه این سری جون سالم در ببره

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
وقتی بقیه نژاد ها تونستن آرک بسازن، قطعا Geth ها هم میتونستن بسازن، و با توجه به اینکه لایف ساپورت لازم ندارن، خیلی خیلی راحت تر میتونن برن کهکشان دیگه، کل سختی این قضیه برای اورگانیک ها اینه که تو طول مسیر نمیرن بر اثر موارد بسیار زیادی که ممکنه یکیش کار نکنه، مثلا hibernate خراب بشه درست طرف رو بیدار نکنه و تمام.
این چیز ها برای Geth محدودیت نداره راحت سوار میشن و میرن،در کل منظورم اینه اگه نژاد های دیگه تونستن برن Geth ها از همه راحت تر میتونن برن.
مورد بعد اینکه دی ال سی کوارین اندرومدا هم کنسل شد، من حاظرم سر کل‌ زندگیم شرط ببندم تو اون دی ال سی Geth هارو هم نشون میدادن که اومدن اندرومدا.
چیزی هم که میگی داخل Destruction کل Geth ها نابود میشن درسته ولی کل Geth های راه شیری، اگه طبق فرضیه من Geth ها بخش اندکیشون هم رفته باشه اندرومدا وقایع تریلوژی روشون تاثیر نداره.
قضیه جسد هم بله داخل هر سه اندینگ جسد ریپر هست، ولی وقتی اومدن جسد رو نشون دادن میتونه اشاره به destruction باشه، برای کنترل میتونستن ریپر کنترل شده نشون بدن داشته باشه اونجا بچرخه کمک کنه یه کاری کنه بالاخره.
خلاصه به نظرم یکم زوده که فاتحه اندینگ محبوب پلیر ها رو بخونی.
فارغ از اینکه چه پایانی رو کنن بگیرن یا نگیرن، اینکه برا سه گانه قبلی که فکر می‌کردیم پایان داستانه چه پایانی رو ترجیح بدیم، فرق داره با حالت فعلی که چه پایانی دوست داریم بیس بازی بعدی باشه.
منم destroy رو دوست داشتن برا حالت اول ولی جنریک ترین بیش ممکن برا ادامه داستان میتونه باشه.
برعکس کنترل که خیلی متفاوته و خیلی قشنگ میتونه خود شپرد رو وارد داستان کنه مجددا.

نهایتا خب اینا همه گمانه زنی ذهنی بود. شاید درست باشه یا نباشه ولی خب دلیلی فعلا برا باور بهشون نیست‌.

ولی چیزایی که من گفتم بر اساس هینت های مستقیم اطلاعاتی بود که تا الان دادن. حدس نزدم چیزی رو.

• Like
Reactions: pvt.miller

SIMPLE

کاربر سایت
Jun 14, 2020
346
فارغ از اینکه چه پایانی رو کنن بگیرن یا نگیرن، اینکه برا سه گانه قبلی که فکر می‌کردیم پایان داستانه چه پایانی رو ترجیح بدیم، فرق داره با حالت فعلی که چه پایانی دوست داریم بیس بازی بعدی باشه.
منم destroy رو دوست داشتن برا حالت اول ولی جنریک ترین بیش ممکن برا ادامه داستان میتونه باشه.
برعکس کنترل که خیلی متفاوته و خیلی قشنگ میتونه خود شپرد رو وارد داستان کنه مجددا.

نهایتا خب اینا همه گمانه زنی ذهنی بود. شاید درست باشه یا نباشه ولی خب دلیلی فعلا برا باور بهشون نیست‌.

ولی چیزایی که من گفتم بر اساس هینت های مستقیم اطلاعاتی بود که تا الان دادن. حدس نزدم چیزی رو.
اصلا بیان پایان چهارم refusal رو کنون کنن . :D :))

stv

کاربر سایت
Jan 20, 2015
129
نام
soheil
یه شایعه ای اومده که بازی میره برای ۲۰۲۹ :|
با توجه به لیک شدن تاریخ تابستون ۲۰۲۴ واسه عرضه dreadwolf اگر موفق باشه بعیده بره واسه 2029 شاید 2027 یا 2028 منطقی باشه
راستی چرا Dreadwolf تاپیک نداره؟
هم تاریخ انتشارش لیک شده هم یه گیم پلی لیک شده
یکی از دوستان آشنا با gray warden تاپیکشو بزنه هیتامونو واسه هک اند اسلش شدن بازی ببریم اومجا>:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر