Marvel vs Capcom 3 معرفی شد

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
چند وقت پیش شایعه ساخت Marvel vs Capcom 3 پخش شده بود و بالاخره به نظر می‌رسه که شایعه درستی بوده.
PlanetXBox360 گزارش داده که Capcom در Captivate 2010 بازی Marvel vs Capcom 3 رو به نمایش گذاشته، و در آینده بسیار نزدیک به‌طور رسمی هم این گیم رو برای XBox 360 و PS3 معرفی خواهد کرد. حتی شایعه شده که در E3 2010 هم قابل بازی خواهد بود.

این بازی، گیم‌پلی 2D خواهد داشت و گرافیکش «چیزی بین MvC2 و SF4» هست. بازی بر روی دیسک عرضه میشه و نه XBLA و PSN. گویا سازنده‌ها اشاره کردند که تعداد کاراکترهای بازی خیلی زیاد خواهد بود (احتمالاً یعنی بیشتر از تعداد کاراکترهای MvC2، که 56 تا بودند).

این بیشتر یه خبر هست تا شایعه، چون همه مطمئن هستن که Capcom به زودی این قضیه رو به صورت رسمی اعلام می‌کنه.

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
CvS 3 هم احتمالا بعد KOF XIII میاد دیگه.
فعلاً که به نظر من این منطقی نمیاد.
توی CvS2 که یه بازی 2D بود، اومدن از Sprite های سری آلفا و 3S و KoF استفاده کردن و همه رو انداختن توی یه گیم.
اما الان که مثلاً SF4 و حتی MvC3 سه‌بعدی هستن، چه جوری می‌خوان با KoF XIII که دوبعدیه، ترکیب کنن؟ Capcom باید بیاد از اول یه سری کاراکتر 2D طراحی کنه برای CvS3، و من فکر نمی‌کنم همچین کاری بکنه (:|

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
CvS 3 هم احتمالا بعد KOF XIII میاد دیگه. البته بستگی به موفقیت KOF 13 داره
نه کلا فکر کنم LeonSM aka yeralma این قضیه رو اشتباه گرفته,
این CvS برخلاف SvC ( :- || ) مثلا developerـش capcomـه پس اصن کاری به KoF و اینا نداره
بنظرم اگه capcom بخواد CvS3 رو بسازه(با کمک SNK Playmore) همون راه 3D خور SFIV رو پیش میگیره که هم هزینه ساخت رو کلی بیاره پایین هم زیاد وقت گیر نباشه :-؟ یعنی مثلا میاد یسری SNK واسه انجن SFIV طراحی می کنه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
خب دیگه تیزر بازی هم اومد و رسمآ معرفی شد ! تاپیک رو از بخش شایعات کشیدم بیرون.
گرافیک بازی به نظر خیلی جالب میاد ! یه حالتی شبیه SFIV ولی کمی هم متفاوت ! انجین بازی هم MT FrameWork هست !
توی تیزر کریس با قیافه و شکل و شمایل RE5 دیده میشه. همین طور تعدادی از کاراکترها مثل Hulk , Iron Man , Ryu , Wolverine و ... نمایش داده میشن.
این عکس هم تعدادی از کاراکترهای Capcom رو نشون میده که احتمالآ اولی Dante هست ! دومی هم که تابلوئه :D سومی رو نمیدونم ! (میتونه Sheva توی RE5 باشه) چهارمی هم خیلی واضحه , پنجمی هم به احتمال زیاد Viewtiful Joe باشه ! :D
ll5zs.jpg

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
نسخه ي قبل رو دموش رو بازي كردم هم زمان 6 نفر ميريختن سر هم ديگه اصلا نميديدي اون وسط چه خبره :biggrin1: بعد كه بازي تموم ميشد تازه دنبال اين ميگشتي كه ببيني كي برنده شده :biggrin1:

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
توی تیزر کریس با قیافه و شکل و شمایل RE5 دیده میشه. همین طور تعدادی از کاراکترها مثل Hulk , Iron Man , Ryu , Wolverine و ... نمایش داده میشن.
این عکس هم تعدادی از کاراکترهای Capcom رو نشون میده که احتمالآ اولی Dante هست ! دومی هم که تابلوئه :D سومی رو نمیدونم ! (میتونه Sheva توی RE5 باشه) چهارمی هم خیلی واضحه , پنجمی هم به احتمال زیاد Viewtiful Joe باشه ! :D
ll5zs.jpg

آریا من رسما به این هوش تو افتخار میکنم :biggrin1::biggrin1::biggrin1: من بخز اولی کسی و نشناختم :biggrin1:
دومی که تابلوئه با چهارمی که واضحه خب بگگو کیا هستن بدونیم :biggrin1:

پس منم میگم : اولی که مشخصه , دومی که دیگه نیازی به معرفی نداره , سومی که تابلوئه , چهارمی که واضحه , پنجمی هم که نیازی به معرفی ندازه :biggrin1: دیدی همه رو می شناسم :biggrin1:
آقا این بازی چه سبکی هست :biggrin1: اصلا ارزش بازی کردن داره برم شماره دو بازی و پیدا کنم ( ببخشیت اینجا پرسیدم ) :biggrin1:

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
آریا من رسما به این هوش تو افتخار میکنم :biggrin1::biggrin1::biggrin1: من بخز اولی کسی و نشناختم :biggrin1:

پس منم میگم : اولی که مشخصه , دومی که دیگه نیازی به معرفی نداره , سومی که تابلوئه , چهارمی که واضحه , پنجمی هم که نیازی به معرفی ندازه :biggrin1: دیدی همه زو مسناشم :biggrin1:
آقا این بازی چه سبکی هست :biggrin1: اصا ارزش بازی کردن داره برم شماره دو بازی و پیدا کنم ( ببخشیت اینجا پرسیدم ) :biggrin1:
از عمرناته پتاسیومه که بتونی 1 و 2ـش رو پیدا کنی :D . ولی خب بازی Fightingـه . خیلی نیازی نیست قبلی هارو بازی کنی .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
توی اون یکی تاپیک گفتم !
اولی احتمالآ Dante , دومی Chun Li , سومی شاید Sheva (در کنار Chris از RE5) , چهارمی Ryu , پنجمی هم شاید Viewtiful Joe .

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
آریا خان این اولی بیشتر به Ryu نمی خوره؟
Ryu یقه و چکمه داره :D ؟ منم فکر کنم دانته هست :D .

آریا راستی بعید میدونم اون دختره شوا باشه . کفشاش پاشنه داره :D . Cammy یا اون دختر خفاشیه نیست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر