Mass Effect 3 | PC (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

me3.jpg

Developer : Bioware
Publisher : EA Games
Genre : RPG
Release Date : Holiday 2011​

“Two million dead by the first day. Another 7 million by the end of the first week.”

بازگشت فرمانده شپرد به زمین !!!

دیشب در یکی از به یاد ماندنی ترین لحظات VGA 2010 سوکین قسمت از عنوان بی نظیر شرکت فوق العاده ی Bioware یعنی MASS EFFECT 3 معرفی شد.

طبق اطلاعات اندک فعلی بازی در زمین و در لندن جریان خواهد داشت زیرا Reaper ها با پیدا کردن زمین هدفی جز نابودی آن ندارند...

با توجه به سبک بازی و داستان محور بودن سری بازی های Mass Effect، هر گونه صحبت، سوال، جواب و ... در مورد داستان و مراحل بازی، حتما داخل اسپویلر قرار داده شود. با افرادی که این قانون را رعایت نکنند به شدت برخورد خواهد شد.

Last edited by a moderator:

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
دوستان کاریش نداشته باشین شوخی ای بیش نبود :d
لطفا بیشتر توضیح بده. اگه قصد داری کرای انجین رو به بحث بکشی در این تاپیک من اصلا نظری نخواهم داد.همان طور که بالا هم گفتم من در موضوع انجین ها کاری ندارم.

gala

کاربر سایت
Dec 13, 2008
121
نام
Alireza
جزئیات جدیدی از بازی اثر جرمی 3

در آخرین شماره از مجله رسمی ایکس باکس جزئیاتی از امکانات جدید در بازی اثر جرمی 3 اعلام شد. همانطور که می دانید تاریخ انتشار این بازی تا به حال یک بار عقب افتاده و به سه ماهه اول سال 2012 موکول شده است.
*امکان پرش - غلت خوردن - و شلیک از پشت دیوار
*امکان ارتقای سلاح ها در سه بخش دوربین - خان - دستگیره و همچنین تقییر رنگ آمیزی و استتار آنها
*هاسک ها و سربرس دشمنان اصلی در این قسمت خواهند بود
*نصب لنز چشمی بر روی کلاه خود مانند Garrus برای زوم کردن با سلاح هایی که دوربین ندارند.

اینها بدون شک گوشه ای از امکانات جدید در اثر جرمی 3 خواهد بود اما در E3 امسال احتمالا شاهد دموهایی از گیم پلی این بازی خواهد بود.

• Like
Reactions: Squidward

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
جزئیات جدیدی از بازی اثر جرمی 3

در آخرین شماره از مجله رسمی ایکس باکس جزئیاتی از امکانات جدید در بازی اثر جرمی 3 اعلام شد. همانطور که می دانید تاریخ انتشار این بازی تا به حال یک بار عقب افتاده و به سه ماهه اول سال 2012 موکول شده است.
*امکان پرش - غلت خوردن - و شلیک از پشت دیوار
*امکان ارتقای سلاح ها در سه بخش دوربین - خان - دستگیره و همچنین تقییر رنگ آمیزی و استتار آنها
*هاسک ها و سربرس دشمنان اصلی در این قسمت خواهند بود
*نصب لنز چشمی بر روی کلاه خود مانند Garrus برای زوم کردن با سلاح هایی که دوربین ندارند.

اینها بدون شک گوشه ای از امکانات جدید در اثر جرمی 3 خواهد بود اما در E3 امسال احتمالا شاهد دموهایی از گیم پلی این بازی خواهد بود.
امیدوارم این اکشن شدنه بش از حدبه اصل بازی لطمه نزنه

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
بازی دیشب توی کنفرانس EA به نمایش دراومد !

Legion در بازی حضور داره ، Reaper های عظیم هم به وفور در مبارزات شرکت خواهند داشت ، واقعا خفن بود !

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
نسخه بتای بازی واسه عرضه تو ژانویه 2012 تایید شد که هم بخش تک نفره داره و هم مولتی. البته عنوان نشده نسخه بتا واسه چه پلتفرمهایی هست.

• Like
Reactions: гадюка

white_beard

کاربر سایت
Apr 3, 2011
119
دوستان خسته نباشید:x
من هاردم سوخت:((.کل save های mass effect پرید :(. اگر امکانش هست یکی save سری یک بازی برام اپ کنه ( که همون شخصیت شپرد باشه و اون ملکه هم ازاد کرده باشه ) اگر میشه یه خلاصه از کار هایی که انجام داده هم بزاره.ممنون:x( ببخشید اینجا مطرح کردم)

pedram_dadgar

کاربر سایت
Aug 24, 2006
385
نام
پدرام
دوستان خسته نباشید:x
من هاردم سوخت:((.کل save های mass effect پرید :(. اگر امکانش هست یکی save سری یک بازی برام اپ کنه ( که همون شخصیت شپرد باشه و اون ملکه هم ازاد کرده باشه ) اگر میشه یه خلاصه از کار هایی که انجام داده هم بزاره.ممنون:x( ببخشید اینجا مطرح کردم)

شما و تموم کسایی که میخوان 2 رو بازی کنند و حوصله بازی اول رو ندارند میتونید از سایت زیر انواع و اقسام سیوهای بازی اول رو دانلود کنید.

http://www.masseffectsaves.com/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر