Xbox Marvel's Blade

marvels-blade-announcement-article-card.jpg

Developer: Arkane Lyon​

Publisher: Bethesda Softworks​

Platforms: Xbox Series X|S, Microsoft Windows​

Release Date: TBA

- پس از مدت‌ها انتظار، اثر جدید Arkane Lyon که انتظار می‌رفت نسخه بعدی Dishonored باشد در مراسم The Game Awards 2023 معرفی شد، اما برخلاف انتظار طرفداران، این بار شاهد همکاری بازیسازان بتسدا با مارول در ساخت بازی از ابرقهرمان خون‌آشام مارول یعنی اریک براکس خواهیم بود.

- بازی در پاریس جریان خواهد داشت و از دوربین third-person بهره خواهد برد.

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
اگه واقعا ایمرسیو سیم باشه بازی رسما جایی برای مقایسه با یه بازی اکشن ادونچر اوپن ورلد مثل اسپایدرمن 2 نداره
غیر از این که بازی اقتباسی از کمیک بوکه
فکر نکنم مارول قبول کنه که این بازی ایمرسیو سیم باشه
فکر کنم همون یه ابرقهرمانی عامه پسند باشه که خوب بفروشه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: mobin.hb96

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
من در طفولیت از فیلم های Blade خیلی میترسیدم(:D) و کلا خیلی برام وایب اون خوش آشام هایی که دوست دارمو نداشت. اما این ایتریت Blade به نظر خیلی جذاب میاد و میتونه مشکل همیشگی من با بازی های آرکین رو حل کنه، مشکل همیشگی من بازی های آرکین هم اول شخص بودنشونه! و همیشه با خودم میگفتم این کارکترها و این آرت استایل خراک یه چیز TP هست، چرا کردن تو FP و بیرون نمیکشن؟ ولی الان کلا فضای فانتزی آرکین طور+دنیای Blade و دوربین سوم شخص رسپی ساخت یه چیز خیلیی خفنه!
بلید با مثل بلید دو دل تورو باشه سیاه و ترسناک نه این سبک بصری فورتنایت -

• Like
Reactions: Cloud Strife

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,766
نام
مراد حلیمی
بلید IP شدیدا مناسبیه برای ساخت بازی و اگر بتونن یه چیز خشن با کلی قطع عضو و آپدیت های باحال بسازن عالی میشه
در مورد آرکین هم خیلی خوشحالم که بیخیال ایمرسیو ساختن شدن ....خداییش فروش زیادی نداره دیگه - با اینکه خودم با PREY زندگی کردم ولی اکثریت خوششون نمیاد تو بازار فعلی(زیادی پیچیدس) و آرکین هم مجبوره زنده بمونه خب....یه بیزینسه

درمورد پلتفرمای بازی هم بازی انحصاریه مطمینا. فقط دلیل اینکه مثه ایندیاناجونز علنی اعلام نمی کنن شعارهای قبلی مایکرو و اسپسنر در تقبیح انحصاره
الان یهو بیان بگن انحصاریه ملت میگن پس شما فرقتون با سونی که از انحصارش انتقاد می کردین چیه. برا همین چیزی نمیگن
احتمالا یه سال مونده به انتشار بازی میگن بازی چون به جز ps روی رایانه های شخصی و ایکس باکس و یخچال و .... منتشر میشه پس انحصاری هم نیس و اینطوری این مساله رو هم دمیج کنترل می کنن

.​

آخرین ویرایش:

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
View attachment 321728View attachment 321729
هارون عکس پروفایل عوض کرده و خیلی سوسکی به این جریانات که بازی انحصاری هست یا نه جواب داده
این داستان انحصاری بودن یا نبودن نمیدونم از کجا شروع شده! استودیو فرست پارتی داره بازی رو میسازه چه دلیلی داره انحصاری نباشه!

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,411
نام
aliakbar
ایمرسیو سیم مارولی=پیتزای قرمه سبزی=روشنفکر دینی

بزرگترین ضد حال مراسم بود برا من‌.
آرکین راحت محبوب ترین استودیوی فعلی من بود و تنها ایمرسیو سیم ساز AAA باقیمونده صنعت گیم‌.
ولی خب سبک بازی های محبوب من نمیفروشن انگار و توجه رو جلب نمیکنن به قدر کافی که ادامه ساختشون توجیه اقتصادی داشته باشه.

حیف از آرکین واقعا.

حالا خیلی نمیخوام رو اعصاب کسایی که برا این بازی هایپن برم. دیگه حرفی در این باره نمیزنم اینجا. ولی خیلی حیف شد
یه جا خونده بودم که بازی بعدی آرکین دیسانرد ۳ عه و احتمالا تاریخ انتشار بلید بعد از دیسانرد باشه.

امیدوارم درست باشه و قبل بلید یه عنوان با دی ان ای آرکین ببینیم.

ایمرسیو سیم مارولی =سایپا مطمئن

• Like
Reactions: mobin.hb96

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
فکر نکنم مارول قبول کنه که این بازی ایمرسیو سیم باشه
فکر کنم همون یه ابرقهرمانی عامه پسند باشه که خوب بفروشه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
حقیقتا فور نمیکنم مارول هیچ مشکلی با سبک بازیی که ساخته میشه داشته باشه

فعلا اینا لایسنس بازی رو به همه میدن، هر ناشری هم نگاه میکنی یه بازی در دست ساخت داره

همین یکی دو سال پیش مثلا Midnnight Suns هم ساخته شد از کاراکترهای مارول
اونم فکر نمیکنم زیاد سبک محبوبی بوده باشه
و شاید همین ایمرسیو سیم ازش محبوب تر هم باشه:-"
مخصوصا وقتی تبلیغات مایکرو هم پشت بازی باشه، احتمالا از اون بازی بتونه موفق ترم عمل کنه

KING.RG

کاربر سایت
Jun 12, 2021
467
درمورد پلتفرمای بازی هم بازی انحصاریه مطمینا. فقط دلیل اینکه مثه ایندیاناجونز علنی اعلام نمی کنن شعارهای قبلی مایکرو و اسپسنر در تقبیح انحصاره
الان یهو بیان بگن انحصاریه ملت میگن پس شما فرقتون با سونی که از انحصارش انتقاد می کردین چیه. برا همین چیزی نمیگن
احتمالا یه سال مونده به انتشار بازی میگن بازی چون به جز ps روی رایانه های شخصی و ایکس باکس و یخچال و .... منتشر میشه پس انحصاری هم نیس و اینطوری این مساله رو هم دمیج کنترل می کنن​
این داستانای تخیلی چیه بابا... اینا اگه پلتفرم ها رو معرفی نکردن دلیلش فقط اینه که زود هنگام معرفی شدن و اینجوری فشار طرفدارها رو بتونن کنترل کنن. پلتفرم های بازی هم هر زمان که به انتشار نزدیک بشه اعلام میکنن. مشخصا هر دو بازی OD و Blade ساخشتون تازه استارت خورده و حداقل 3-4 سال تا انتشارشون مونده. اینا دوباره نمیخوان اشتباه معرفی های e3 2020 رو تکرار کنن با معرفی پلتفرم ها خودشون و استودیو ها رو ببرن زیر فشار رسانه ها و طرفدارا.

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
این داستانای تخیلی چیه بابا... اینا اگه پلتفرم ها رو معرفی نکردن دلیلش فقط اینه که زود هنگام معرفی شدن و اینجوری فشار طرفدارها رو بتونن کنترل کنن. پلتفرم های بازی هم هر زمان که به انتشار نزدیک بشه اعلام میکنن. مشخصا هر دو بازی OD و Blade ساخشتون تازه استارت خورده و حداقل 3-4 سال تا انتشارشون مونده. اینا دوباره نمیخوان اشتباه معرفی های e3 2020 رو تکرار کنن با معرفی پلتفرم ها خودشون و استودیو ها رو ببرن زیر فشار رسانه ها و طرفدارا.
اگه انحصاریه و معرفی نکردن برا بحث های قراردادی با خود مارول باید باشه.

ولی خب دوستان توهمات خودشون رو دارن دیگه.
حالا این همه بازی انحصاری معرفی میشه مهم نیست ولی بلید بابت دمیج کنترل حرف های قبلی اسپنسر ملعون تو تقبیح انحصاریه که رسما اعلام نمیشه.
سناریو های فوق تخیلی یه عده.😁

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
ممکنه قرارداد از قبل بوده و الان بخاطر پنجاهمین سال معرفی شده ولی ماکرو دنبال تغییر قرارداده، مثل ایندیانا جونز، اونم انحصار نبوده و بعدا انحصار شده و قرار عوض شده
بعدم بازی تازه یکساله وارد فاز تولید شده و ممکنه میان نسلی بشه.
نکته بعدم دادگاههاست که هنوز تو جریانه.
______
ممکنه یکی یا چند دلیل باشه و انحصار نبودنش چیز خوبیه.
بازی تا عرضه فاصله زیاد داره و اینم ی ایندیانا تنها همکاریها با مارول نیست.
https://comicbook.com/gaming/news/marvel-multiplayer-game-bethesda-xbox-one-series-x-pc/
هنوز راندهاوس که میگن اونم داره یه ایپی مارول میسازه، معرفی نشده.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,766
نام
مراد حلیمی
حالا شما فشار طرفدارها برداشت میکنی من فشار رسانه ها و رقبا. زاویه دیدمون فرق داره صرفا
حالا اینکه کدوم درسته بتدریج در آینده متوجه خواهیم شد (اگر توجیهاتی که برای انحصاری کردن بازیهای یک دوسال اخیر، مایکرو و طرفداراش کردن برای اینم نزدیک عرضه بکنن نشون میده حرف من درست تر بوده)

خیلی دور نیس اون روز و امیدوارم حرف شما درست باشه

.

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
واقعا ناراحتم واسه آرکین، متاسفانه بازی‌هایی با فلسفه ایمرسیو سیم طرفداران خیلی کمی دارن با وجود منتقد پسند بودنشون. من خودم Prey جز تاپ فایو نسل قبلم بود 🥺.
ولی خب مشخصه ساختن یه IS عمیق از نظر فروش و اقتصادی نمیصرفه و حتی تیم فوق العاده‌ای مثل آرکین هم مجبورن اول مثل دث لوپ و ردفال المان هاش رو تقلیل بدن و بعد کلا برن سراغ آی‌پی‌ها و سبک‌های مین استریمی مثل بلید(مارولی) و دوربین سوم شخص.
کیفیت آرکین تو دیزاین برام ثابت شدست و خود بلید هم بهترین آی‌پی ممکن از مارول برای بازی ساختنه فقط افسوس میخورم که از اصل و ریشه خودشون فاصله گرفتن...

John-117

کاربر سایت
May 16, 2020
1,718
مدیر بخش گیمینگ دیزنی آقای Sean Shoptaw در مصاحبه با Axios گفته که تصمیم گیرنده اصلی عرضه انحصاری بازی بتزدا هست و این سوالیه که اونا باید جواب بدن!

البته فک کنم حواسش نبود که بتزدا الان دیگه مستقل نیست و یه مالک داره :D

کلا همه دارن از زیر سوال انحصاری بودن یا نبودنش طفره میرن

RAFA_1992

کاربر سایت
Jun 17, 2018
478
مدیر بخش گیمینگ دیزنی آقای Sean Shoptaw در مصاحبه با Axios گفته که تصمیم گیرنده اصلی عرضه انحصاری بازی بتزدا هست و این سوالیه که اونا باید جواب بدن!

البته فک کنم حواسش نبود که بتزدا الان دیگه مستقل نیست و یه مالک داره :D

کلا همه دارن از زیر سوال انحصاری بودن یا نبودنش طفره میرن
در ادامه ازش در مورد فروش کمتر Xbox نسبت به ps و احتمال فروش کمتر بازی می پرسن که اونم جواب میده اونا محدود به پلتفرم Xbox نیستن و pc و cloud رو هم دارن و در مورد فروش نگرانی ندارن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر