Marvel Universe

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,112
نام
عارف
البته یکم لباسش اثر سوختگی روش افتاد ولی اگه یادتون باشه تو سریال دردویل هم فیسک لباسش از یک بافت مقاوم و خاص استفاده می کرد . بعید نیست الان دیگه دسترسی اش به حدی شده باشه که یک لباس مقاوم درست کرده باشه . دیگه این مورد تو دنیای مارول چیز عجیبی نیست لباس همه تیم آونجرز تقریبا ضد آسیب بود و تو این همه درگیری به زور خاک روشون می نشست و احتمالا فیسک هم به همون تکنولوژی دسترسی پیدا کرده
مادام هایدرا احتمالا فعلا ازشون داره به صورت محدود استفاده می کنه و می تونن فریلنس و قرار دادی هم کار کنن . لااقل یلنا می تونه چون مثل یو اس ایجنت از نظر رسانه ای بولد نشه . و خب منطقی هم هست وقتی هدف مادام هایدرا و مادر کیت یکی بوده مادام قبول کنه که اگه اشتباه پیش رفت النور بیشاپ لو بره و مادام در سایه کارش رو بکنه
واقعا صحنه بعد تیتراژ یکی از بیخود ترین و چرت ترین سکانس ها بود
خب اپیزود آخر هاک آی هم پخش شد
در کل نه بد بود نه عالی . کاراکر کیت پیشاپ شروع موفقی داشت . یلنا عالی بود . کل کل اشون باهم جذاب در اومده بود و شیمی بین فلورنس پیو و هیلی استنفیلد در اومده بود . ما که اون اوریجین بین هاک آی و بلک ویدو اصلی رو ندیدیم . شاید این بار بتونن این دو تارو کنار هم قرار بدن و بده بستون جذابی بین اشون در بیاد
سکانسی که یلنا می فهمید و بازی پیو عالی بود . قشنگ مشخصه سنگ تموم گذاشته برای این نقش
درباره کینگ پین یکم از اون حالت دارک و با ابهت اش در سریال دردویل در اومده بود ولی خب دیگه ماروله
پایانش هم مشخصه که این طوری نیست که به نظر میاد. حسی بهم میگه تو اون لحظه آخر با توجه به سر و صدایی که به راه انداخته بودن دردویل از راه رسیده و اسلحه رو منحرف کرده .این طوری شایعه ها درباره اکو و سریال اختصاصی اش که قراره اولین بار دردویل توش بیاد منطقی از آب در میان
اما مبارزه اش با کیت بیشاپ عالی بود

شیمی کیت و یلنا معرکه بود :D و کلا فلورنس پیو محشره. از اینده دار ترین بازیگرای هالیووده. قشنگ سریالو برد بالا...

مارول همیشه صحنه های بعد تیتراژش عالی بود ولی اینبار قشنگ تر زدن. اگه اون سکانس اکو/فیسک رو میزارشتن بعد تیتراژ، نتیجش چند برابر میشد. ولی الان بعد تیتراژ یک رقص شدیدا کرینج دیدیم :|

النور هم خیلی میتونستن بهتر پرداختش کنن. اون دیالوگ پایانی که "قهرمانا مامانشونو شب کریسمس میندازن زندان" خیلی لوس بود :|
مایا/اکو هم میتونست بهتر باشه.

در کل حس میکنم سریال نتونسته بود اون تعادل مناسب بین کمدی بودن و دارک بودنو در بیاره. یوقتایی خیلی بچگونه میشد.

در کل سریال 100 درصد ارزش دیدن داره. از فالکون و وینتر سولجر بهتر بود بسیار. از لوکی که نه :D ولی از در حد وانداویژن لذت بخش بود (وانداویژن نیمه ابتداییش عالی بود. این نیمه دومش) :D
پ.ن. الان که فکر میکنم، 1 لول از واندا ویژن پایین تر بود :D

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,735
نام
nucky thompson
شیمی کیت و یلنا معرکه بود :D و کلا فلورنس پیو محشره. از اینده دار ترین بازیگرای هالیووده. قشنگ سریالو برد بالا...

مارول همیشه صحنه های بعد تیتراژش عالی بود ولی اینبار قشنگ تر زدن. اگه اون سکانس اکو/فیسک رو میزارشتن بعد تیتراژ، نتیجش چند برابر میشد. ولی الان بعد تیتراژ یک رقص شدیدا کرینج دیدیم :|

النور هم خیلی میتونستن بهتر پرداختش کنن. اون دیالوگ پایانی که "قهرمانا مامانشونو شب کریسمس میندازن زندان" خیلی لوس بود :|
مایا/اکو هم میتونست بهتر باشه.

در کل حس میکنم سریال نتونسته بود اون تعادل مناسب بین کمدی بودن و دارک بودنو در بیاره. یوقتایی خیلی بچگونه میشد.

در کل سریال 100 درصد ارزش دیدن داره. از فالکون و وینتر سولجر بهتر بود بسیار. از لوکی که نه :D ولی از در حد وانداویژن لذت بخش بود (وانداویژن نیمه ابتداییش عالی بود. این نیمه دومش) :D
پ.ن. الان که فکر میکنم، 1 لول از واندا ویژن پایین تر بود :D
قطعا که خود من به نظرم جزو تاپ هاست و ارزش دیدن داره اما خب حس می کنم اون قدر که باید اپیک نبود و چون می خواستن تو 6 قسمت جمع کنن و به حال و هوای کریسمس و خانوادگی هم بخوره خیلی چیزهارو سرسری و دورهمی مطرح کردن و بستن و رفتن یعنی یک جورایی حس می کردم کل اتفاق های سریال در حد دو قسمت از یک فصل سریال های سوپرهیرویی دیگه بوده .
هنوز به نظرم به پای لوکی نمیرسید ولی خب در حد فالکون و وینتر سولجر بود برام . وانداوِیژن رو قبلا نظرم رو این جا گفتم
در کل که دیدنش خالی از لطف نیست

• Like
Reactions: HIGH DEVS

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
وای قسمت اخر هاک آی چرا اینقد بد و غیر منطقی بود چرا اینجوری کردن. خب همینو دو قسمت می‌کردن خیلی منطقی بود فقط خواسته بودن یه چیزی بسازن تموم شه بره
این پلیس تو کل این ماحرا اصلا کجا بود؟ اخرش هم که اومد برا دستگیری مادر کیت اومدن و اصلا براشون مهم نبود این همه تیراندازی داره میشه و دارن با هم می‌‌جنگن:)) مامان کیت هم وقتی بعد از بیهوش شدن از ماشین در اومد یاد ان پی سی های gta افتادم که وقتی امبولانس میومد خوبشون می‌کرد یهو بلند می‌شدن راه می‌رفتن انگار نه انگار :D یلنا هم که فقط وقتی دفعه دوم اومد کلینت رو بکشه ازش سوال داشت دفعه اول جلو پنجره مستقیم بهش تیر زد سوال نداشت:)) بقیه ش هم همین بود از تیراندازی داخل مراسم تا اخر

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,735
نام
nucky thompson
وای قسمت اخر هاک آی چرا اینقد بد و غیر منطقی بود چرا اینجوری کردن. خب همینو دو قسمت می‌کردن خیلی منطقی بود فقط خواسته بودن یه چیزی بسازن تموم شه بره
این پلیس تو کل این ماحرا اصلا کجا بود؟ اخرش هم که اومد برا دستگیری مادر کیت اومدن و اصلا براشون مهم نبود این همه تیراندازی داره میشه و دارن با هم می‌‌جنگن:)) مامان کیت هم وقتی بعد از بیهوش شدن از ماشین در اومد یاد ان پی سی های gta افتادم که وقتی امبولانس میومد خوبشون می‌کرد یهو بلند می‌شدن راه می‌رفتن انگار نه انگار :D یلنا هم که فقط وقتی دفعه دوم اومد کلینت رو بکشه ازش سوال داشت دفعه اول جلو پنجره مستقیم بهش تیر زد سوال نداشت:)) بقیه ش هم همین بود از تیراندازی داخل مراسم تا اخر
از این نظر تا حد زیادی باهاتون موافقم که سریال سرسری جلو رفت . خیلی راحت می تونستن سریال رو تبدیل به یک فصل 10 12 قسمتی کنن . اصرارشون برای اپیزود کم ساختن رو درک نمی کنم
از طرفی به نظرم این مشکلاتی که شما اشاره کردید بخشی اش به همون بعد خانوادگی اثر بر می گشت که سعی کرده بودن خیلی جدی نگیرن
چون کلا سریال از این مشکلات کم نداره . گل سرسبدشون اون مافیای لباس ورزشی پوشه که چقدر احمق و پخمه بودن و اصلا هیچ ترسی ایجاد نمی کردن . چرا یک مافیای کله گنده مثل فیسک با اون گذشته ای که داشته دور خودش رو با این دلقکای بی عرضه پر کنه از اون چیزهاییه که فقط تو هجویه های اغراق آمیز کمدی می بینیم .

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,353
نام
امیر

تنها در 10 روز از مرز 800 میلیون عبور کرد!
یا به نوعی میشه گفت تنها در 10 روز به پرفروش ترین فیلم هالیوودی امسال (2021) تبدیل شد!!
اون هم بدون اکران تو چین! اونجور که خوندم فعلا هم معلوم نیست کی اکران بشه یا اصلا بشه , البته دلیلش رو بی خبرم.

فیلم که عالی بود و حتی میشه گفت بهترین فیلم MCU بود , حتی بهتر اینفینیتی وار و وینتر سولجر.
اسپایدر من شماره یک من ورژن تام هالنده , بعدش ورژن اندرو و در آخر توبی , تام تو این فیلم بهترین بازیش رو نشون داد و واقعا عالی بود ولی اگه بهم بگن فقط میتونی یکی از بازیگر های نو وی هوم رو به عنوان بهترین بازیگر فیلم اسم ببری قطعا انتخاب من ویلیم دفو هست , بی نظیر بود بازیش مخصوصا اونجایی که تو راهرو اون ساختمون تام داشت میزدش و اونم میخندید (برام یادآور سکانس بازجویی جوکر توسط بتمن تو دارک نایت بود) .
به نظرم اون سکانسی که اسپایدر من اندرو mj رو نجات میده براحتی میتونه جزء 3 سکانس برتر کل MCU قرار بگیره , چقدر بازی اندرو گارفیلد خوب بود سر این صحنه و چقدر زیبا احساسات و بغض و دردی که هنوزم همراهش بود از اینکه نتونسته بود گوئن رو نجات بده نشون داد وقتی ام جی رو گرفت !
بی صبرانه منتظر فیلم بعدی ام میخوام ببینم حالا که کاملا تنها شده و عملا دیگه هیچکس رو نداره (حتی mj ) چیکار میکنه .

پ.ن1 : امیدوارم شایعات مربوط به اسپایدر من اندرو گارفیلد درست در بیاد و ما بتونیم ادامه داستانش رو ببینیم , حالا چه بصورت فیلم و چه بصورت یه سریال تو دیزنی پلاس.
پ.ن 2 : فقط منم یا بقیه ام اون آپارتمانی که پیتر برای زندگی رفت توش براشون یادآور آپارتمان اسپایدر من توبی بود؟ :D

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,104
نام
Mohsen
Screenshot_20211226-225811__01.jpg Screenshot_20211226-225802__01.jpg
حضور اولتران و پروفسور x و Fantastic Four قبلا هم تایید شده بود ولی این دو سه تا جدید هستن.

چندماه پیش تام گفته بود اسپایدرمن جاه طلبانه ترین فیلم مارول هست و بعد که از بندیکت راجبش سوال کرده بودن گفته بود اره ولی تا قبل اومدن Strange 2. حقیقتا ۲ درصد این شایعات هم درست باشه به نظرم بیخود نگفته :D

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,950
نام
نریمان
View attachment 237949View attachment 237950
حضور اولتران و پروفسور x و Fantastic Four قبلا هم تایید شده بود ولی این دو سه تا جدید هستن.

چندماه پیش تام گفته بود اسپایدرمن جاه طلبانه ترین فیلم مارول هست و بعد که از بندیکت راجبش سوال کرده بودن گفته بود اره ولی تا قبل اومدن Strange 2. حقیقتا ۲ درصد این شایعات هم درست باشه به نظرم بیخود نگفته :D
نمی‌دونم چند درصد از این شایعات حقیقت داره اما مطمئنم کراس اور با فیلم های قبل از MCU وجود داره. تو همین تیزر دقت کنی لوگوی مارول استودیوز و لوگوی قدیمی مارول ترکیب میشه!

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,543
نام
Nightwing
سلام
دوستان این نسخه که اسکرین شات بدون اسپویلش رو تو اسپویلر میذارم، نسخه با کیفیت قابل دیدن و شنیدنی هست برای دانلود؟
2 ساعت و 20 دقیقه است و انگار دو تا سحنه بعد از تیتراژ پایانی رو هم داره.
اینو بگیرم؟

سوال منم هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر