Mass Effect 3 امسال منتشر نمی شود

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
سلام!
mass_effect_3-560x301.jpg

"بازی Mass Effect 3 در سه ماهه ی اول سال 2012 عرضه خواهد شد. تیم سازنده شدیدا بر روی این موضوع متمرکز شده اند تا اطمینان حاصل کنند که ME3 بزرگترین، جسورانه ترین و بهترین بازی سری باشد تا جوابگوی انتظارات همه باشد."
این مطلبی هست که در بخش گالری صفحه ی فیسبوک بازی ME2 و از قول Casey Hudson تهیه کننده ی اجرایی سری ME آورده شده است.
با توجه به اینکه در یکی دو ساعت آینده قرار است EA گزارش مالی خود را منتشر کند، انتظار می رود که تاریخ دقیق عرضه ی بازی نیز مشخص شود.
http://social.bioware.com/forum/1/topic/129/index/7294706

• Like
Reactions: slipkboy and Wander

BigMafiaBoy

همه چیز آرومه :D
کاربر سایت
Mar 3, 2011
608
نام
رضا محمد میرزائی
ناراحت کننده است من تازه خودم رو اماده کرده بودم یه بازی با المان های خوب بازی کنم که این طوری شد

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
به نظرم تاخیر خوبه یاد تاخیر ها پی در پی بلیزارد میفتادم اگه مثل بلیزارد باشه پس به نظرم کار خوبی کردن ولی در کل خیلی سخت بود امسال عرضه بشه به نظرم با این تاخیر روی قسمت سوم بیشتر کار میشه امیدوارم نزدیکای عید بیاد سرمون خلوت باشه از نطر درسی:d

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
یکی از بهترین خبرهایی بود که تو این سال شنیدم :D

توجه کنید که برای ساخت شماره ی قبلیش فاصلش 2 سال بود ولی شماره سوم را میخواستن با 1 سال فاصله اونم به صورت مولتی که وقت و انرژی بیشتری میخواد , بسازن که چیزی جزء به گند کشیدن بازی نبود ! تو یک سال با یه بازی به این وسعت را هیچ غلطی نمیتون بکن!
این کارشون هم بنظرم مثل این بود که میخواستن تو سال 2011 بین این ترافیک و بازی های غول کم نیارن :D که خودی نشون بدن که اخر سر به عقل اومدن و فهمیدند تو یک سال و با توجه به شماره دوم بازی و انتظار بیش از حدی که بوجود اوردن نمیتونن یه بازی عالی تحویل مردم بدن .
بالاخره ما که خیلی خیلی خوشحال شدیم شما را نمیدونم؟ :D

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
اسکای رم یا آنچارتد؟
شاید هم د ویچر تو: اساسینز آو کینگز.
هيچ کدوم ! دليل اصلي اين تاخير اين بود که EA آخر سال BF3 رو داره و بودجه تبليغات آخر سال رو براي BF گذاشته.

• Like
Reactions: PXG

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
یکی از بهترین خبرهایی بود که تو این سال شنیدم :D

توجه کنید که برای ساخت شماره ی قبلیش فاصلش 2 سال بود ولی شماره سوم را میخواستن با 1 سال فاصله اونم به صورت مولتی که وقت و انرژی بیشتری میخواد , بسازن که چیزی جزء به گند کشیدن بازی نبود ! تو یک سال با یه بازی به این وسعت را هیچ غلطی نمیتون بکن!
این کارشون هم بنظرم مثل این بود که میخواستن تو سال 2011 بین این ترافیک و بازی های غول کم نیارن :D که خودی نشون بدن که اخر سر به عقل اومدن و فهمیدند تو یک سال و با توجه به شماره دوم بازی و انتظار بیش از حدی که بوجود اوردن نمیتونن یه بازی عالی تحویل مردم بدن .
بالاخره ما که خیلی خیلی خوشحال شدیم شما را نمیدونم؟ :D
فرخ نسخه قبلی برای 360 حول هوش 20 ژانویه 2010 اومد. نسخه اول هم اخرای نوامبر 2007 اومد . سر جمع اختلاف 1 تا دو حدود 3 ماه بیشتر از اختلاف عرضه نسخه 2 و 3 میشد! که اونم فکر نکنم بیشتر از 3 ماه بشه:D پس از راه دو ضلع و زاویه بین توی 3 ماه هیچ .... نمیتونن بخورن:D
حرف محمد درسته

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
قربون این همه پتانسیل بازی برم که میخواد بره با بازهای 2012 رقابت کنه و عنوان قهرمانی را کسب کنه :d

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
یکی از بهترین خبرایی بود که میشد شنید اگه بازی تاخیر نمیخورد میشد شکستی رو که دراگون ایج تجربه کرد برای اینم البته با شدت کمتر پیش بینی کرد چون درگون ایج کلا تغییر سبک داده بود فقط موندم bioware چه طور تونسه این EA حریصو راضی کنه که تاریخ انتشار بازیو عوض کنه این تاخیر صد در صد به نفع بازی و طرفداراشه هرچند شوکه کنندست

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
راستیتش من خوشحال شدم :d ( چون نمی تونستم امسال بازی کنم و باید حسرتشو می خوردم تا سال بعد که الان باز بهتر شد :d )

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
با این که حالم گرفته شد:( ولی زیادم بد نشد از طرفی امسال انقدر بازی هست که وقتمون خالی نمونه از طرفی هم حتما با این تاخیر یه بازیه بی نقص تحویلمون میدن. امیدوارم.>:d<

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر