Mass Effect 3 | PC (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

me3.jpg

Developer : Bioware
Publisher : EA Games
Genre : RPG
Release Date : Holiday 2011​

“Two million dead by the first day. Another 7 million by the end of the first week.”

بازگشت فرمانده شپرد به زمین !!!

دیشب در یکی از به یاد ماندنی ترین لحظات VGA 2010 سوکین قسمت از عنوان بی نظیر شرکت فوق العاده ی Bioware یعنی MASS EFFECT 3 معرفی شد.

طبق اطلاعات اندک فعلی بازی در زمین و در لندن جریان خواهد داشت زیرا Reaper ها با پیدا کردن زمین هدفی جز نابودی آن ندارند...

با توجه به سبک بازی و داستان محور بودن سری بازی های Mass Effect، هر گونه صحبت، سوال، جواب و ... در مورد داستان و مراحل بازی، حتما داخل اسپویلر قرار داده شود. با افرادی که این قانون را رعایت نکنند به شدت برخورد خواهد شد.

Last edited by a moderator:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
کدوم سه راهیو میگی؟ :-/:d من سه راهی ندیدم که
قبل اینکه برم مرحله اخرو EMS من رو 2986 بود :d یعنی من ته فاجعه رو دیدم نه؟ چیکار کنم بیاد بالا ؟ من 46 ساعت این بازیو کردم اخه :d همه کارو کردم تهش شد این - راهی هست 5000 کنم ؟
مثلا من اون ملکه که با گرانت بودیم رو نجات ندادم یا مثلا تو شماره ی قبلی کالکتور بیس رو ترکوندم
dlc چیو باید دانلود کنم ؟ چه تاثیری میذاره ؟ :d
دارم افسردگی میگیرم از این پایانش :D ته بازی هم جوکر و EDI و اشلی اومدن بیرون - یه راهنمایی جامع بکنین منو چون میخوام برم از مس افکت 1 تصمیمای اساسی بگیرم و بیام جلو :d
این گروس و تالی و میراندا و جیمز و اشلی و شپرد زنده بمونن بسه :D
اون آخر بازی وقتی‌ با Catalyst حرف میزنی یه پل باز می‌شه که سه تا راه داره، اونی که میافته پایین موقع‌ای هست که مستقیم بری، بپیچی سمت چپ یه پایان دیگه داره و بپیچی سمت راست یه چی‌ دیگه.
yahoo_4.gif

خیلی‌ خیلی‌ سخت هست 5000 ، ولی‌ وقتی‌ این DLC رو می‌ریزی میتونی‌ با EMS کمتر هم بهترین پایان رو ببینی‌. اسمش Extended cut هست.
ته بازی فقط سه نفر از کشتی‌ در میان بیرون با توجه به رابطه‌ای که باهاشون داشتی. ولی‌ اگه EMS بالا باشه و رابطت با بقیه هم خوب باشه تو اون جنگ آخرهمه زنده میمونن
yahoo_4.gif
.

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
اون آخر بازی وقتی‌ با Catalyst حرف میزنی یه پل باز می‌شه که سه تا راه داره، اونی که میافته پایین موقع‌ای هست که مستقیم بری، بپیچی سمت چپ یه پایان دیگه داره و بپیچی سمت راست یه چی‌ دیگه.:d
خیلی‌ خیلی‌ سخت هست 5000 ، ولی‌ وقتی‌ این DLC رو می‌ریزی میتونی‌ با EMS کمتر هم بهترین پایان رو ببینی‌. اسمش Extended cut هست.
ته بازی فقط سه نفر از کشتی‌ در میان بیرون با توجه به رابطه‌ای که باهاشون داشتی. ولی‌ اگه EMS بالا باشه و رابطت با بقیه هم خوب باشه تو اون جنگ آخرهمه زنده میمونن:d.
یعنی برای اینکه شپرد و بقیه زنده بمونن باید همین راه مستقیم رو برم فقط EMS بالای 5000 باشه ؟ بالای 4000 هم نمیشه دیدش؟ :d
نور سبز همه جا رو میگیره واسه من - الان چیکار کنم همه چی به خیر و خوشی تموم شه؟:d
یعنی با اون ویدیوی اخر بازی دیگه مس افکت بعدی در کار نیست؟( اون پیرمرده با نوش )

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
یعنی برای اینکه شپرد و بقیه زنده بمونن باید همین راه مستقیم رو برم فقط EMS بالای 5000 باشه ؟ بالای 4000 هم نمیشه دیدش؟ :d
نور سبز همه جا رو میگیره واسه من - الان چیکار کنم همه چی به خیر و خوشی تموم شه؟:d
یعنی با اون ویدیوی اخر بازی دیگه مس افکت بعدی در کار نیست؟( اون پیرمرده با نوش )
Shepard فقط تو پایان بد زنده میمونه :D، همون سمت راستی‌(قرمز). البته بازی پایان خوب نداره، همه یه جوری بدن :D. تو دوتاشون میمیره (سمت چپی‌ و وسطی) و تو یکیشون زنده میمونه.ولی‌ اینکه هم تیمی‌هات زنده بمونن یا نه با توجه به رابطت باهاشون و میزان EMS هست.

DLC نصب کن خوب :Dآخرش رو تغییر میده کلا، یه پایان جدید هم داره، اینایی که من میگم با توجه به پایان بدون dlc هست.

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
Shepard فقط تو پایان بد زنده میمونه :D، همون سمت راستی‌(قرمز). البته بازی پایان خوب نداره، همه یه جوری بدن :D. تو دوتاشون میمیره (سمت چپی‌ و وسطی) و تو یکیشون زنده میمونه.ولی‌ اینکه هم تیمی‌هات زنده بمونن یا نه با توجه به رابطت باهاشون و میزان EMS هست.

DLC نصب کن خوب :Dآخرش رو تغییر میده کلا، یه پایان جدید هم داره، اینایی که من میگم با توجه به پایان بدون dlc هست.

همین Extended cut رو نصب کنم؟ میگم راهی نیست شپرد و بقیه زنده بمونن و EDI هم زنده بمونه؟ :D
پایان جدیدش چیه؟ :D
ببخشید سوال زیاده ها من با این مس افکت زندگی کردم بعد اخرش اینجوری بهش .... شده تو مغزم نمیره این پایان :D

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
همین Extended cut رو نصب کنم؟ میگم راهی نیست شپرد و بقیه زنده بمونن و EDI هم زنده بمونه؟ :D
ببخشید سوال زیاده ها من با این مس افکت زندگی کردم بعد اخرش اینجوری بهش .... شده تو مغزم نمیره این پایان :D
آره همون

فقط اگه پایان سمت راستی‌ رو انتخاب بکنی‌ EDI میمیره.

نصب کن خودت ببین :D اسپویل می‌شه :D

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
آره همون

فقط اگه پایان سمت راستی‌ رو انتخاب بکنی‌ EDI میمیره.

نصب کن خودت ببین :D اسپویل می‌شه :D

پس یعنی شپرد و EDI نمیشه :D DLC جدید که داره رو پایان جدید کار میکنه حالاحالاها نمیاد؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
پس یعنی شپرد و EDI نمیشه :D DLC جدید که داره رو پایان جدید کار میکنه حالاحالاها نمیاد؟
تا جایی‌ که می‌دونم فقط یه DLC بود که واسه اصلاح بازی میومد که توضیح بده پایان هارو که همین هست.

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
این سیو منه اگر اشتباه نکنم باید Galactic Readiness رو 100 درصد کنه که اونوقت EMS میشه همون TMS و در بهترین حالت به حدودای 6000 می رسه. ما ها چون مالتی بازی نمی کنیم Galactic Readinessمون حداکثر تا پنجاه درصد میره و این یعنی هر چی امتیاز بگیری نصفش می پره! این فایل رو تو Documents/BioWare/Mass Effect 3/Save کپی کن البته از مال خودت هم یه بک آپ بگیر که گند نخوره. اگر Galactic Readinessت بشه 100% به راحتی می تونی بهترین پایان ها رو ببینی چه DLC نصب باشه چه نباشه.
Uploadbaz.com: One click file hosting
البته این تغییری تو روند بازی تو نمی ده.

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
این سیو منه اگر اشتباه نکنم باید Galactic Readiness رو 100 درصد کنه که اونوقت EMS میشه همون TMS و در بهترین حالت به حدودای 6000 می رسه. ما ها چون مالتی بازی نمی کنیم Galactic Readinessمون حداکثر تا پنجاه درصد میره و این یعنی هر چی امتیاز بگیری نصفش می پره! این فایل رو تو Documents/BioWare/Mass Effect 3/Save کپی کن البته از مال خودت هم یه بک آپ بگیر که گند نخوره. اگر Galactic Readinessت بشه 100% به راحتی می تونی بهترین پایان ها رو ببینی چه DLC نصب باشه چه نباشه.
Uploadbaz.com: One click file hosting
البته این تغییری تو روند بازی تو نمی ده.

این خودش یه سیو جداگانست یا تاثیر سیو منو 100% میکنه؟ یعنی اونایی که 5000 به بالا کردنمولتی پلیر بازی کردن؟

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
این خودش یه سیو جداگانست یا تاثیر سیو منو 100% میکنه؟ یعنی اونایی که 5000 به بالا کردنمولتی پلیر بازی کردن؟

نه این رو کپی کن بعد با سیو خودت لود کن مشکلی پیش نمیاد فقط ممکنه بعضی از تنظیمات تغییر کنه که البته مشکلی ایجاد نمی کنه. یا خودشون بازی کردن یا مثل من سیوش رو از یه جایی گیر آوردن.

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
نه این رو کپی کن بعد با سیو خودت لود کن مشکلی پیش نمیاد فقط ممکنه بعضی از تنظیمات تغییر کنه که البته مشکلی ایجاد نمی کنه. یا خودشون بازی کردن یا مثل من سیوش رو از یه جایی گیر آوردن.

همینکارو کردم شدش 5924 ولی بازم وقتی رفتم سمت راست سه راهی اخرو بازم دمویی که شپردو زنده نشون بده نذاشت

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
همینکارو کردم شدش 5924 ولی بازم وقتی رفتم سمت راست سه راهی اخرو بازم دمویی که شپردو زنده نشون بده نذاشت

داداش داستان رو تو اسپویلر لو بده!
اون قرمزه رو رفتی دیگه؟ می خوای زنده بمونه پاشه واست معلق هم بزنه؟ تو بودی با اون انفجار بزرگ زنده می موندی؟ فقط آخرش بعد از همه ی فیلم ها شپرد رو نشون می ده که زیر آوار گیر کرده و لحظه ی آخر زور می زنه نفس بکشه. من به این می گفتم زنده موندن!

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
داداش داستان رو تو اسپویلر لو بده!
اون قرمزه رو رفتی دیگه؟ می خوای زنده بمونه پاشه واست معلق هم بزنه؟ تو بودی با اون انفجار بزرگ زنده می موندی؟ فقط آخرش بعد از همه ی فیلم ها شپرد رو نشون می ده که زیر آوار گیر کرده و لحظه ی آخر زور می زنه نفس بکشه. من به این می گفتم زنده موندن!
عزیز دل واسه من همون صحنرو هم نشون نمیده و گرنه میدونم باید این ویدئوی 5 ثانیه ای پخش شه

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
ورژن اولیه بازی برای نشون دادن اون 5 ثانیه نیاز به 5000 ems داشت که بدون آنلاین شدن امکان نداشت به این عدد رسید . تو ورژن extended cut این مقدار به 4000 کاهش پیدا کرد

بازی 3 پایان داره که ارتباطش با ems به این صورت است

Rating < 1750 - Earth is destroyed regardless of your choice
Rating 1751-2050 - If Shepard destroys the Reapers, Earth is destroyed.
Rating 2051-2350 - If Shepard becomes a Reaper, Earth is saved.
Rating 2351-2650 - If Shepard destroys the Reapers, Earth is only devastated.
Rating 2651-2800 - If Shepard destroys the Reapers, Earth is saved.
Rating 2801-4000 - Shepard can create a synergy between organics and synthetics.
Rating 4000-5000 - If Shepard destroys the Reapers and "saves" Anderson, Shepard
will also live as Earth is saved.
Rating 5000+ - If Shepard destroys the Reapers and does not "save" Anderson,
Shepard will also live as Earth is saved.

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
ورژن اولیه بازی برای نشون دادن اون 5 ثانیه نیاز به 5000 ems داشت که بدون آنلاین شدن امکان نداشت به این عدد رسید . تو ورژن extended cut این مقدار به 4000 کاهش پیدا کرد

بازی 3 پایان داره که ارتباطش با ems به این صورت است

Rating < 1750 - Earth is destroyed regardless of your choice
Rating 1751-2050 - If Shepard destroys the Reapers, Earth is destroyed.
Rating 2051-2350 - If Shepard becomes a Reaper, Earth is saved.
Rating 2351-2650 - If Shepard destroys the Reapers, Earth is only devastated.
Rating 2651-2800 - If Shepard destroys the Reapers, Earth is saved.
Rating 2801-4000 - Shepard can create a synergy between organics and synthetics.
Rating 4000-5000 - If Shepard destroys the Reapers and "saves" Anderson, Shepard
will also live as Earth is saved.
Rating 5000+ - If Shepard destroys the Reapers and does not "save" Anderson,
Shepard will also live as Earth is saved.
با این فایلی که دوستمون داد شدش 5900 به بالا ولی اخرش هم اندرسون مرد ( چون دیالوگ اخر بازی بازم واسم بسته بود با ایلوسیو من ) - و هم چنین اون 5 ثانیه رو ندیدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر