Mass Effect 3 | PC (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

me3.jpg

Developer : Bioware
Publisher : EA Games
Genre : RPG
Release Date : Holiday 2011​

“Two million dead by the first day. Another 7 million by the end of the first week.”

بازگشت فرمانده شپرد به زمین !!!

دیشب در یکی از به یاد ماندنی ترین لحظات VGA 2010 سوکین قسمت از عنوان بی نظیر شرکت فوق العاده ی Bioware یعنی MASS EFFECT 3 معرفی شد.

طبق اطلاعات اندک فعلی بازی در زمین و در لندن جریان خواهد داشت زیرا Reaper ها با پیدا کردن زمین هدفی جز نابودی آن ندارند...

با توجه به سبک بازی و داستان محور بودن سری بازی های Mass Effect، هر گونه صحبت، سوال، جواب و ... در مورد داستان و مراحل بازی، حتما داخل اسپویلر قرار داده شود. با افرادی که این قانون را رعایت نکنند به شدت برخورد خواهد شد.

Last edited by a moderator:

sheypooorchi

کاربر سایت
Dec 29, 2010
544
یک خبر خوب . البته شاید اینجا تاپیک مناسب اعلامش نباشه . چون به مس افکت 2 مربوط می شه اما بازی یکیه به هر حال .
امروز در سایت VG247 اعلام شده که EA یک DLC جدید رو برای MASS EFFECT 2 تایید کرده .
این خبر حاکی از انتشار DLC درتاریخ 29 مارچ برای PC و سایر کنسولات خواهد بود .بنابر اظهارات EA این آخرین DLC از سری MASS EFFECT 2 خواهد بود و در اون SHEPARD دیده میشه که به سرزمین “border of the galaxy” میره تا ماموری با جنسیت مونث رو که ممکنه تحت حمله غریب به وقوع REAPER ها قرار بگیره نجات بده.
در این DLC جدید Lance Henriksen که به جای Admiral Hackett صحبت کرده دوباره به نقش خودش یعنی MAJOR یا فرماندهی باز می گرده. در ادامه ذکر می کنن که ما این همه سال با نهایت افتخاری مواجه بودیم و هستیم که بازی کن ها و GAMER های سراسر دنیا بازی ما رو پذیرش کردن و همینطور خبر انتشار این DLC رو .
MASS EFFECT 2 ARRIVAL یک EXTENSION پرهیجان برای این بازی خواهد بود که در اون بازیکن ها رو هرچه بیشتر به نزدیک شدن REAPER ها و بازگشت اون ها و در نهایت کشتار کامل نزدیک خواهد کرد .
در آخر با اشاره به این نکته که این آخرین DLC از سری DLC ها برای MASS EFFECT 2 خواهد بود که در تعطیلات امسال و درست قبل از انتشار MASS EFFECT 3 منتشر خواهد شد و قیمتی برابر با £5.49 بر روی PSNخواهد داشت .
me2dlc.jpg

آخرین ویرایش:

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
همانطور که همه شما دوستان سبک نقش افرینی می دانید بازی مس افکت جز بهترین های این سبک محسوب می شود و تنها خارج از اینکه بسیار سرم گرم کننده هست بسیار هم از بازهای هم سبک خودش متفاوت است و ما را به کهکشان های دور دست می برد جای که انسان با تکنولوژی خاصی به بقا ادامه می دهند و هر کدام از انها در شهرهای خود داستانهای متفاوتی دارند به جای که شما قادر هستید با فرماندهی خود بهترین و شایسته ترین این افراد را که هریک از انها قهرمانان کشور خود هستند به دست بگیرید و این یعنی یک فرمانده شایسته بودن .

اما امیدوار هستم که با گذشت زمان شرکت بایوور به گونه ای بازی را طراحی کرده باشد که ما بتوانیم مانند بازی دراگان ایج کنترل تک تک قهرمانان را در دست بگیرم و یک جنگ به یاد ماندی را خلق کنیم و تکنیک های بسیار زیبای را پیاده کنیم.

امیدوارم شکستی را که بازی دراگان ایج با نتیجه بدی که بدست اورد بازی مس افکت 3 تکرار نکند و با درس گرفتن از این شکست به سوی پیروزی روز افزون مس افکت بی اندیشد.

بازی مس افکت برای من یک بازی نبود من سالها با این بازی خودم را سرگرم کرده ام من این بازی را بارها بر روی درجه های خیلی سخت به پایان رساندم و هر بار از ان درسهای برای حرفه ای شدن و بهتر شدن در بازهای نقش افرینی به دست اوردم تا اینکه خبره این کار شدم و تمام بازهای نقش افرینی بر روی بالاتر از درجه سخت بازی میکنم و بسیار برای ان زحمت کشیدم تا تکنیک ها را به دست اورد و سعی دارم که در این سایت تاپیکهای بزنم که شما را برای رسیدن به این درجه از سختی راهنمایی کنم و البته با یاری شما دوستان گلم فقط و فقط ار پی بازن . به امید روزی که باهم پرواز کنیم

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,603
نام
حمیدرضا
به نظر من خیلی از لحاظ گرافیک نسبت به شماره دومش فرق نکرده.هر چند گرافیک ME2 جز بهترین های زمان خودش بود.

gala

کاربر سایت
Dec 13, 2008
121
نام
Alireza
نمي دونم قبلاً نوشته شده اين مطالب يا نه، ولي ظاهراً قراره تجربه شکست خورده اسکن سياره ها دوباره تو سری 3 تکرار نشه و از يه روش جديد و خلاقانه در زمينه پيدا کردن عناصر ناياب استفاده بشه. همچنين تأثير تصميم گيريهاي بازي مس افکت 2 در بازي جديد خيلي بيشتر از اين نسبت در مورد مس افکت 2 و 1 خواهد بود.
ظاهراً تو اين شماره قراره راز پيدايش، زندگي و انقراض پروتئان ها که گونه هاي مختلف کهکشان هرچه دارن، از اونا دارن، آشکار بشه. المان هاي آر پي جي افزايش خواهد يافت و ...

حتي يادمه قبلاً يه جايي هم خونده بودم که برخي از مأموريت بازي به اتفاقات first contact wars (که بين بشر و تورين ها رخ داد و نهايتاً به صلح انجاميد)و شورش کروگان ها و جنگشون با rachni ها (که منجر به انقراض اين حشرات و توليد مثل زيادشون و نهايتاً قلع و قمع کروگانها توسط کوارين ها با جنوفيج شد) در قالب مأموريت هاي فرعي فلش بک بزنه.

اگه واقعاً اين اتفاقات بيفته و اين همه داستان بکر که داره توي کدکس خاک ميخوره، جون بگيره با يه شاهکار واقعي حداقل در زمينه داستان -بعنوان يکي از پارامترهاي بسيار مهم ژانر آر پي جي- طرف خواهيم بود.:x

• Like
Reactions: highergraphic

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
به نظر من خیلی از لحاظ گرافیک نسبت به شماره دومش فرق نکرده.هر چند گرافیک ME2 جز بهترین های زمان خودش بود.

خداییش یه Action - RPG وسیع ، دیگه از این گرافیک بهتر میخواد چیکار کنه ؟ FPS که نیست :d

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,603
نام
حمیدرضا
وقتی شماره دومش اینقدر پیشرفت نسبت به نسخه اولیه داشته باشه طبیعیه انتظارا نسبت به شماره 3 هم بیشتر میشه .اما بنظر من تفاوتی که 2 با 1 داره 2 با 3 نداره.(از لحاظ گرافیک) .

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
نمي دونم قبلاً نوشته شده اين مطالب يا نه، ولي ظاهراً قراره تجربه شکست خورده اسکن سياره ها دوباره تو سری 3 تکرار نشه و از يه روش جديد و خلاقانه در زمينه پيدا کردن عناصر ناياب استفاده بشه. همچنين تأثير تصميم گيريهاي بازي مس افکت 2 در بازي جديد خيلي بيشتر از اين نسبت در مورد مس افکت 2 و 1 خواهد بود.
ظاهراً تو اين شماره قراره راز پيدايش، زندگي و انقراض پروتئان ها که گونه هاي مختلف کهکشان هرچه دارن، از اونا دارن، آشکار بشه. المان هاي آر پي جي افزايش خواهد يافت و ...

حتي يادمه قبلاً يه جايي هم خونده بودم که برخي از مأموريت بازي به اتفاقات first contact wars (که بين بشر و تورين ها رخ داد و نهايتاً به صلح انجاميد)و شورش کروگان ها و جنگشون با rachni ها (که منجر به انقراض اين حشرات و توليد مثل زيادشون و نهايتاً قلع و قمع کروگانها توسط کوارين ها با جنوفيج شد) در قالب مأموريت هاي فرعي فلش بک بزنه.

اگه واقعاً اين اتفاقات بيفته و اين همه داستان بکر که داره توي کدکس خاک ميخوره، جون بگيره با يه شاهکار واقعي حداقل در زمينه داستان -بعنوان يکي از پارامترهاي بسيار مهم ژانر آر پي جي- طرف خواهيم بود.:x

راستش من دوست دارم بازی کاملا جدید بشه و اتفاقات شخصیت ها دوست دارم در این اخرین سری جدید باشند و دلم میخواد شپرد با همه ملاقات کنه و مردانه مبارزه کنه و در اخر هم خودش رو فدا کنه که اشک مانند ابشار از صورتمان سرازیر شود و باعث بشه که همه در اسایش به زندگی خود ادامه دهند. البته دوست گلم اگه در بازی رازهای پيدايش، زندگي و انقراض نباشه
من شگفت زده خواهم شد چون کلا بازی بر همین اصل قرار گرفته.

در مورد گرافیک هم باید بگم که انریل انجین با خصوصیات جدیدی که بهش افزودند نه تنها که یک شاهکار شده بلکه چیزی از ان فراتر شده است کرای انجین باید در مقابلش سر خم کنه اما بحث ما در مود موتور ها نیست فقط این رو عرض کردم که متوجه باشید که گرافیک جدید مس افکت 3 از خصوصیات انریل انجین بهره مند. اما گرافیک بازی وقتی به چشم میخوره که در بازی زیاد در گیر نباشیم چون همیشه حواص ما بیشتر به تکنیک هامون جمع است تا محیط اطراف

وقتی شماره دومش اینقدر پیشرفت نسبت به نسخه اولیه داشته باشه طبیعیه انتظارا نسبت به شماره 3 هم بیشتر میشه .اما بنظر من تفاوتی که 2 با 1 داره 2 با 3 نداره.(از لحاظ گرافیک) .

کمی روشن تر توضیح بده . خب این مشخص است که هر سری از این بازی باید گرافیکی برتر نسبت به سری جدید تر داشته باشه

خداییش میشه اسم این بازی رو RPG گذاشت؟
بای این خربکاری که از بازی DA2 دیدم، بسیار واضح است که می توانیم اسم این بازی را از سبک RPG چیزی فرارتر تصور کنیم این اخرین امید ماست.

کلام اخر:خب نظر شما دوستان در مورد داستان جدید بازی به حدس خودتون چیه. من که همانطور که در اول کلامم گفتم شپرد در مس افکت 3 خواهد مرد.

آخرین ویرایش:

gala

کاربر سایت
Dec 13, 2008
121
نام
Alireza
در مورد گرافیک هم باید بگم که انریل انجین با خصوصیات جدیدی که بهش افزودند نه تنها که یک شاهکار شده بلکه چیزی از ان فراتر شده است کرای انجین باید در مقابلش سر خم کنه

دوستان کاریش نداشته باشین شوخی ای بیش نبود :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر