Mass Effect: گشت و گذار در دنیاهای ناشناخته! (اطلاعات منتشر شده در Comic-Con)

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
kgdon5utssw6f8ow09o5.jpg

خب Bioware پنلی توی SDCC داشته و اطلاعاتی رو از Mass Effect جدید منتشر کرده که در ادامه بخش هایی از اون رو میخونید:

- اسم بازی Mass Effect 4 نیست.
- Mako برگشته! تصاویری از اون منتشر شده که پایینتر میبینید. ظاهرا توی ویدئویی که از بازی نشون دادن Mako خیلی سریع شده.
- بازی بر اساس کشف مکان های جدید ساخته شده، پس به یه وسیله نقلیه برای اینکار احتیاج دارید.
- رندرهایی از Armor شخصیت ها نشون دادن که تصاویرش رو میتونید پایینتر ببینید
- ظاهرا داستان قراره در زمان زندگی شپرد باشه ولی شپرد توی داستان بازی نیست، شاید بازی در یه کهکشان دیگه اتفاق بیوفته. البته هنوز هیچ چیز به طور رسمی در این مورد گفته نشده.
- اعضای تیم سازنده تاکید میکنند که داستان کاملا جدیده و بازی در مورد شپرد نخواهد بود.
- Timeline بازی به صورت رسمی در پنل اعلام نشد. (تنها اشاراتی در این مورد داشتن)
- در کنار چیز های جدید، یه ذره هم از قدیمی ها میبینید (احتمال حضور شخصیت های قدیمی)
- تمرکز بیشتر MP بر روی همکاری بجای رقابت.
- Mass Effect جدید بیشتر حال و هوای یه دنباله معنوی برای سری اصلی رو خواهد داشت.
- تیم سازنده دوست داره تا جایی که میشه دست بازیکن رو باز بزاره و بهش حق انتخاب بده.
- به لطف Frostbite 3 انیمیشن های بازی فراتر از تصورات اولیه تیم سازنده بازی هستند.
- چندین منبع خبر از کهکشان جدید میدن ولی این خبر هنوز به صورت رسمی تایید نشده.
- پایه بازی بر اساس کشف مناطق ناشناخته است و Mako برای گشت و گذار سریع در سیارات مختلف طراحی شده.
- هنوز خبری در مورد نژاد بازیکن ها اعلام نشده.

تصاویر:

منبع

Last edited by a moderator:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
حس احداث تاپیک نبود! :D
تصاویری از Mako در نسخه جدید:

این هم یه ویدئو که البته بیشتر در مورد ساخت و طراحی Mako و نوع حرکتش توی محیط هست تا خود بازی:
watch?v=MzueBbcXqRk

حضور Mako توی این نسخه کار فوق العاده ای هست! با اینکه ME2 رو بیشتر از نسخه اول دوست دارم، ولی نسخه اول به خاطر Mako و گشت و گذار توی سیاره ها یه حس و حال خاص و منحصربفردی داشت که دیگه توی نسخه های بعدی تکرار نشد. چرخیدن توی سیاره هایی که هرکدوم شکل و شمایل مخصوص خودشون رو داشتن، یه حس Star Trekمانندی به آدم میداد که انگار داره توی کهکشان میچرخه و جاهای مختلف رو میبینه و ...، برعکس نسخه های بعدی که از این نظر خیلی محدودتر بودن و همه چیز یه حالت اجباری و دستوری داشت که البته به خاطر داستان بازی زیاد هم نمیشه ایراد گرفت.

یه سری عکس از مدل های کاراکتر بازی:

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
- Mako برگشته!

gzsmbk.gif

- بازی بر اساس کشف مکان های جدید ساخته شده، پس به یه وسیله نقلیه برای اینکار احتیاج دارید.
دوز داریم. :d
- ظاهرا داستان قراره در زمان زندگی شپرد باشه ولی شپرد توی داستان بازی نیست، شاید بازی در یه کهکشان دیگه اتفاق بیوفته. البته هنوز هیچ چیز به طور رسمی در این مورد گفته نشده.
هرچی بیشتر در مورد تایم لاینش خوندم بیشتر گیج شدم! :| بهتره بیاد رسما اعلام کنند دیگه.
کهکشان کاملا جدید؟ همزمان با داستان شپرد؟ بعد از قدیمی ها هم میبینیم؟ من نمیدونم چی شد! :| مگر اینکه یه تیم سوپر مخفی هشدار شپرد رو باور کرده و با relayها به کهکشان جدید فرستاده شدن تا... تاش رو نمیدونم دیگه! :|

- به لطف Frostbite 3 انیمیشن های بازی فراتر از تصورات اولیه تیم سازنده بازی هستند.
پایان کار لک لک؟

- پایه بازی بر اساس کشف مناطق ناشناخته است و Mako برای گشت و گذار سریع در سیارات مختلف طراحی شده.
باز هم دوز داریم! :d اما یه کهکشان دیگه یعنی دیگه من سیاتل رو نمیبینم؟ :(

امیدوارم VGA رونمایی بشه/اولین تیزر/CG
Q1 2015 اولین اسکرین شات ها و مصاحبه ها
Q2 2015 روی جلد مجله گیم اینفورمر
گیم پلی کامل در E3
Q4 2015 یا Q1 2016 ریلیز.
تو این ویدیو این دختره مال EP هم مدام تکرار میکرد سازنده ها میگفتند "years away" که هی قلب من دچار سانحه میشد! :| البته 1.5 تا 1.75 سال دیگه وقت هست که به نظرم کافیه و با همه چیش جور در میاد.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
باز هم دوز داریم! :d اما یه کهکشان دیگه یعنی دیگه من سیاتل رو نمیبینم؟ :(
مگه قبلا سیاتل رو توی Mass Effect میدیدی؟ :-" :D

کلا تا اینجای کار اطلاعات منتشر شده خیلی امیدوار کنندست. از کهکشان جدید هم بشدت حمایت میشه :bighug:
فقط همین تایم لاینش یکم گیجمون کرده :| :D بیان مثل بچه آدم بگن بازی کی اتفاق میوفته دیگه!

پ.ن: تازه الان متوجه شدم:)) تاپیک به اسم آریاست ولی پست اول مال منه، لول =))

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
هنوز خبری در مورد نژاد بازیکن ها اعلام نشده.
طبق اطلاعاتی که قبل از VGX پارسال لیک شده بود احتمال 95% -مثل Dragon Age، نژاد های مختلفِ قابل بازی داریم. :d
در کل اطلاعات امیدوار کننده ـست مخصوصا اون برگشت Mako. :bighug:
امیدوارم بخش RPGـه بازی از همیشه پر رنگ تر باشه... :(

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
خبرای جالبی بود در مورد بازی :bighug:

چیزی که منو تحت تاثیر قرار داد حضور شخصیت های قدیمی هست.
دلم میخواد اشلی و Thane و Tali'Zorah باشن. چون خیلی طالب شدم Tali بالاخره چهره از نقاب برداره :D

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
این که خیلی گنگ توضیح داده:d، دنباله ی معنوی؟!!
اون جهان عظیمی که اینا برای این بازی ساختن خیلی جای مانور داره ولی من دوست داشتم کلا بعد وقایع سه گانه رو میساختن، اینجوری هم زمانی با داستان سه گانه یکم اذیت میکنه منو، حالا درسته که توی یه کهکشانه دیگه هست طبق گفته هاشون ، ولی دوست داشتم کلا زمان رو شیفت میکردن به بعد از حوادث سه گانه.

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
کاش دوباره حال و هوای بازی مثل mass effect 1 بشه هیچ وقت حس تنهایی توی یه map که اصلا سرو تهش معلوم نبود (مننظور مقیاس نیست بلکه مبهم بودن) رو هیچ بازی دیگه ای توی نسل قبل به من القاء نکرد.به نظر من mass effect 1 پخته ترین rpg نسل قبل بود حتی بهتر از witcher.

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
391
به نظر من که اطلاعات کاملا ناامید کنندست.mass effect 3 2012 لانچ شده و همون موقع اعلام شد سری ادامه داره.بعد از دو سال صرفا چند تا کانسپت دارن با یه سری اطلاعات بی سرو ته.بیشتر به نظرم میاد دقیقا نمیونن چی کار کنن با بازی.این روزا من دارم 3 رو بازی میکنم.واقعا شاهکاری بو این سه گانه.شماره ی دو به نظرم بهترین بازی نسل بود.امیدوارم خرابش نکنن:-(

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
^
چرا تکلیفشون مشخص نیست؟ :-/ این اطلاعات بعد از PAX EAST پارسال:
دو تا نژاد جدید:

The first one being described as ‘Arrogant’. They were really skinny, almost skeletal. Their bodies vaguely looked like a boney Turian. They had glowing eyes and a neck that frilled up from their chest
The second new race was described as ‘Ancient, Advanced, and Guardian‘. They had a similar color scheme to reapers and they looked like classic fantasy/sci-fi golems. Sleek rocky or metallic bodies with bright glowing lines flowing all over them. Some had fragmented pieces and shattered bits floating in place around them

اطلاعات دیگه ای که طرف داده بود: [بخش وسایل نقلیه اش :bighug:]
Anyways, they showed off a random human model wearing various armors and configurations asking us what we liked and thought was potentially iconic. They really want to do crazy customizable armor. Down to different pieces, colors, textures, materials, and whatnot.

They also showed us a slew of land vehicles that would serve for different environments. And the most interesting vehicle was a personal sized Normandy-esque ship that could ‘fit a mako-like vehicle in it’. So the new races mingling with the old ones and a ship that looks like normandy architecture, sounds like sequel material to me

این طوری که به نظر میاد تمرکز خاصی رو روی بخش explore گذاشتن. به نظرم حداقل بازی محیطی شبیه به Dragon Age: Inquisition داره ولی با این فرق که وسعت ـش خیلی بیشتره... خیلی! :d [شاید یهو بازی Open World شد. :-":|]

====

دقت کردید بهرزو اومد ME 4 رو هایپ کنه و براش توهم زد، بخشی ـیش به واقعیت تبدیل شد. :)):d
Mako. :bighug::>

البته می دونید احتمالا به خاطر این بود که این تاپیــک هیچ وقت مورد استقبال قرار نگرفت، طوری که حتی خودش هم فراموشش کرد! :d

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
391
^
چرا تکلیفشون مشخص نیست؟ :-/ این اطلاعات بعد از PAX EAST پارسال:
دو تا نژاد جدید:

اطلاعات دیگه ای که طرف داده بود: [بخش وسایل نقلیه اش :bighug:]

این طوری که به نظر میاد تمرکز خاصی رو روی بخش explore گذاشتن. به نظرم حداقل بازی محیطی شبیه به Dragon Age: Inquisition داره ولی با این فرق که وسعت ـش خیلی بیشتره... خیلی! :d [شاید یهو بازی Open World شد. :-":|]

====

دقت کردید بهرزو اومد ME 4 رو هایپ کنه و براش توهم زد، بخشی ـیش به واقعیت تبدیل شد. :)):d
Mako. :bighug::>

البته می دونید احتمالا به خاطر این بود که این تاپیــک هیچ وقت مورد استقبال قرار نگرفت، طوری که حتی خودش هم فراموشش کرد! :d
آخه بعد از دو سال عملا جز کانسپت آرت و یه سری ایده ی پراکنده هیچی از بازی نشون ندادن.همزمانی با شپرد هم یه کم عجیب و نا امید کنندست.من انتظار یه جهش بزرگ داشتم ولی به نظر صرفا یه دنباله ی خوب خواهد بود

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
آخه بعد از دو سال عملا جز کانسپت آرت و یه سری ایده ی پراکنده هیچی از بازی نشون ندادن.همزمانی با شپرد هم یه کم عجیب و نا امید کنندست.من انتظار یه جهش بزرگ داشتم ولی به نظر صرفا یه دنباله ی خوب خواهد بود
کدوم دو سال؟یه سال داشتن DLC میدادن. :d از اون موقع تا الان هم یه سال شده.

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
شاید هی میگن نگید مس افکت 4 یه دلیلی دارن بیچاره ها ... همزمانی تایملاینش با شپرد میتونه خوب باشه , مثلا روایت یه شخصیت باشه که تو سرگذشت شپرد تاثیر گذاشته ولی خود شپر ازش بی خبر بوده
اینطوری توی نسخه ی بعدی میتونن باز سپرد رو برگردونن با یه داستان قابل قبوب , نه همینجوری کشکی که تو این سریالا و بعضی بازیا شخصیتا یهو زنده میشن , از غیب پدیدار میان :D

بنظر بد نمیاد...

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
391
کدوم دو سال؟یه سال داشتن DLC میدادن. :d از اون موقع تا الان هم یه سال شده.
آره حواسم به DLC نبود! از اونجایی که من DLC بازی نمیکنم به نظرم با لانچ بازی کار تیم سازنده تمومه!:d
ولی بازم زمان داشتن که سمت و سوی بازی رو نشخص کنن کامل.به شخصه انتظار بتزی در یک بازه ی زمانیه دیگه و شخصیت قابل بازی از نژادای دیگه رو داشتم.یعنی له له میزنم که کروگان یا تورین بازی کنم تو اون دنیا!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر