Mass Effect 3 امسال منتشر نمی شود

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
سلام!
mass_effect_3-560x301.jpg

"بازی Mass Effect 3 در سه ماهه ی اول سال 2012 عرضه خواهد شد. تیم سازنده شدیدا بر روی این موضوع متمرکز شده اند تا اطمینان حاصل کنند که ME3 بزرگترین، جسورانه ترین و بهترین بازی سری باشد تا جوابگوی انتظارات همه باشد."
این مطلبی هست که در بخش گالری صفحه ی فیسبوک بازی ME2 و از قول Casey Hudson تهیه کننده ی اجرایی سری ME آورده شده است.
با توجه به اینکه در یکی دو ساعت آینده قرار است EA گزارش مالی خود را منتشر کند، انتظار می رود که تاریخ دقیق عرضه ی بازی نیز مشخص شود.
http://social.bioware.com/forum/1/topic/129/index/7294706

• Like
Reactions: slipkboy and Wander

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,078
خیلی از دوستان شاهدند که من دو ماه پیش گفتم ME3 امسال نمیاد، نمونش آریا و فرخ:D برید حال کنید...:D
سلام!

زحمت کشیدی :D یکی از دوستان هست که علاوه بر اینکه تاخیر را پیش بینی کرده، تاریخ عرضه را هم گفته :D
عزیز منم گفته بودم وقتی تاخیر بخوره میره واسه اوایل 2012 :D برو بپرس:D

آخرین ویرایش:

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
ضد حال زدي در سطح بزرگي خود بازي:| اين يكي از بازيهايي بود كه واسه اومدنش داشتم لحظه شماري ميكردم!
حالا باز خدا كنه از اين بيشتر تاخير نخوره:|

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
سلام!
خیلی از دوستان شاهدند من دو ماه پیش گفتم ME3 عمرا امسال نمیاد، نمونش آریا و فرخ:biggrin1: برید حال کنید...:biggrin1:
زحمت کشیدی :D یکی از دوستان هست که علاوه بر اینکه تاخیر را پیش بینی کرده، تاریخ عرضه را هم گفته :D
==
امیدوارم بازی در حد ME2 بشه (بالاتر هم بره چه بهتر) هر چقدر دوست دارن بهش تاخیر بدن :D

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من که خیلی خوشحالم !
از همین الان :
Goty 2012 !
حداقل بذار یه عنوان برای 2012 تایید شه بعد بگو GOTY :D!

===

بهتر. فکر کنم BioWare از اشتباهش سره DAII درس گرفته :D! کلا بذارن بازی رو یه ماه مونده به معرفی کنسول های نسل جدید بدن :D! هرچی دیرتر، لذت بخش تر :D!

Quarantine

کاربر سایت
Dec 17, 2008
348
نام
صادق
واد دا فاک!!؟

دوس ده!!!؟؟

بان کای!! تنسا زانگتسو!)x

سن بون زاکورا...کاگیوشی:|

واسه چی آخه؟

اسکای رم یا آنچارتد؟

به هر حال خدا رو شکر،من که خیلی نگران بودم:d

البته همون اول که تو تریلر زده بود هالیدی 2011 خیلی ها میگفتن میره واسه اوایل 2012.

شاید هم د ویچر تو: اساسینز آو کینگز.

بله چرا که نه.:d

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Tommy Fisher

1370

کاربر سایت
Mar 1, 2011
51
نام
سامان
هر چي بيشتر تاخير بخوره بهتره.ميدونيد چرا؟چون bioware دار روي اين بازي كار ميكنه پس تاخير بيشتر مساوي كار بيشتر و برابر كيفيت بالاتر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر