Mass Effect 3 | PC (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

me3.jpg

Developer : Bioware
Publisher : EA Games
Genre : RPG
Release Date : Holiday 2011​

“Two million dead by the first day. Another 7 million by the end of the first week.”

بازگشت فرمانده شپرد به زمین !!!

دیشب در یکی از به یاد ماندنی ترین لحظات VGA 2010 سوکین قسمت از عنوان بی نظیر شرکت فوق العاده ی Bioware یعنی MASS EFFECT 3 معرفی شد.

طبق اطلاعات اندک فعلی بازی در زمین و در لندن جریان خواهد داشت زیرا Reaper ها با پیدا کردن زمین هدفی جز نابودی آن ندارند...

با توجه به سبک بازی و داستان محور بودن سری بازی های Mass Effect، هر گونه صحبت، سوال، جواب و ... در مورد داستان و مراحل بازی، حتما داخل اسپویلر قرار داده شود. با افرادی که این قانون را رعایت نکنند به شدت برخورد خواهد شد.

Last edited by a moderator:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,012
نام
آریا
دوستان من تازه بازی شروع کردم و یه سوالی دارم
من سیوامو ایمپورت کردم. تو مس افکت2 همه افرادم زنده موندن. حالا که دارم بازی میکنم تا حالا دو نفرشون( Mordinو thane )مردن. میشه کاری کرد که اینا نمیرن. بعد کسایی که تو مس افکت 2 این شخصیتارو کشنه باشن و از سیوشون استفاده کنن، تو این قسمت های بازی چه اتفاقی میفته؟
Thane در هر صورت میمیره.
Mordin رو مطمئن نیستم ولی یه جا خوندم اگه Wrex رو توی 1 کشته باشیم و اطلاعات درمان Genophage رو هم توی 2 منهدم کرده باشیم ، Mordin میتونه زنده بمونه.
اگه توی 2 مُرده باشن ، اینجا نیستن دیگه ! :D احتمالآ برای بعضی هاشون جانشین میاد. مثلآ نوشته بودن اگه Mordin توی 2 مُرده باشه ، به جاش توی اون مآموریت یکی از دانشمندهای Salarian به نام Padok Wiks کارها رو انجام میده.

انيميشن راه رفتن و دويدن چرا يه جوريه؟ احساس مي كنم روي پنجه بپر بپر ميكنه تا اينكه مثل آدم بدود!!
کلآ معلوم نیست هدفشون از افت کیفیت انیمیشن راه رفتن چی بوده !! :D همه شاکی هستن ! حداقل بهش دست نمیزدن نه اینکه نسبت به 2 بدتر بشه ! :D

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,660
نام
iMAN
دوستان یه جا گیر کردم :
( خطر اسپویل )
اونجایی که اون Reaper از اون پایگاهه گت ها میاد بیرون ما باید تارگت لیزر کنیم تا نورماندی بزنش هرکاری میکنم ریپره نامرد میزنه لت و پارمون میکنه ...!!!! چه کنم ؟
یه پیشنهاد بدین نرم از راه غیراخلاقی و مستهجن ترینر استفاده کنم ...!!!!:d

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
دوستان یه جا گیر کردم :
( خطر اسپویل )
اونجایی که اون Reaper از اون پایگاهه گت ها میاد بیرون ما باید تارگت لیزر کنیم تا نورماندی بزنش هرکاری میکنم ریپره نامرد میزنه لت و پارمون میکنه ...!!!! چه کنم ؟
یه پیشنهاد بدین نرم از راه غیراخلاقی و مستهجن ترینر استفاده کنم ...!!!!:d
باید وقتی لیزر میزنه هی به چپ و راست بپری(البته به یک سمت.یعنی یا چپ یا راست)دستت یه سره رو دکمه ی شلیک باشه تا وقتی نرماندی آماده شد بتونی نظاره رو روش قفل کنی.اگه راست کلیک رو نگه داری سرعت قفل کردن رو target بیشتر میشه.ولی همیشه نمیتونی راست کلیک رو نگه داری چون ریپر لیزر میزنه و باید جاخالی بدی.جاخالی دادن خیلی راحته.فقط به یه سمت دلخواه شیرجه بزن.همین!

lesner

کاربر سایت
May 16, 2011
315
دوستان به نظرتون کسی که بخواد برای اولی نبار مس افکت بازی کنه اگه یه راست بره سراغ شماره ی سوم مشکلی پیش نمیاد ؟ داستان گنگ نمیشه ؟
راستی تو خود بایز قسمتی نیست که خلاصه ی قسمت قبل رو بگه ؟ یا .... ؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستان به نظرتون کسی که بخواد برای اولی نبار مس افکت بازی کنه اگه یه راست بره سراغ شماره ی سوم مشکلی پیش نمیاد ؟ داستان گنگ نمیشه ؟
راستی تو خود بایز قسمتی نیست که خلاصه ی قسمت قبل رو بگه ؟ یا .... ؟
داستان کلی‌ بازی نه گنگ نمی‌شه می‌فهمی :D ولی‌ جزئیات شماره‌های قبلی‌ یکم گنگ میمونن. قبلی‌‌ها خیلی‌ بهتر از این هستن به نظرم، حتما بازی کن.

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
604
نام
سینا
عرض سلام .خسته نباشید دارم خدمت همه دوستان.من بازی رو نصب کردم و حجمش شد GB 10.5 .میخواستم بدونم حجم بازی کلا چند گیگه.پیشاپیش تشکر میکنم.

hrf_dude

کاربر سایت
Aug 25, 2009
252
نام
حميد رضا فرّخي
من بازی رو تموم کردم و چند تا سوال دارم :
1. بهترین حالت پایان بازی چیه ؟
2. نمیشه هم کوواریون ها و هم گث ها رو نگه داشت ؟
3. آیا آخر بازی همه هم تیمی ها میمیرن ؟
4. وقتی اون آخر با ایلوسیو من صحبت می کنیم چند تا گزینه میاد که برای من خاموش بودن . اگه روشن بودن آیا تو پایان بازی می تونستن تاثیر بذارن

SirBlackice

کاربر سایت
Feb 8, 2010
172
نام
دانيال
سلام خوبی ؟ خوبم!

کی(چه زمانی :D) باید به میراندا در مورد یه نفر گوشزد کرد تا میراندا زنده بمونه؟! الان اومده از من مدارک سیبروس رو ازم بگیره... هیچی برای گوشزد کردن در برای کسی نداره... دفعه بعدی که ببینمشه؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر