Mass Effect - PC Thread

خب دیدم برای این بازی مهم کسی تاپیک نزده گفتم من تاپیکو بزنم و یه سری اطلاعات براتون بزارم
همون طور که میدونید تو ساخت این نسخه Demiurge Studio هم به BioWare کمک میکنه و ساخت نسخه PC تقریبا از اواخر تکمیل نسخه 360 شروع شده
این دو شرکت سعی دارند که بازی را با خصوصیات PC مطابقت دهند به طوریکه تجربه اصلی آن را حفظ کنند.

Mass Effect نسخه PC دارای : third command برای دسترسی داشتن به اعضای تیم به طور جداگانه , سیستم inventory جدید , کنترل های قابل تغییر و minigame جدید خواهد بود.
2z53y8k.jpg

masseffect_pc_02_172x129.jpg
masseffect_pc_03_172x129.jpg
masseffect_pc_04_172x129.jpg
masseffect_pc_06_172x129.jpg
masseffect_pc_07_172x129.jpg
masseffect_pc_01_172x129.jpg

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
میگم کسی این بازیو توی ویستا اجرا کرده مال من اجرا نمیشه یعنی هنوز نرفته توی بازی stopped working میده بازی مال شرکت DC هستش مال این شرکت مشکل داره یا....

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
این هم مانند تمام بازی های UE3 (ملقب به خز!)
وقتی بازی می کردم نمی دونم چطور یه حسی بهم اینو گفت! قبلا نمی دونستم :cheesygri (شدت خزیته این موتور)
میگم کسی این بازیو توی ویستا اجرا کرده مال من اجرا نمیشه یعنی هنوز نرفته توی بازی stopped working میده بازی مال شرکت DC هستش مال این شرکت مشکل داره یا....
من اجرا کردم و مشکلی نداره
چرا گرافیک محیط بازی اینقدر مسخره بود؟
چطور بودش ؟!!
---------------------------
می گم چه وضعشه چند تا Dialog میاره انتخاب کنم وقتی انتخاب کنم همه چی میگه بجز اون! (در بیشتر موارد)
هرچی هم بازی می کنم حس RPG بودنش به من القا نمیشه ...

eshqami

کاربر سایت
Dec 17, 2007
81
سلام به برو بچ بازي سنتر لطفا سيو گيم كامل اين بازي را بزارين ممنون تون ميشم اگه هم كاملشو ندارين هر كدوم كه از مرحله سوم رد كردين سيوش را بزارين ممنون

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
کجا این بازی رو می فروشه؟؟؟؟؟
لطفا آدرس یه جای معتبر رو بدید که برای شهرستانها هم بفرسته
west که بازی رو نمیاره :cheesygri

eshqami

کاربر سایت
Dec 17, 2007
81
سلام به برو بچ بازي سنتر لطفا سيو گيم كامل اين بازي را بزارين ممنون تون ميشم اگه هم كاملشو ندارين هر كدوم كه از مرحله سوم رد كردين سيوش را بزارين ممنون

جون مادرتون جواب ما را هم بدين بد جوري گير كردم!

sadegh86

کاربر سایت
Sep 13, 2007
12
سلام...من یه سوال دارم اگه بتونین جوابمو بدین...:love:

الان توی mass effect چه سالیه؟چون توی یکی از قسمت های بازی شنیدم The Reeper ها 50000 سال(یا یه همچین چیزی) پیش حمله خودشونو آغاز کرده بودن...با این حساب حتما باید الان سال 1000000 یا یه همچین چیزی باشه..:-"

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
سلام...من یه سوال دارم اگه بتونین جوابمو بدین...:love:

الان توی mass effect چه سالیه؟چون توی یکی از قسمت های بازی شنیدم The Reeper ها 50000 سال(یا یه همچین چیزی) پیش حمله خودشونو آغاز کرده بودن...با این حساب حتما باید الان سال 1000000 یا یه همچین چیزی باشه..:-"
نه!
اين ريپر ها هر 50000 سال حمله ميکنن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر