Mass Effect: گشت و گذار در دنیاهای ناشناخته! (اطلاعات منتشر شده در Comic-Con)

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
kgdon5utssw6f8ow09o5.jpg

خب Bioware پنلی توی SDCC داشته و اطلاعاتی رو از Mass Effect جدید منتشر کرده که در ادامه بخش هایی از اون رو میخونید:

- اسم بازی Mass Effect 4 نیست.
- Mako برگشته! تصاویری از اون منتشر شده که پایینتر میبینید. ظاهرا توی ویدئویی که از بازی نشون دادن Mako خیلی سریع شده.
- بازی بر اساس کشف مکان های جدید ساخته شده، پس به یه وسیله نقلیه برای اینکار احتیاج دارید.
- رندرهایی از Armor شخصیت ها نشون دادن که تصاویرش رو میتونید پایینتر ببینید
- ظاهرا داستان قراره در زمان زندگی شپرد باشه ولی شپرد توی داستان بازی نیست، شاید بازی در یه کهکشان دیگه اتفاق بیوفته. البته هنوز هیچ چیز به طور رسمی در این مورد گفته نشده.
- اعضای تیم سازنده تاکید میکنند که داستان کاملا جدیده و بازی در مورد شپرد نخواهد بود.
- Timeline بازی به صورت رسمی در پنل اعلام نشد. (تنها اشاراتی در این مورد داشتن)
- در کنار چیز های جدید، یه ذره هم از قدیمی ها میبینید (احتمال حضور شخصیت های قدیمی)
- تمرکز بیشتر MP بر روی همکاری بجای رقابت.
- Mass Effect جدید بیشتر حال و هوای یه دنباله معنوی برای سری اصلی رو خواهد داشت.
- تیم سازنده دوست داره تا جایی که میشه دست بازیکن رو باز بزاره و بهش حق انتخاب بده.
- به لطف Frostbite 3 انیمیشن های بازی فراتر از تصورات اولیه تیم سازنده بازی هستند.
- چندین منبع خبر از کهکشان جدید میدن ولی این خبر هنوز به صورت رسمی تایید نشده.
- پایه بازی بر اساس کشف مناطق ناشناخته است و Mako برای گشت و گذار سریع در سیارات مختلف طراحی شده.
- هنوز خبری در مورد نژاد بازیکن ها اعلام نشده.

تصاویر:

منبع

Last edited by a moderator:

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
امیدوارم نسخه ی چهارم با این وضع بد استدیو های BioWare و نبود Casey Hudson ناامیدمون نکنه من واقعا با نسخه های قبلی زندگی کردم [-o

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
New Concept Art For Next Mass Effect Released

2720693-me4concept.jpg

2720694-masseffectconcept.jpg

2720701-concept2.jpg

2720709-conceptagain.jpg

2720710-conceptnew.jpg

2720711-moreconcept.jpg

2720713-conceptnew1.jpg
gamespot

خیلی ضد حال زدن به طرفدارا, دیروز N7 بود ولی هیچی معرفی نکردن. نه کالکشن نه یه تیزر از ME جدید, فقط یه نظرسنجی داده بودن هوادارا پر کنن :| باز خوبه این چند تا کانسپتو لطف کردن دادن یه مقدار کمی از کف خارج بشیم...

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
به نظرم تمرکز BioWare فعلا روی Dragon Age هست، هفته دیگه که بازی منتشر بشه اونوقت میشه منتظر خبرهای خوبی از بازی باشیم. شرط می بندم اولین تریلر بازی رو توی VGX نشون میدن :D

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
pk58sbxljektvpoutken.png

منو با خودتون ببرید اینجا! :-s :d این دقیقا همون چیزی ای که من از Mass Effect میخوام.

N7 رو از دست دادم. :| آرت ها فوق العاده اند. هنوز استریم رو ندیدم اما مثل اینکه دو تا از عکس ها، مناطق مربوط به Raceهای جدیداند. (مثل اونی که آبشار داره (چه قدر هم قشنگه! :d). اون یکی هم که انگار حکم Ciadel جدید رو داره فکر کنم! /:) :d اونی که هلال قرمز رنگ دورشه چیه؟ آم نی-تول جدیده؟ /:) خیلی خفنه. :d تمرکز روی Mako و رفتن به کره های جدید و ناشناخته و کشفیات و ویستاهای فک برانداز که اصلا یعنی من الان تو بهشتم! :d

کاشکی اولین تیزر رو تو VGA داشته باشیم. :(

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
558
در کل امیدم به این نسخه بسیار بالاست ولی در کل هیچوقت به شپرد بزرگ نمیرسه.

در این نسخه باید حس rpg بودن بیشتر و واقع گرایانه تر بشه بخاطر گشت گذار تو سیارات.امیدوارم فقط این سیارات تو خالی نباشه مثل این بعضی آرت ورک های جدید.

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009

آقا با بر و بچ فروم بایوور به این نتیجه احتمالی رسیدیم که ایشون Mass Relay جدید هستند. :d وسطش رو خوب نگاه کنید شبیه به Mass Relayهای قدیمیه، و این که سفینه مستقیما داره میره توش! :d ممکنه این یه Mass Relay مخفی تو Milky way باشه که به یه کهشکان جدید باز میشه؛ جایی که بازی درش اتفاق میفته. در نتیجه Raceهای جدید و .... شاید حالا ممکنه یه تیم سوپر مخفی تو زمان تهاجم ریپرها و یا بعد اون توسط کسایی که زنده موندند یه Mass Relay جدید ساخته شده که به کهکشان جدید باز میشه و ما هم لیدر تیم جستجو در Uncharted Worlds هستیم. :d (البته این که کدوم اندینگ رو canon حساب کنیم جای بحث داره). از طرفی طبق برداشتی که از حرفای تیم بازی تو N7 day میشه داشت اینه که شخصیت اصلی بازی مثل شپرد اون قدرت و نفوذ رو از ابتدای بازی نداره، شاید به این معنیه که تو کهکشان جدید با Raceهای جدید کسی واسه حرف ما تره هم خورد نمیکنه. :d

اینم جالبه. مال هفته پیشه. تیم مونترال لباس های جدید خودشون رو دریافت کردند که روش یه برچسب و لوگوی جدید داره. احتمالا مربوط به Mass effect جدید هست (مثل لوگوی N7 خدابیامرز). Pathfinder Initiative شاید به ماموریت ما در کهشکان جدید (ناشناخته) اشاره داره شاید؟ :-/ Arkcon هم نمیدونم مخفیه چیه. شاید یه سازمانی چیزی باشه.

پ.ن: حس میکنم رونمایی رسمی نزدیکه! /:) :d

آخرین ویرایش:

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
توی یه کهکشان دیگه بعد کاراکتر انسان داره و کاراکتر های قدیمی ظاهر میشن توش؟:d
یکی از چیزایی که Mass Effect رو از اکثر Sci-fi هاش متمایز میکرد این بود که از لحاظ علمی و بیولوژیکی مخصوصا خیلی پرت نبود از مرحله:d
امیدوارم که توی همین راه شیری خودمون باشه وگرنه میخوان یه داستان راجع به این بسازن که چجوری Alien gods ژن انسان رو منتقل کردن از اینور به اونور و داستان آفرینش تخیلی رو تبدیل به داستان آفرینش علمی تخیلی کنن مثل Prometheus

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
توی یه کهکشان دیگه بعد کاراکتر انسان داره و کاراکتر های قدیمی ظاهر میشن توش؟:d
یکی از چیزایی که Mass Effect رو از اکثر Sci-fi هاش متمایز میکرد این بود که از لحاظ علمی و بیولوژیکی مخصوصا خیلی پرت نبود از مرحله:d
امیدوارم که توی همین راه شیری خودمون باشه وگرنه میخوان یه داستان راجع به این بسازن که چجوری Alien gods ژن انسان رو منتقل کردن از اینور به اونور و داستان آفرینش تخیلی رو تبدیل به داستان آفرینش علمی تخیلی کنن مثل Prometheus

از کجا میدونی یه کهشکان دیگه انسان نداره؟ :-/ :d بعد تا حالا نگفتن "کاراکترهای قدیمی" ظاهر میشن، گفتن یه "چیزایی" از تریلوژی قدیمی تو بازیه! :d
تم Prometheusای؟ :-/ دوز داریم! :d

The Game Awards 2014 :bighug:

پ.ن: رونمایی نشد 3 روز بن میشی، شوخی هم ندارم ;;) :biggrin1:

اگه مراسم رو چشم نکنی، رونمایی میشه حتما! :| :d

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
از کجا میدونی یه کهشکان دیگه انسان نداره؟ :-/ :d بعد تا حالا نگفتن "کاراکترهای قدیمی" ظاهر میشن، گفتن یه "چیزایی" از تریلوژی قدیمی تو بازیه! :d
تم Prometheusای؟ :-/ دوز داریم! :d

الان Are you kidding? یا جدی گفتی؟ (احتمال اینکه زندگی توی یه سیاره و سیستم ستاره ای هم نه بلکه توی یه کهکشان دیگه مثل زمین تکامل پیدا کنه میشه گفت Non-existent هستش)

خوبه که دوست داری، من بدم میاد از این Pseudo-Science جدید که Alien god درست میکنن واسه انسان، خیلی ضایع و کلیشه است،ضایع تر از افسانه های مذهبی حتی:d

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
الان Are you kidding? یا جدی گفتی؟ (احتمال اینکه زندگی توی یه سیاره و سیستم ستاره ای هم نه بلکه توی یه کهکشان دیگه مثل زمین تکامل پیدا کنه میشه گفت Non-existent هستش)

خوبه که دوست داری، من بدم میاد از این Pseudo-Science جدید که Alien god درست میکنن واسه انسان، خیلی ضایع و کلیشه است،ضایع تر از افسانه های مذهبی حتی:d

میشه یه منبع برا حرف قسمت قرمزت بدی؟:dچون من تا حالا خلاف این حرفتو شنیدم خواستی منبع هم میدم:d

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
میشه یه منبع برا حرف قسمت قرمزت بدی؟:dچون من تا حالا خلاف این حرفتو شنیدم خواستی منبع هم میدم:d

علمی به قضیه نگاه کن، برای اینکه تمدن Homo-Sapien توی یه سیاره رخ بده، اولا سیاره باید دقیقا سایز و نوع سنگی زمین باشه، خورشیدش باید دقیقا به یه اندازه باهاش فاصله داشته باشه، (که زندگی کربنی بتونه توش شکل بگیره) و از همه اینها گذشته باید تمام اتفاقاتی که طی تاریخ اکولوژیکی زمین رخ داده اونجا هم رخ بده، مثل Great dying و Great Impact و تمام عصر های یخی و فواران های آتش فشان ها و زمین لرزه ها و همه اینا....بگذریم از احتمال رخ دادن اتفاقات کوچیک (مثل اینکه حتما اولین Homonoid ها باید توی یه قاره ای شبیه به قاره آفریقا 8 ملیون سال پیش با همون خصوصیات آب و هوایی بوجود بیان و بخاطر دفاع در برابر Predator ها مجبور بشن Component احساسی Develop کنن و شروع کنن جامعه های پیشرفته تشکیل دادن و بعد آتیش و گوشت رو کشف کنن که Neo-cortex مغزشون به اندازه مال ما رشد کنه.....:d)
اینطوری قضیه رو حساب کن که فقط کافیه یه دسته از اولین Vertebrate ها توی بدو وجودشون قبل از اینکه فرصت رشد و نمو پیدا کنن منقرض بشن، اونوقت اصلا Genus ی که مثلا 100 ملیون سال بعد ما ازش تکامل پیدا کردیم به کل از چرخه طبیعی حذف میشه. تاریخ 150 هزار ساله خودمون هم بگذریم ازش (از بدو بوجود آمدن Homo-Sapien ها) که توش یکبار تعدادمون به زیر 10 هزارتا رسیده بود و فاصله چندانی با انقراض نداشتیم.
کدوم منبعی گفته که احتمال زندگی شکل گرفتن عین انسان بیشتر امکان داره؟ همه اینایی که من گفتم رو در نظر بگیری احتمال یه چیزی نزدیک 0.000000000001% هم نیست.

این قضیه که زندگی درست عین تمدن انسان میتونه توی سیاره دیگه ای شکل بگیره Fantasy یه سری نویسنده Sci-fi هستش و هیچ Basis علمی نداره، حالا منبعت رو هم برام بفرست. (ولی یا اشتباه متوجه اش شدی یا اینکه کلا منبع معتبری نیست)

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
علمی به قضیه نگاه کن، برای اینکه تمدن Homo-Sapien توی یه سیاره رخ بده، اولا سیاره باید دقیقا سایز و نوع سنگی زمین باشه، خورشیدش باید دقیقا به یه اندازه باهاش فاصله داشته باشه، (که زندگی کربنی بتونه توش شکل بگیره) و از همه اینها گذشته باید تمام اتفاقاتی که طی تاریخ اکولوژیکی زمین رخ داده اونجا هم رخ بده، مثل Great dying و Great Impact و تمام عصر های یخی و فواران های آتش فشان ها و زمین لرزه ها و همه اینا....بگذریم از احتمال رخ دادن اتفاقات کوچیک (مثل اینکه حتما اولین Homonoid ها باید توی یه قاره ای شبیه به قاره آفریقا 8 ملیون سال پیش با همون خصوصیات آب و هوایی بوجود بیان و بخاطر دفاع در برابر Predator ها مجبور بشن Component احساسی Develop کنن و شروع کنن جامعه های پیشرفته تشکیل دادن و بعد آتیش و گوشت رو کشف کنن که Neo-cortex مغزشون به اندازه مال ما رشد کنه.....:d)
اینطوری قضیه رو حساب کن که فقط کافیه یه دسته از اولین Vertebrate ها توی بدو وجودشون قبل از اینکه فرصت رشد و نمو پیدا کنن منقرض بشن، اونوقت اصلا Genus ی که مثلا 100 ملیون سال بعد ما ازش تکامل پیدا کردیم به کل از چرخه طبیعی حذف میشه. تاریخ 150 هزار ساله خودمون هم بگذریم ازش (از بدو بوجود آمدن Homo-Sapien ها) که توش یکبار تعدادمون به زیر 10 هزارتا رسیده بود و فاصله چندانی با انقراض نداشتیم.
کدوم منبعی گفته که احتمال زندگی شکل گرفتن عین انسان بیشتر امکان داره؟ همه اینایی که من گفتم رو در نظر بگیری احتمال یه چیزی نزدیک 0.000000000001% هم نیست.

این قضیه که زندگی درست عین تمدن انسان میتونه توی سیاره دیگه ای شکل بگیره Fantasy یه سری نویسنده Sci-fi هستش و هیچ Basis علمی نداره، حالا منبعت رو هم برام بفرست. (ولی یا اشتباه متوجه اش شدی یا اینکه کلا منبع معتبری نیست)

خوب راستش من اصلا حواسم به تکامل نبود و تو تخیلات خودم در مورد Mass Effect بودم... :d همین طور که گفتی DNA و پروتئین ها و مایکرومولکول ها این قدر متغیرند که جهش های ژنتیکی مثل هم تو 3 میلیارد سال تکامل زمین تو یه جای دیگه (حتی با شرایط جوی مثل هم) بوجود بیاد.
اما کی میدونه؟ تنها 40 میلیارد سیاره تو راه شیری تقریبا با شرایط جوی و فاصله نسبی از خورشیدش مثل زمین وجود داره. حالا حساب کن 100 هزار میلیارد کهشکان داریم و هر کهشکان هم هزاران میلیارد ستاره... :d شاید... :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر