Mass Effect 3 | PC (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

me3.jpg

Developer : Bioware
Publisher : EA Games
Genre : RPG
Release Date : Holiday 2011​

“Two million dead by the first day. Another 7 million by the end of the first week.”

بازگشت فرمانده شپرد به زمین !!!

دیشب در یکی از به یاد ماندنی ترین لحظات VGA 2010 سوکین قسمت از عنوان بی نظیر شرکت فوق العاده ی Bioware یعنی MASS EFFECT 3 معرفی شد.

طبق اطلاعات اندک فعلی بازی در زمین و در لندن جریان خواهد داشت زیرا Reaper ها با پیدا کردن زمین هدفی جز نابودی آن ندارند...

با توجه به سبک بازی و داستان محور بودن سری بازی های Mass Effect، هر گونه صحبت، سوال، جواب و ... در مورد داستان و مراحل بازی، حتما داخل اسپویلر قرار داده شود. با افرادی که این قانون را رعایت نکنند به شدت برخورد خواهد شد.

Last edited by a moderator:

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
حالا آقا بهروز شما که مستقیم نگاه کردی حالت بدون cinema mod بهتر بود یا با cinema mod ؟

Cinema Mod با یه Res خوب و AA نتیجه فوق العاده میشه! :d

یه سری عکس دیگه (کیفیت عکس ها پایینه، تو بازی خیلی بهتره)

33376126838646748391.jpg

24955928976454156941.jpg

دارم به انتها نزدیک میشم. شپردم دیگه خسته شده. نمیکشه دیگه بدبخت! :d :(

آخرین ویرایش:

dantemaximum

کاربر سایت
Nov 18, 2009
296
ممنون آقا بهروز که عکس گذاشتی ،سوالی داشتم کدام بازیها مود گرافیکی دارند؟ و کجا میشه مودهای گرافیکی را دانلود کرد ؟
راستی لینک cinema mode در صفحه قبل نسخه 1 یا 1.01 ؟

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
ممنون آقا بهروز که عکس گذاشتی ،سوالی داشتم کدام بازیها مود گرافیکی دارند؟ و کجا میشه مودهای گرافیکی را دانلود کرد ؟
راستی لینک cinema mode در صفحه قبل نسخه 1 یا 1.01 ؟
لینک صفحه قبل نسخه 1 . نسخه 1.01 را میتونی از لینک زیر دریافت کنی.
ME Cinema Mod V1.01
اگر منظورت مادهایی که مثل همین فقط تو افکتهای نور پردازی تاثیر میزارند تقریبا تمام بازیها دارند. بازیهای زیادی هم دارای مادهای حرفه ای تر هستند.
سایتهای زیادی برای اینکار وجود دارند فقط کافیه google کنید. به عنوان مثال nexusmods یکی از بهترین ها است. در مورد همین بازی بهترین جا انجمن خود bioware است.
مطمئنا توضیحات کامل را آقا بهروز در اختیارتون قرار خواهد داد:d

pidram

کاربر سایت
Dec 16, 2007
277
نام
Kiarash
سلام دوستان نمی دونم هنوز کسی به این تاپیک سر می زنه یا نه ولی به هر حال یه سوال داشتم چجوری کاراکترمو از ME 2 وارد ME 3 کنم
اصلا امکانش هست؟

Geralt Witcher

کاربر سایت
May 13, 2010
510
نام
محمد
سلام دوستان نمی دونم هنوز کسی به این تاپیک سر می زنه یا نه ولی به هر حال یه سوال داشتم چجوری کاراکترمو از ME 2 وارد ME 3 کنم
اصلا امکانش هست؟

سيوتو تو مسير پيش فرض بزار

البته فكر كنم يه سري تنظيمات داشت الان دقيقا يادم نمياد

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
بعد از 4سال این تاپیک رو میخوام بیارم بالا و بگم که چقدر این بازی خوبه، چقدر خوبه! و هنوز بعد از اینهمه مدت اگر همین الان هم منتشر میشد از خیلی بازی های این نسل جلوتر بود!چه سه گانه ای ساختن لعنتی ها. تا به اینجا که 25ساعتی بازی کردم از لحاظ روند داستانی عالی بوده ولی خب شخصیت های جدیدی که تو بازی معرفی میشن نسبت به دو نسخه ی قبل الاخصوص قسمت دوم ضعیف تره و یک نکته ای که خیلی داره ازیت میکنه مراحل فرعی بازیه که هم زیادن! و هم اینکه ادم نمیفهمه چی به چیه! یهو یه مکالمه رو میشنوی بعد مرحله میاد بالا که فلانی فلان چیز رو لازم داره بعد ادم میمونه چطوری و از کجا باید شروع کنه چطوری بدستش بیاره! این شد که من تقریبا 10 15 تا تابه حال از این مراحل فرعی ها رو نرفتم و الانم برام حذف شدن! الانم یه 10 تایی جدید اومده که اونارو هم نمیدونم چطوری باید برم! این ساید کوعست هاش خیلی درهم برهمه یه تعدادی هم فقط توی پرایوت مسیج هاست مثلا طرف نوشته بیا منو ببین خب من میخونم مسیج رو بعد توی استوری برد چیزی نمیاد که یاداوری بشه برام و ممکنه اصلا بعدا یادم بره! ولی امان از این مراحل بازی! لعنتی ها هر کدومش اندازه ی یک بازی کامل خطی داستان دیالوگ و شخصیت داره!درکل بازی بی نظیره شخصیت ها بشدت ماندگارن ، شپرد خارقالعادست و حسرت از اینکه اخرین نسخه ای که دارم بازی میکنم.

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
بعد از 4سال این تاپیک رو میخوام بیارم بالا و بگم که چقدر این بازی خوبه، چقدر خوبه! و هنوز بعد از اینهمه مدت اگر همین الان هم منتشر میشد از خیلی بازی های این نسل جلوتر بود!چه سه گانه ای ساختن لعنتی ها. تا به اینجا که 25ساعتی بازی کردم از لحاظ روند داستانی عالی بوده ولی خب شخصیت های جدیدی که تو بازی معرفی میشن نسبت به دو نسخه ی قبل الاخصوص قسمت دوم ضعیف تره و یک نکته ای که خیلی داره ازیت میکنه مراحل فرعی بازیه که هم زیادن! و هم اینکه ادم نمیفهمه چی به چیه! یهو یه مکالمه رو میشنوی بعد مرحله میاد بالا که فلانی فلان چیز رو لازم داره بعد ادم میمونه چطوری و از کجا باید شروع کنه چطوری بدستش بیاره! این شد که من تقریبا 10 15 تا تابه حال از این مراحل فرعی ها رو نرفتم و الانم برام حذف شدن! الانم یه 10 تایی جدید اومده که اونارو هم نمیدونم چطوری باید برم! این ساید کوعست هاش خیلی درهم برهمه یه تعدادی هم فقط توی پرایوت مسیج هاست مثلا طرف نوشته بیا منو ببین خب من میخونم مسیج رو بعد توی استوری برد چیزی نمیاد که یاداوری بشه برام و ممکنه اصلا بعدا یادم بره! ولی امان از این مراحل بازی! لعنتی ها هر کدومش اندازه ی یک بازی کامل خطی داستان دیالوگ و شخصیت داره!درکل بازی بی نظیره شخصیت ها بشدت ماندگارن ، شپرد خارقالعادست و حسرت از اینکه اخرین نسخه ای که دارم بازی میکنم.
اتفاقا منم 3 گانه رو بازی نکرده بودم تا یکماه پیش نشستم پاش و از اون موقع 3 بار 3 گانه رو تموم کردم:Dتا قبل این بهترین بازی تاریخ برام ویچر 3 بود ولی الان 3 گانه راحت جاش رو برام گرفته. فقط شدیدا توصیه میکنم ساید میشنها رو بری و همه منظومه ها و سیارات رو اسکن کنی روی میلیتاری پاورت تاثیر داره و اونم روی یکی از پایانهای بازی.

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
بر خلاف نظر جفتتون به نظرم از سه گانه فقط ME1 و ME2 شاهکار بودن. ME3 تا اواسط واقعا جوری بود که و موهای تن آدمو مور مور میکرد ولی خب نیمه دومش چنگی به دل نمیزد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر