Mass Effect 3 | PC (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

me3.jpg

Developer : Bioware
Publisher : EA Games
Genre : RPG
Release Date : Holiday 2011​

“Two million dead by the first day. Another 7 million by the end of the first week.”

بازگشت فرمانده شپرد به زمین !!!

دیشب در یکی از به یاد ماندنی ترین لحظات VGA 2010 سوکین قسمت از عنوان بی نظیر شرکت فوق العاده ی Bioware یعنی MASS EFFECT 3 معرفی شد.

طبق اطلاعات اندک فعلی بازی در زمین و در لندن جریان خواهد داشت زیرا Reaper ها با پیدا کردن زمین هدفی جز نابودی آن ندارند...

با توجه به سبک بازی و داستان محور بودن سری بازی های Mass Effect، هر گونه صحبت، سوال، جواب و ... در مورد داستان و مراحل بازی، حتما داخل اسپویلر قرار داده شود. با افرادی که این قانون را رعایت نکنند به شدت برخورد خواهد شد.

Last edited by a moderator:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
اتفاقا منم 3 گانه رو بازی نکرده بودم تا یکماه پیش نشستم پاش و از اون موقع 3 بار 3 گانه رو تموم کردم:Dتا قبل این بهترین بازی تاریخ برام ویچر 3 بود ولی الان 3 گانه راحت جاش رو برام گرفته. فقط شدیدا توصیه میکنم ساید میشنها رو بری و همه منظومه ها و سیارات رو اسکن کنی روی میلیتاری پاورت تاثیر داره و اونم روی یکی از پایانهای بازی.
ببین شدیدا خوبه بازی، و نکته ی مثبت اینکه اینقدر خوب این انتخاب ها روی روند داستان و دیالوگ ها تاثیر داره که ادم کوچکترین حرکتی که میخواد بزنه با ترس و دلهره است که مبادا عاقبتش چی میشه و این یعنی بازی واقعا روی این مورد عالی عمل کرده.
تقریبا مشخصه که ساید کوئست ها تاثیر داره ولی خب واقعا بعضی هاشون اصلا مشخص نیست باید چیکار کنی. سیاره ها هم دارم اسکن میکنم تا حد توان :D
بر خلاف نظر جفتتون به نظرم از سه گانه فقط ME1 و ME2 شاهکار بودن. ME3 تا اواسط واقعا جوری بود که و موهای تن آدمو مور مور میکرد ولی خب نیمه دومش چنگی به دل نمیزد.
دنیای مس افکت اونقدر عالی توی یک پایه گذاری شد و با قسمت دوم گسترش پیدا کرد که بنظرم فقط کافی بود توی قسمت سوم داستان رو درست پیش ببرن و تمومش کنن، که تا اینجا هم داستان واقعا خوب پیش رفته. تنها نکته ی منفیش چینش سایدکوئست هاست که درهم برهمه و خیلی از موقعیت ها رو دارم از دست میدم که داره اعصابمو خورد میکنه. یکی دوتا شخصیت های نچسب هم داره مثل کورتز و جیمز.

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
ببین شدیدا خوبه بازی، و نکته ی مثبت اینکه اینقدر خوب این انتخاب ها روی روند داستان و دیالوگ ها تاثیر داره که ادم کوچکترین حرکتی که میخواد بزنه با ترس و دلهره است که مبادا عاقبتش چی میشه و این یعنی بازی واقعا روی این مورد عالی عمل کرده.
تقریبا مشخصه که ساید کوئست ها تاثیر داره ولی خب واقعا بعضی هاشون اصلا مشخص نیست باید چیکار کنی. سیاره ها هم دارم اسکن میکنم تا حد توان :D

دنیای مس افکت اونقدر عالی توی یک پایه گذاری شد و با قسمت دوم گسترش پیدا کرد که بنظرم فقط کافی بود توی قسمت سوم داستان رو درست پیش ببرن و تمومش کنن، که تا اینجا هم داستان واقعا خوب پیش رفته. تنها نکته ی منفیش چینش سایدکوئست هاست که درهم برهمه و خیلی از موقعیت ها رو دارم از دست میدم که داره اعصابمو خورد میکنه. یکی دوتا شخصیت های نچسب هم داره مثل کورتز و جیمز.
من الان هر چی بگم اسپویل محسوب میشه و به نظرم اول بازیو تموم کن و بعدش راجع به اندینگش و جمع بندی داستانیش صحبت کنیم. :D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
من الان هر چی بگم اسپویل محسوب میشه و به نظرم اول بازیو تموم کن و بعدش راجع به اندینگش و جمع بندی داستانیش صحبت کنیم. :D
شت :D ببین من خیلی دارم تلاش میکنم اگر نه بیشتر از خود شپرد تو بازی ولی کمتر ازش نیست :D واقعا میخوام همه چیز درست پیش بره ولی خب این ساید کوئست هایی که دارم از دست میدم نگران کننده است!

• Like
Reactions: Albis

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
شت :D ببین من خیلی دارم تلاش میکنم اگر نه بیشتر از خود شپرد تو بازی ولی کمتر ازش نیست :D واقعا میخوام همه چیز درست پیش بره ولی خب این ساید کوئست هایی که دارم از دست میدم نگران کننده است!
به نظرم یه Walkthrough پیدا کن که لیست مراحل یا ساید کوئست ها رو به ترتیب زمانی تو بازی داشته باشه و بدون اینکه بری چیز اضافه بخونی و اسپویل شه برات بر اساس اون برو مراحلو :-":D

• Like
Reactions: stanley

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
به نظرم یه Walkthrough پیدا کن که لیست مراحل یا ساید کوئست ها رو به ترتیب زمانی تو بازی داشته باشه و بدون اینکه بری چیز اضافه بخونی و اسپویل شه برات بر اساس اون برو مراحلو :-":D
مراحل رو توی قسمت ژورنال زدم بصورت زمانی برام طبقه بندی کنه ولی خب خوشمم نمیاد والک ترو بخونم یا ببینم تجربه بازی برام خراب میشه. ولی خب اینطوری هم اصلا مشخص نیست چی به چیه. بعد الانم دیر شده فکر کنم مرحله حمله به سیتادل توسط سربرس ها رو رد کردم و بعدش کلی از این ساید کوئست برام غیر فعال شد. بنظرت چقدر مهم بودن فقط بگو کم یا زیاد؟

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
حالا تاپیک اومده بالا و یه بحثکی شکل گرفته بگم که بشدت خاطرخواه لیارا شدم :D و از طرفی توی قسمت سوم اریا تلوک بنظرم بشدت جذابه لعنتی :D کلا اگر یک دنیای موازی با نژاد های بازی مس افکت اگر وجود داشت من قطعا به سمت asariها میگرویده ام :D ولی خب توی همبستر شدن و روابط خانوادگی یکم عجیب غریب عمل میکنن :D

• Like
Reactions: L.o.s and reactor

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
حالا تاپیک اومده بالا و یه بحثکی شکل گرفته بگم که بشدت خاطرخواه لیارا شدم :D و از طرفی توی قسمت سوم اریا تلوک بنظرم بشدت جذابه لعنتی :D کلا اگر یک دنیای موازی با نژاد های بازی مس افکت اگر وجود داشت من قطعا به سمت asariها میگرویده ام :D ولی خب توی همبستر شدن و روابط خانوادگی یکم عجیب غریب عمل میکنن :D
فقط تالی زورا واس نورماندی و بس:Dلیارا خیلی سرده یجوری نچسبیه برام:D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
فقط تالی زورا واس نورماندی و بس:Dلیارا خیلی سرده یجوری نچسبیه برام:D
بابا تالی که نه صورتش مشخص بود نه چیزی! پاهاش هم مثل سم اسب بود. :D ولی لیارا خیلی ارامه معلومه دعوایی نیست زن زندگیه :Dاقا ولی تالی واقعا چی شد؟! این بیچاره از سیاره اش تو قسمت دوم رانده شد بعد قرار شد کلا تو نورماندی باشه. قسمت سوم اصلا اثری ازش نیست! ولی فعلا بهم هیچی نگو :D

soheil.nilavari2

کاربر سایت
Mar 25, 2017
97
نام
سهیل نیل اوری
فقط Garrus و Tali :D:D:D:D:D

• Love
Reactions: Vesemir

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
فقط Garrus و Tali :D:D:D:D:D
garrus اخه؟! :D من حدس میزنم اگه با تالی میریختم روهم این چهره اش رو بهم نشون میداد و اینطور که شما خاطرخواهش شدید زیبارویی هم باید میبوده! ولی خب من خیلی پروفشنال عمل کردم و با خدمه ی سفینه رابطه ی عاطفی برقرار نکردم :D بنظرم کلا شپرد شخصیتیه که نمیتونه زیاد بخودش فکر کنه و ماموریتش و هدفش بر هرچیزی ارجحیت داره بنابراین ایجاد یک رابطه عاطفی توی روند داستانی انچنان منطقی نمیدونستم.

soheil.nilavari2

کاربر سایت
Mar 25, 2017
97
نام
سهیل نیل اوری
garrus اخه؟! :D من حدس میزنم اگه با تالی میریختم روهم این چهره اش رو بهم نشون میداد و اینطور که شما خاطرخواهش شدید زیبارویی هم باید میبوده! ولی خب من خیلی پروفشنال عمل کردم و با خدمه ی سفینه رابطه ی عاطفی برقرار نکردم :D بنظرم کلا شپرد شخصیتیه که نمیتونه زیاد بخودش فکر کنه و ماموریتش و هدفش بر هرچیزی ارجحیت داره بنابراین ایجاد یک رابطه عاطفی توی روند داستانی انچنان منطقی نمیدونستم.
Garrus رو عشقهo-+?

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,075
نام
محمد علی
به لحاظ مرام و معرفت و لوطی گری. منش قهرمانی و هیکل ورزشکاری. نه از اون لحاظ‌ها...:D

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
مراحل رو توی قسمت ژورنال زدم بصورت زمانی برام طبقه بندی کنه ولی خب خوشمم نمیاد والک ترو بخونم یا ببینم تجربه بازی برام خراب میشه. ولی خب اینطوری هم اصلا مشخص نیست چی به چیه. بعد الانم دیر شده فکر کنم مرحله حمله به سیتادل توسط سربرس ها رو رد کردم و بعدش کلی از این ساید کوئست برام غیر فعال شد. بنظرت چقدر مهم بودن فقط بگو کم یا زیاد؟
حاجی من خیلی وقت پیش بازی کردم و دقیقا یادم نمیاد. اما در کل بیشتر کوئست ها که تاثیر خیلی زیادی داشتن یادمه اصلی بودن.

-----------------

چطوری میتونین تالی و لیارا رو دوست داشته باشین وقتی میراندا هست؟! :|
پ.ن: تالی البته فیس واقعیش خیلی خوب بود یادمه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر