Marvel vs Capcom 3 معرفی شد

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
چند وقت پیش شایعه ساخت Marvel vs Capcom 3 پخش شده بود و بالاخره به نظر می‌رسه که شایعه درستی بوده.
PlanetXBox360 گزارش داده که Capcom در Captivate 2010 بازی Marvel vs Capcom 3 رو به نمایش گذاشته، و در آینده بسیار نزدیک به‌طور رسمی هم این گیم رو برای XBox 360 و PS3 معرفی خواهد کرد. حتی شایعه شده که در E3 2010 هم قابل بازی خواهد بود.

این بازی، گیم‌پلی 2D خواهد داشت و گرافیکش «چیزی بین MvC2 و SF4» هست. بازی بر روی دیسک عرضه میشه و نه XBLA و PSN. گویا سازنده‌ها اشاره کردند که تعداد کاراکترهای بازی خیلی زیاد خواهد بود (احتمالاً یعنی بیشتر از تعداد کاراکترهای MvC2، که 56 تا بودند).

این بیشتر یه خبر هست تا شایعه، چون همه مطمئن هستن که Capcom به زودی این قضیه رو به صورت رسمی اعلام می‌کنه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
آریا خان این اولی بیشتر به Ryu نمی خوره؟
شاید من توهم زدم :D
نه همون طور که شهاب گفت به خاطر چکمه و شنلش به Dante شبیه هست :D

آریا راستی بعید میدونم اون دختره شوا باشه . کفشاش پاشنه داره :D . Cammy یا اون دختر خفاشیه نیست ؟
نمیدونم والا ! این یکی رو چون هیچ حدسی نمیتونستم بزنم از توی بحثهای NeoGaf کش رفتم ! اون دختر خفاشیه هم اسمش Morrigan Aensland هست که توی سری Darkstalkers بوده. (خودم که این سری رو بازی نکردم ولی توی فورومهای بیگانه ایشون رو شناختم !)

خیلی دلم براش تنگ شده...:(
بازیشو که نمیسازه این نامرد حداقل اینجا ببینیم جوی عزیز رو.:((
یه جا خوندم شاید اون آخریه Felicia باشه (یکی از شخصیتهای Darkstalkers) خیلی هم به اون سایه شبیه هست. ولی امیدوارم همون Joe باشه ! (کاش به جای این همه بازی تکراری ادامه Viewtiful Joe رو میساختن ...)
در صورتی که اون Felicia باشه , میشه گفت کناریش هم Ryu نیست ! من به خاطر اون دو تا خطی که کنار اون شخصیت بود گفتم Ryu :D (یعنی فکر کردم اون خط ها همون پارچه یا هدبندی هست که Ryu میبنده به سرش :D)
ولی به قول یکی از Gaf ای ها میشه روی Frank West (از Dead Rising) هم حساب کرد !

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
نمیدونم والا ! این یکی رو چون هیچ حدسی نمیتونستم بزنم از توی بحثهای NeoGaf کش رفتم ! اون دختر خفاشیه هم اسمش Morrigan Aensland هست که توی سری Darkstalkers بوده. (خودم که این سری رو بازی نکردم ولی توی فورومهای بیگانه ایشون رو شناختم !)
فکر کنم اون باشه :D .
این دختره رو من هیچ وقت اسمش یادم نمیمونه ! توی Capcom vs SNK بودا :D . توی Cross edge هم همینطور ولی اسمش رو هیچ وقت یادم نمیمونه :D .
Lady و Trish هم خدا کنه توش باشن :D .
ولی به قول یکی از Gaf ای ها میشه روی Frank West (از Dead Rising) هم حساب کرد !
Nero و Leon و اینا هم بعید نیستنا :D . و با توجه به اینکه 2 میلیون تا کرکتر داره این بازی فکر کنم اکثر کرکتر های کپکام توش باشن . به خصوص الان که کپکام علاقه شدیدی به Crossover کردن داره !!

آخرین ویرایش:

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
از نظر من clover بود که کپ کام بود .حالا برای من چندسالیه که کپ کام تموم شده(به جز استریت4)
و با این سیاست های کپ کام امیدوارم هیچ وقت :((joe برنگرده تا این که بیفته دست یه شرکت تازه کار غربی:sick:.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اقا تریلرش واسه دانلود پیدا نمیشه؟!:D

برو تو تاپیکش هست .

آریا این Felicia رو عکسش رو دیدم :D . فکر کنم همینه که تو عکسه ها :D . موهاش یکم به شک میندازه آدم رو :D . بعید میدونم Viewtiful Joe باشه :D . یکم پر تر و صفحه پر کن تره سایه طرف .

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
کلاً پیشنهاد می‌کنم اول صبر کنید گیم‌پلی‌ MvC3 رو ببینید، بعد تصمیم بگیرید که می‌خواید برید تو جوّش یا نه.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
کلا از کرکتر های مارول زیاد خوشم نمیاد ، DC همچین ملموس ترن برای بشری مثل من !!! کپکام ولی کرکترهای خوفی داره ، جا داره ادمی منتظر این بازی باشه ! حالا یه سوالی برای بنده که شماره های قبلی رو بازی نکردم پیش میاد اینه که گیم پلی بازی به طرف SF سوق پیدا میکنه یا امثال MK ؟ البته سوال ناشیانه ای هست به احتمال بالای 90 درصد شبیه SF هست !

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
یه سری حدس درباره کرکتر ها

تصویر 1
تصویر 2
دستت درد نکنه ممد . اکثرشون فکر کنم درست بود . فقط به نظرت توی عکس دومی اونی که ؟ داره مگنتو نیست ؟ احساس میکنم این کلاهه همون کلاه معروفشه :D . ولی خب دکی دوم رو خیلی خوب حدس زده ( زدی :D ) . منم برم یه سر سره منو Ultimate Alliance ببینم میتونم چیزی حدس بزنم یا نه :D .

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
یادتون هست که توی پست اول، به این قضیه اشاره کردم:
گویا سازنده‌ها اشاره کردند که تعداد کاراکترهای بازی خیلی زیاد خواهد بود (احتمالاً یعنی بیشتر از تعداد کاراکترهای MvC2، که 56 تا بودند).
الان Capcom داره می‌گه که تعداد کاراکترها حداقل 30 تا خواهد بود! فعلاً خسته نباشند.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
یادتون هست که توی پست اول، به این قضیه اشاره کردم:

الان Capcom داره می‌گه که تعداد کاراکترها حداقل 30 تا خواهد بود! فعلاً خسته نباشند.
خب خوبه دیگه :D . هرچی بیشتر بهتر :D . فقط خدا کنه تعداد بالا ، کیفیت رو پایین نداره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر