Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
سلام
دوستان این بازی چند ساعت گیم پلی داره فقط ماموریتهایه اصلا هرچی میرم تمام نمیشه که!
فقط ماموریت های اصلی بخوای بری خیلی طول نمی کشه شاید حدود 15 ساعت ولی نباید این کارو بکنی چون آخرش Endingهای بی خود می بینی.

arash_a59

کاربر سایت
Feb 10, 2011
188
دوستان یکی میتونه بگه اینجا رو چجوری باید رد کرد؟!
اینجا جایی هست که یه بمب هست و ما باید ازش دفاع کنیم، دو تا ازون زنهای مخوف وارد میشن خیلی تلاش کردم اما کشته نشدند اینم عکس
http://s2.picofile.com/file/7339882468/001.jpg
و چقدر دیگه مونده بازی تموم شه؟

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
اینجا جایی هست که یه بمب هست و ما باید ازش دفاع کنیم، دو تا ازون زنهای مخوف وارد میشن خیلی تلاش کردم اما کشته نشدند اینم عکس
اگه اینجا همون مرحله مربوط به سامارا و دختراش هست که باید انقدر همرو بکشی تا دیگه نیان، اون دو تا زنارم باید بکشی،
تا آخر بازی هم راه زیاده

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
نام
مصطفی
سلام آقا آرش گل.ببین اینجا همون اول که این عقب افتاده ها میان تو (همون بدبختایی که با 4 تا تیر ولو میشن.اسمشون رو بلد نیستم)اول خودت و هم تیمیات باید اونارو از بین ببری.یعنی باید بهشون فرمان بدی که هر کدوم یکی رو بکشه.این آسونه.میرسیم به زنا که هی خیر سرشون جیغ میکشن.اونا رو باید پشت دیوار قایم بشی و از دور بزنیشون.از فاصله نزدیک یه ضربه که بزنن همه عمرتو میبرن.باید دوباره به هم تیمیت دستور بدی که بهشون شلیک کنن بعد خودت میری پشت دیوار ها قایم میشی و در عین حال شلیک میکنی.(این زنا یه چیزی پرت میکنن که وقتی بهت میخوره عمرتو نابود میکنه ولی اگر پشت دیوار باشی به دیوار برخورد میکنه)
به نظر من این قسمت ساده بود وقتی جلوتر رفتی به مراتب سخت تر میشه.موفق باشی

arash_a59

کاربر سایت
Feb 10, 2011
188
سلام آقا آرش گل.ببین اینجا همون اول که این عقب افتاده ها میان تو (همون بدبختایی که با 4 تا تیر ولو میشن.اسمشون رو بلد نیستم)اول خودت و هم تیمیات باید اونارو از بین ببری.یعنی باید بهشون فرمان بدی که هر کدوم یکی رو بکشه.این آسونه.میرسیم به زنا که هی خیر سرشون جیغ میکشن.اونا رو باید پشت دیوار قایم بشی و از دور بزنیشون.از فاصله نزدیک یه ضربه که بزنن همه عمرتو میبرن.باید دوباره به هم تیمیت دستور بدی که بهشون شلیک کنن بعد خودت میری پشت دیوار ها قایم میشی و در عین حال شلیک میکنی.(این زنا یه چیزی پرت میکنن که وقتی بهت میخوره عمرتو نابود میکنه ولی اگر پشت دیوار باشی به دیوار برخورد میکنه)
به نظر من این قسمت ساده بود وقتی جلوتر رفتی به مراتب سخت تر میشه.موفق باشی
سلام بر داداش خودم
ممنون از راهنماییت.

ghost dog

کاربر سایت
Aug 11, 2011
141
نام
Гитлер, Адольф
سلام دوستان من تو مرحله ی Priority: Rannoch گیر کردم اونجا که یا باید Geth هارو نجات بدی یا quarian هارو .به نظر شما کدوما انتخاب کنم . در ضمن اون گزینه ی سوم هم برام نیمده چون فکر کنم Reputation کمه .دیگه راهی نیست که برگردم این Reputation زیاد کنم؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام دوستان من تو مرحله ی Priority: Rannoch گیر کردم اونجا که یا باید Geth هارو نجات بدی یا quarian هارو .به نظر شما کدوما انتخاب کنم . در ضمن اون گزینه ی سوم هم برام نیمده چون فکر کنم Reputation کمه .دیگه راهی نیست که برگردم این Reputation زیاد کنم؟
قدرت نظامی هر دو طرف یکی‌ هست، اون گزینه سوم هم فقط وقتی‌ میاد که سیو شماره قبل رو داشته باشین و سری قبل بین Legion و Tali دوستی‌ برقرار کرده باشین.

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
یعنی یه بازی تا چه حد میتونه حوصله سر بر و تکراری باشه من که هر وقت خواستم بشینم بازی کنم بعد از 15 دقیقه پشیمون شدم هنوز هم هی بازی جدید اومده نتونستم برم سرش تمومش کنم

اصلا حال نمیده

arash_a59

کاربر سایت
Feb 10, 2011
188
دوستان یکی بگه اینجا چیکار کنم و چقدر دیگه این بازی تمومه ، دیگه حووووووووووووووصلمووو این بازی سر برده
نمیدونم کسانی که میگن داستان این بازی عالیه همگی IELTS 7 به بالا هستن؟!
اونجا هست که باید با این یارو Kai Leng بجنگی همون یارو عینکیه که شمشیر داره، این بی پدر رو چجور میشه کشت؟ بعد از اینجا تا آخر بازی چقدر راه مونده؟؟؟؟؟؟

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
نام
مصطفی
دوستان یکی بگه اینجا چیکار کنم و چقدر دیگه این بازی تمومه ، دیگه حووووووووووووووصلمووو این بازی سر برده
نمیدونم کسانی که میگن داستان این بازی عالیه همگی IELTS 7 به بالا هستن؟!
اونجا هست که باید با این یارو Kai Leng بجنگی همون یارو عینکیه که شمشیر داره، این بی پدر رو چجور میشه کشت؟ بعد از اینجا تا آخر بازی چقدر راه مونده؟؟؟؟؟؟
سلام دوست عزیز

شما تقریبا اواخر بازی هستید و وقتی این یارو رو کشتید فکر کنم 15 تا 25 دقیقه به پایان بازی مونده باشه.(البته من خیلی وقت پیش تمومش کردم و دقیق یادم نیست).
در مورد این یارو اول اینکه نباید بذاری بهت نزدیک بشه.چون یه شمشیر که بهت میزنه کله عمرت رو میبره.البته وقتی شمشیر میزنه یه دکمه رو میزدم که طرفو پرت میکرد کنار.دقیق یادم نیست چیه.سعی کن اسلحه ای رو دست بگیری که بیشترین تاثیر رو روش داشته باشه .وقتی رفته دور واستاده و یارهای کمکیش میان پایین اول اونا روبزن.فکر کنم دو یا سه تا از اونا رو بزنی دوباره شروع میکنه به حرکت و میاد طرفت.(بهتره که یاراش مرده باشن چون مدام تیر میزنن و رو اعصابن.من اینجوری تمومش کردم.اینو هم بگم که این مرحله خیلی رو مخه.خودم ده بار بیشتر رفتم تا تونستم شکستش بدم.موفق باشی

arash_a59

کاربر سایت
Feb 10, 2011
188
سلام دوست عزیز

شما تقریبا اواخر بازی هستید و وقتی این یارو رو کشتید فکر کنم 15 تا 25 دقیقه به پایان بازی مونده باشه.(البته من خیلی وقت پیش تمومش کردم و دقیق یادم نیست).
در مورد این یارو اول اینکه نباید بذاری بهت نزدیک بشه.چون یه شمشیر که بهت میزنه کله عمرت رو میبره.البته وقتی شمشیر میزنه یه دکمه رو میزدم که طرفو پرت میکرد کنار.دقیق یادم نیست چیه.سعی کن اسلحه ای رو دست بگیری که بیشترین تاثیر رو روش داشته باشه .وقتی رفته دور واستاده و یارهای کمکیش میان پایین اول اونا روبزن.فکر کنم دو یا سه تا از اونا رو بزنی دوباره شروع میکنه به حرکت و میاد طرفت.(بهتره که یاراش مرده باشن چون مدام تیر میزنن و رو اعصابن.من اینجوری تمومش کردم.اینو هم بگم که این مرحله خیلی رو مخه.خودم ده بار بیشتر رفتم تا تونستم شکستش بدم.موفق باشی
ممنون ولی
کلی با افرادم بهش تیر زدیم تا اینکه وارد یه دمو شد (یارو نمرد) بر عکس توی دمو زد مارو لت و پار کرد و با یه سفینه رفت!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر