Mass Effect 3 | PC (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

me3.jpg

Developer : Bioware
Publisher : EA Games
Genre : RPG
Release Date : Holiday 2011​

“Two million dead by the first day. Another 7 million by the end of the first week.”

بازگشت فرمانده شپرد به زمین !!!

دیشب در یکی از به یاد ماندنی ترین لحظات VGA 2010 سوکین قسمت از عنوان بی نظیر شرکت فوق العاده ی Bioware یعنی MASS EFFECT 3 معرفی شد.

طبق اطلاعات اندک فعلی بازی در زمین و در لندن جریان خواهد داشت زیرا Reaper ها با پیدا کردن زمین هدفی جز نابودی آن ندارند...

با توجه به سبک بازی و داستان محور بودن سری بازی های Mass Effect، هر گونه صحبت، سوال، جواب و ... در مورد داستان و مراحل بازی، حتما داخل اسپویلر قرار داده شود. با افرادی که این قانون را رعایت نکنند به شدت برخورد خواهد شد.

Last edited by a moderator:

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
یه پست دیگه هم میدم گورمو گم میکنم :d
من فقط این وسط در حیرت این موندم جوکر نورماندی رو از جونش بیشتر دوست داشت دم آخری هم ولش نمیکرد . پایانش هم بگی نگی تخمی بود :d:|

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
من هر وقت قیافه میراندا رو میبینم یاد مایکل جکسون خدا بیامرز میافتم. :laughing:
الان بازی رو یکبار دیگه با شپرد مونث دارم میرم, ببینم میشه مخ این یارو که بغل گالاکسی مپ وایساده رو زد یا نه. :hug:

white_beard

کاربر سایت
Apr 3, 2011
119
بازی تمام کردم ولی از پایانش خوشم نیومد.:-o
این thane من هر چی گشتم پیدا نکردم بهم یه نامه داده بود که من توی بیمارستانم رفت نبودش.
واسه miranda هم توی سری دوم بازی برای من loyal نبود .ولی توی این سری هرچی که می خواست بهش دادم تونستم زنده نگهش دارم.
اون مرحله ی اخر هم هر کسی و که با خودتون ببرید میمیره:(

Cont

کاربر سایت
Feb 25, 2009
242
اقا چرا من احساس میکنم گرافیکش از نسخه دومش پایین تره ؟

کسی همچین حسی داره ؟

با اینکه با اخرین تنظیمات گرافیکی هست بازم همین احساسو دارم ....

dantemaximum

کاربر سایت
Nov 18, 2009
311
سلام کاربران عزیز من به چهار نوع فایل autorun که به صورت file folder .icon.application.setup information در نسخه 10 گیگابایتی وچود دارد را یکی از دوستان لطف کنه آپلود کنه و لینک را برام بزاره

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
یه پست دیگه هم میدم گورمو گم میکنم :d
من فقط این وسط در حیرت این موندم جوکر نورماندی رو از جونش بیشتر دوست داشت دم آخری هم ولش نمیکرد . پایانش هم بگی نگی تخمی بود :d:|

اگه بازی رو تموم نکردین به هیچ وجه اسپویلر رو بازنکنید

اگه از پایانش خوشت نیومد این پایانو بخون ببین چطوره
Mass Effect 3 Alternate Endings. SPOILERS by *Arkis on deviantART

من که از این بیشتر خوشم اومد اینم پایان روشنی نیست که بگین از پایان مثبت خوشم میاد ولی خیلی به یاد موندنی تره از اون مزخرفی که بایوور تحویل داده. اصلا بگو کی به اون جوکر احمق دستور داده نورمندی رو برداره فرار کنه اصلا چطور ممکنه هر دوتا از یارایی که من باخودم مرحله اخر بردم و مردند اخر بازی از سفینه سالم در بیان اصلا این همه نیرویی که جمع کردیم کجا رفتن یه صحنه درست حسابی نشون نداد که اینا دارند یه غلطی تو زمین میکنند. این همه تصمیم تو 3 شماره گرفتیم تو اخر بازی اندازه پشم هم ارزش نداشت.

cloud _ strife

کاربر سایت
Aug 8, 2009
460
نام
کاوه
من خود بازی و متاسفانه سیوهایِ me2 را پاک کردم! میخوام بدونم بدون داشتن سیوهایِ بازی هم می شه بهترین پایان رو تجربه کرد یا نه؟ (تویِ me2 که می شد!)
اول بازی، مثل نسخه ی ps3 ـه me2، کمیک مانندی وجود داره که ما بتونیم دوباره تصمیم گیری کنیم یا نه؟

prince.ali

کاربر سایت
Aug 9, 2006
297
نام
علی
با سلام دوستان من بازی رو بدون مشکل نصب کردم منتها هر کاری میکنم دستمو نمیشناسه در حالی که دستم مال ایکس باکس 360 هستش و تا الان سابقه نداشته همیشه خود بازیها میشناختنش راهی داره که این مشکل حل بشه
با تشکر

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
با سلام دوستان من بازی رو بدون مشکل نصب کردم منتها هر کاری میکنم دستمو نمیشناسه در حالی که دستم مال ایکس باکس 360 هستش و تا الان سابقه نداشته همیشه خود بازیها میشناختنش راهی داره که این مشکل حل بشه
با تشکر
این بازی اصلا کنترلر ساپورت نمیکنه

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من خود بازی و متاسفانه سیوهایِ me2 را پاک کردم! میخوام بدونم بدون داشتن سیوهایِ بازی هم می شه بهترین پایان رو تجربه کرد یا نه؟ (تویِ me2 که می شد!)
اول بازی، مثل نسخه ی ps3 ـه me2، کمیک مانندی وجود داره که ما بتونیم دوباره تصمیم گیری کنیم یا نه؟
اگه EMS رو 5000 باشه میتونین پایان خوب بازی رو ببینین. البته بهترین که نیست :D ولی‌ نسبت به بقیه بهتر هست.
یه تصمیم‌هایی‌ هم می‌شه اول بازی گرفت آره، ولی‌ نه همش رو.

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
سلام
تبریک میگم به همه ی دوست داران این بازی بخاطر سلیقشون!
من تازه دیشب این بازی رو شروع کردم............. جرأت هم نکردم پست هاتون رو بخونم ;)......
ترسیدم بازی کوفتم بشه :d
به هرحال موفق باشین:)

aMiRia_BIG

کاربر سایت
Sep 12, 2011
34
نام
امیر
دوستان سلام
بازی رو تموم کردم
به نظر بنده بهترین و غمگین ترین پایان بازی کل دوران ساخت بازی های رایانه ای !!!
سینماتیک و عالی

آخرین ویرایش:

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
پایان بازی رو دارم اسپویل میکنم با احتیاط وارد شوید :d :‌
کلا بازی باری من 2 تا پایان داشت 1‌ : من میتونستم خودم کنترل کننده ریپر ها باشم 2 :‌ میتونستم نابودشون کنم که همه با هم نابود میشدیم تا نسل بعدی :d

خب : به غیر از اینا چیز دیگه ای هم بوده ؟‌ اون جریانات نیروها هم 4000 و خورده ای شد ! ربطی به تراز 5000 تایی داشت ؟ لطفا یه نفر جواب صحیح بده من لینک فورم و اینا هم زیر کتم نمیره :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر