Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

آهان ترسیم یه لحظه!:دی

به هر حال...
با همون کرتز اگه زیادی خوب صحبت کنم و احیانا G@y بشم, بعد رابطه منو اشلی بهم میخوره؟! نمیخوام اشلی رو از دست بدم!:(

اصلا فکر نکنم بتونی با یه مرد تو بازی کاری بکنی . (چون غیر اخلاقیه ) من با همه خوب حرف می زنم ، با کرتز هم همینطور ولی چیزی نشد و ارتباطم با اشلی هم خوب بود و همش بهش سر می زدم ولی یه اشتباهی کردم .
یه جای بازی سوتی دادم اشلی رو کشتم ، تو این کار رو نکن . :d

آره اون کلآ هرچی بود (که همون هوش مصنوعی بهترین نظریه هست) تونسته ذهن Shepard رو بخونه و این پسره رو جلوش بیاره ! :دی ولی کاش میشد بعد از 100 ساعت فهمید این Catalyst و Reaper ها از کجا اومدن ! چون بعیده دیگه توی نسخه های بعدی داستان در مورد Reaper ها باشه ، مگر اینکه داستان در مورد پیدایش اینا باشه. بعد خیلی دوست داشتم یه Reaper اعظم (مثل Sovereign و Harbinger) هم توی ME3 باشه که صداش رو زیاد بشنویم یا باهامون صحبت کنه و اینا ! :دی فقط یه Reaper بدبختی بود که موقع مرگ چرت و پرت گفت و مُرد ! :دی

آخه خیلی ضایع هست ! :دی هی نژادهای بدبخت زحمت بکشن و رشد کنن و آخرش منهدم بشن ! :دی اصلآ مگه این Reaper ها و صاحبشون وکیل وصی ملت هستن که براشون تصمیم میگیرن و این طوری هم از تصمیمشون دفاع میکنن ؟! :دی

خب کل کهکشان به این Mass Relay ها وابسته بودن ! اگه اینا نباشن مسافرت هاشون خیلی بیشتر طول میکشه و شاید وسط راه پیر بشن ! :دی ولی حالا این مورد به نظرم زیاد مشکلی نداره و قابل قبوله در کل ! :دی

رفتم دو تا پایان دیگه رو هم دیدم. باز صد رحمت به پایان سمت راست (از بین رفتن Reaper ها)
توی پایان وسطی که رسمآ حالت کمدی داشت ! :دی همه چیز (از برگ درخت ها تا Joker و EDI) و در کل همه موجودات تبدیل شدن به ترکیبی از زنده و مصنوعی ! خیلی خنده دار بود ! :دی
پایان سمت چپ باز یه کمی بهتر بود ولی اینم عجیب بود که یه گله Reaper برای تکمیل چرخه 50 هزار ساله این همه زحمت بکشن و بیان و آخرش مثل حیوانات رام شده بلند بشن برن !! :دی

چقد زود دارم جواب میدم !:d

همونجوری که قبلا گفتم پایان بازی به خیلی از سوالا جواب داد و 100000 تای دیگه بوجود اورد .:d بنظر من اینا یکاری کردن که جا واسه یک نسخه دیگه هم باشه یا شایدم DLC . اینجوری که بازی تموم شد بهیچ وجه قابل قبول نیست . در مورد ریپر اعظم هم موافقم باهات اون ابهتی که Sovereign تو 1 داشت هیچکدوم از این زپرتی ها نداشتن .:d ولی اینجوری بنظرم حس تنهایی و جو بازی بهتر نمایان میشه . نشون میده که ریپر ها فقط برای کشت و کشتار اومدن نه برای حرف زدن و اینجور چیزا .

در مورد دفاع کردن از عملشون که هر کی باشه همین کارو میکنه . در این مورد میتونم بگم که اون نژاد پیشرفته ای که Catalyst و ریپر هارو ساختن طرز فکرشون اینطوری بود یا محیط اون موقع اینجوری بود که اینا این تصمیمو گرفتن . یا شایدم کرم داشتن نمیخواستن هیچکس به تکنولوژی ای که اینا رسیدن برسه !:d

دوستان چندتا سوال :

1- همون ابتدای شروع بازی 3 تا گزینه داشت ! Action و ... ! یادم نیست ! اینا چی بودن !؟ :دی

2- کشتن این مخلوقات خیلی سخته !! فک کنم الان توی مریخم :دی وقتی که آسانسور افقی ـه رو سوار میشی و میرسی به اونطرف ( با 2 تا خانوم دیگه :دی ) من هرچی تلاش میکنم آخرش میمیرم :دی سخته !! کمک بدید چجوری بکشم دشمنان رو

با تشکر

و باز با تشکر :دی

دوستان چندتا سوال :

1- همون ابتدای شروع بازی 3 تا گزینه داشت ! Action و ... ! یادم نیست ! اینا چی بودن !؟ :دی

2- کشتن این مخلوقات خیلی سخته !! فک کنم الان توی مریخم :دی وقتی که آسانسور افقی ـه رو سوار میشی و میرسی به اونطرف ( با 2 تا خانوم دیگه :دی ) من هرچی تلاش میکنم آخرش میمیرم :دی سخته !! کمک بدید چجوری بکشم دشمنان رو

با تشکر

و باز با تشکر :دی
اگه برات خیلی سخته میتونی درجه ی سختی بازی رو تغییر بدی!

هیتلر هم به پایان بازی معترض شد ! =)) =)) =)) (تموم نکردین نبینین !)
اینم در مورد پایان بازی که فکر میکنم برای خیلی ها اتفاق افتاده ! :دی (مخصوصآ اونایی که از اولین نسخه بازی رو 100% کردن و باهاش در ارتباط بودن)

آخرین ویرایش:
اصلا فکر نکنم بتونی با یه مرد تو بازی کاری بکنی . (چون غیر اخلاقیه ) من با همه خوب حرف می زنم ، با کرتز هم همینطور ولی چیزی نشد و ارتباطم با اشلی هم خوب بود و همش بهش سر می زدم ولی یه اشتباهی کردم .
یه جای بازی سوتی دادم اشلی رو کشتم ، تو این کار رو نکن . :d
البته بعضی دوستان میگند به همچین چیزی تو بازی برخوردند.
نمیدونم واسه چی حتی تو فروم های خارجی هم صحبت از G@y بودن اون دو نفر کردند.

نیازی نبود این متن رو تو اسپویل قرار بدم ولی خوب گذاشتم یه موقع مشکلی پیش نیاد.

دوستان من دیروز رفتم بازی رو گرفتم ولی وقتی بازی رو اجرا می کنم می گه Clean disk ... ولی هیچ پیغام آپدیتی برا داشبرد نداد من کنسول رو فکر کنم سر GeOW 3 بود آپدیت کردم الان هم باید ببرم برا آپدیت کنم فریمور رو ؟

منم بازی رو شروع کردم.دویدناش خیلی ضایعه در حد دو نسله قبله.ولی اینکه مستقیم میرفت تو گیم پلی و از گیم پلی میرفت تو کاتسین خیلی قشنگ بود.

یه سوال من توی2 به اشلی خیانت کردم الان رو ارتباطم با اشلی اثر میزاره یا نه؟

دوستان من دیروز رفتم بازی رو گرفتم ولی وقتی بازی رو اجرا می کنم می گه Clean disk ... ولی هیچ پیغام آپدیتی برا داشبرد نداد من کنسول رو فکر کنم سر GeOW 3 بود آپدیت کردم الان هم باید ببرم برا آپدیت کنم فریمور رو ؟

احتمالا دیسکی که گرفتین برای ال تی3 هست و دستگاه شما ال تی2.که باید فیرمویر دستگاهتون رو عوض کنین.

سوال:
دوستان مرحله Rannoch همونی که میریم تا بیس گت رو نابود کنیم.اخر مرحله لیجن میگه میخواد کد رو اپلود کنه اما xen(همونی که صدای شهره اقداشلو داره.اسمش همین بود دیگه؟؟:دی) میگه این باعث کشته شدن کوارین ها میشه.من اول انتخاب کردم که کد رو لیجن اپلود کنه اما تا 40 درصد رفتو منصرف شدم و نزاشتم اپلود کنه و باعث کشته شدن لیجن و گت ها شد اما کوارین ها زنده موندن.حالا من میخوام بدونم انتخاب درستی کردم؟ اگه میزاشتم لیجن کد رو اپلود کنه باعث از بین رفتن نسل کوارین ها میشد؟ اخه به قول اشلی نمیشه یه نزاد اورگانیک رو به خاطر ماشین ها نابود کرد.دوستان اگه اون یکی گزینه رو انتخاب میکردم و کد اپلود میشد هم گت و کوارین ها زنده میموندن؟؟ زود جواب بدین خواهش که اگه اینجوریه من اون مرحله رو دوباره برم.
با تشکر بی کران!:دی

آخرین ویرایش:
سوال:
دوستان مرحله Rannoch همونی که میریم تا بیس گت رو نابود کنیم.اخر مرحله لیجن میگه میخواد کد رو اپلود کنه اما xen(همونی که صدای شهره اقداشلو داره.اسمش همین بود دیگه؟؟:دی) میگه این باعث کشته شدن کوارین ها میشه.من اول انتخاب کردم که کد رو لیجن اپلود کنه اما تا 40 درصد رفتو منصرف شدم و نزاشتم اپلود کنه و باعث کشته شدن لیجن و گت ها شد اما کوارین ها زنده موندن.حالا من میخوام بدونم انتخاب درستی کردم؟ اگه میزاشتم لیجن کد رو اپلود کنه باعث از بین رفتن نسل کوارین ها میشد؟ اخه به قول اشلی نمیشه یه نزاد اورگانیک رو به خاطر ماشین ها نابود کرد.دوستان اگه اون یکی گزینه رو انتخاب میکردم و کد اپلود میشد هم گت و کوارین ها زنده میموندن؟؟ زود جواب بدین خواهش که اگه اینجوریه من اون مرحله رو دوباره برم.
با تشکر بی کران!:دی
نمیدونم الان هم بدردت میخوره یا نه ولی:
بستگی داره. اگه Paragonـت به اندازه کافی بالا باشه، آپلود شدن اون کد باعث برقراری صلح بین Geth و Quarian میشه. اگه نباشه، Geth ها میزنن Quarian ها رو به اف میدن:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or